Z iloma urządzeniami mogę jednocześnie udostępniać swoje konto i łączyć Amazon Prime Video?

28 lipca, 2022

Czy chcesz używać Amazon Prime jako platformy multimedialnej dla całej rodziny? Cóż, możesz używać swojego konta na kilku urządzeniach jednocześnie, aby przeglądać zawartość, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

  Indeks

   Co to jest Amazon Prime Video?

   Amazon Prime Video to jedna z platform do strumieniowego przesyłania wideo, która zyskała popularność w ostatnich latach. Dzięki inwestycji w ekskluzywne treści i możliwości oglądania premier na VOD zyskał całkiem sporo subskrybentów.

   Jedną z najbardziej atrakcyjnych funkcji tych platform jest możliwość jednoczesnego oglądania treści, a Amazon Prime nie jest wyjątkiem. Zwłaszcza jeśli dzielisz konto z przyjacielem lub członkiem rodziny.

   Ile urządzeń jednocześnie mogę udostępnić moje konto i połączyć się z Amazon Prime Video?

   Z kontem Amazon Prime Video możesz mieć jednocześnie maksymalnie trzy urządzenia , czyli jednocześnie. Nie ma znaczenia, czy masz więcej niż trzy urządzenia połączone z Twoim kontem.

   Czytaj więcej  Co to jest plik z rozszerzeniem .Php i jak go otworzyć w systemie Windows, Mac lub Linux?

   Spośród urządzeń podłączonych jednocześnie , dwa mogą zobaczyć tę samą zawartość. To dobry sposób na udostępnienie tego samego filmu lub serialu osobie, która nie jest Ci bliska.

   Ile profili mogę utworzyć w Amazon Prime Video?

   W Amazon Prime nie można tworzyć wielu profili , w przeciwieństwie do Netflix, który jest jego największym konkurentem, gdzie umożliwia tworzenie do 4 różnych profili do oglądania treści. Sposób na zobaczenie treści polega na bezpośrednim dostępie do konta za pomocą nazwy użytkownika i hasła i zobaczeniu jedynego istniejącego profilu.

   Jedną z opcji posiadania wielu profili jest zakup Amazon Household , który umożliwia udostępnianie konta Amazon Prime Video innym członkom rodziny, takim jak dzieci lub nastolatki. To praktyczny sposób na dzielenie treści dla dzieci. Jest dostępny tylko w niektórych krajach.

   Zaletą korzystania z Amazon Prime jest kompatybilność z dużą liczbą urządzeń mobilnych . Możesz oglądać swoje ulubione seriale z telewizora z Chromecastem , Smart TV, tabletów Amazon Fire, telefonów komórkowych z systemem Android lub iOS.

   Jak działa konsumpcja treści Amazon Prime Video?

   W ramach platformy masz dostęp do wielu treści seriali i filmów. Możesz oglądać transmisję o dowolnej porze i w nieskończoność. Dostęp do niego można uzyskać za pośrednictwem przeglądarki lub innych kompatybilnych urządzeń, które mają dostęp do Internetu.

   Czytaj więcej  Jak konwertować lub konwertować dokument Word do formatu PDF za darmo bez korzystania z programów na moim komputerze lub telefonie komórkowym?

   Możesz także pobrać zawartość z telefonu komórkowego z systemem operacyjnym Android lub iOS. W ten sposób możesz go przeglądać, gdy nie masz dostępu do Internetu.

   wypożyczanie filmów

   Innym sposobem uzyskania dostępu do treści jest wypożyczenie. Poproś o transmisję online filmu , który jest w kinach.

   Po zakupie masz 30 dni na jego obejrzenie . Po rozpoczęciu przesyłania strumieniowego masz 48 godzin na zakończenie oglądania treści.

   Zalety korzystania z Amazon Prime Video

   • Możesz kupić konto Amazon Prime Video za połowę ceny. Jeśli jesteś studentem, masz dostęp do Amazon Prime Video za połowę ceny z Amazon Prime Student .
   • Kupujesz konto Amazon Prime. Dzięki Amazon Prime Video masz korzyści premium. Nadal musisz zachować ostrożność podczas udostępniania swojego konta Amazon, ponieważ osoba ta będzie miała również dostęp do danych dotyczących zakupów w ramach platformy.
   • Dzięki Amazon Prime możesz wypożyczać nowe kina . Wypożyczaj nowe treści w ramach funkcji wyświetlania na żądanie.
   • Dostęp do Amazon Music . Subskrypcja Amazon Prime Video obejmuje dostęp do platformy muzycznej.
   • Wysokiej jakości zawartość przy niskich kosztach. Jest to jedna z najtańszych istniejących platform do strumieniowego przesyłania wideo i ma doskonały stosunek ceny do wartości.
   Czytaj więcej  Jak porównać dwa dokumenty w Word Online lub z mojego komputera — oto wyjaśnienie

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji