Wymagania do zarabiania pieniędzy z bonusem TikTok Czego potrzebuję?

18 czerwca, 2021

TikTok Bonus to nowe narzędzie do szybkiego generowania dochodów , zapraszając znajomych, rodzinę i inne osoby do dołączenia do aplikacji za pomocą kodu znajdującego się w Twoim profilu.

Różnica polega na tym, że funkcja TikTok Bonus, nie musisz tworzyć treści ani przesyłać filmów, aby móc zarabiać, wystarczy wysłać znajomym link z zaproszeniem , aby dołączyli do platformy i stali się jej częścią

Czego potrzebuję, aby zacząć zarabiać dzięki bonusowi TikTok?

Generowanie pieniędzy na bonusie TikTok jest zbyt łatwe. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to po wejściu do aplikacji zobaczysz ikonę waluty, która znajduje się po lewej stronie, jeśli nie, możesz wejść do swojego profilu i nacisnąć ikonę waluty, która znajduje się u góry ekranu .

Po wejściu znajdziemy się w czymś w rodzaju wirtualnego portfela, który ma dla nas TikTok, w ten sposób możemy zobaczyć zebrane pieniądze, pojawi się też opcja „zaproś” i poda nam link lub kod, który muszą się dzielić.

To, co powinieneś zrobić, to udostępnić ten link wszystkim osobom, którym możesz , bez względu na to, czy są to przyjaciele, rodzina, czy udostępniają go w sieci społecznościowej.

Czytaj więcej  Mój kod bonusowy TikTok NIE działa Dlaczego?

Wiele razy zastanawiamy się, dlaczego nie dodaję pieniędzy, skoro zaprosiłem już kilka osób, ważne jest, aby wiedzieć, że aby dodać pieniądze, osoby, które zapraszają , nigdy nie miały TikTok , oznacza to, że będą nowymi użytkownikami. W przeciwnym razie aplikacja nie da Ci tych pieniędzy.

Aby aplikacja generowała dla Ciebie większe dochody, nowi użytkownicy, którzy zarejestrowali się Twoim kodem, będą musieli oglądać filmy przez długi czas , przynajmniej około 7 dni, dzięki czemu Ty i inne osoby zarobicie więcej.

Ważne jest, abyś przestrzegał zasad bezpieczeństwa, musisz być osobą pełnoletnią, aby móc zarabiać pieniądze, a także aby móc wypłacić pieniądze, musisz mieć konto bankowe lub Paypal, które zarejestrujesz w tym czasie wypłaty środków.

Jakie warunki ma TikTok Bonus, aby zarabiać pieniądze?

Najlepszą rzeczą w tej aplikacji w porównaniu z innymi sieciami społecznościowymi jest to, że nie wymaga wielu wymagań, aby zacząć zarabiać.

Ideą TikTok Bonus jest to, że każdy może zarabiać pieniądze, bez względu na to, czy masz miliony obserwujących, czy dopiero zaczynasz korzystać z aplikacji. Więc im więcej udostępnisz link, tym więcej masz możliwości generowania pieniędzy , które możesz zamienić na prawdziwe pieniądze.

Różnica między zarabianiem pieniędzy dzięki TikTok Bonus a byciem twórcą treści aplikacji polega na tym, że nie musisz mieć tyle kreatywności ani poświęcenia w swoich filmach, ani martwić się o zwiększenie liczby odbiorców w TikTok, ponieważ nie musisz przesyłaj treści, aby zarabiać monety.

Czytaj więcej  Co to są prywatne wiadomości InMail LinkedIn i jak działają? - Ostateczny przewodnik

Choć brzmi to prosto, nadal jest to zajęcie w pełnym wymiarze godzin , ponieważ musisz wysłać link do wielu osób i oglądać filmy przez określony czas.

Wymagany minimalny wiek

Aby móc czerpać korzyści z aplikacji, ważne jest, abyś był ten sam lub pełnoletni . Zwykle aplikacja nie prosi o żaden rodzaj identyfikacji, ale prosi o zarejestrowanie swoich danych, takich jak data urodzenia.

Zgodnie z polityką bezpieczeństwa użytkownicy od 13 roku życia mogą korzystać z aplikacji, o ile mają zgodę rodziców lub przedstawicieli.

Podobnie, aby móc wypłacić pieniądze ze swojego konta, musisz podać konto bankowe lub Paypal , jeśli to konieczne. Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią, możesz zarejestrować konto pod opieką osoby dorosłej lub osoby starszej.

Potrzebni obserwatorzy

Dzięki bonusowi TikTok nie musimy się martwić o liczbę obserwujących , ponieważ nie generujemy pieniędzy, będąc twórcami treści, które mogą zacząć zbierać, mając 10 000 obserwujących lub więcej.

W przeciwieństwie do wszystkich innych metod, nie potrzebujesz tylu obserwujących na TikTok, idealnym rozwiązaniem jest udostępnienie linku , aby nowi użytkownicy zarejestrowali się na stronie.

Ile widoków potrzebuję, aby zacząć?

Ta nowa funkcja jest tak wygodna i dostępna, że ​​nie musisz mieć filmów w swoim profilu, aby móc zarabiać pieniądze, więc nie martw się, jeśli nie chcesz nagrywać i edytować filmów w TikTok, nadal możesz zarabiać pieniądze.

Czytaj więcej  Jak modyfikować, edytować lub zmieniać tekst strony internetowej za pomocą funkcji „Sprawdź element” w przeglądarce Chrome

Wiesz, co powinieneś zrobić, to udostępnić swój kod wszystkim ludziom, którym możesz, zalecamy udostępnienie go w sieciach społecznościowych, takich jak Instagram lub Twitter, a także odtworzenie jak największej liczby filmów, dzięki czemu zaczniesz widzieć owoce podanie.

Minimalne warunki do zarabiania monet przez kierowanie

Twórz bezpośrednio lub „na żywo” w TikTok to bardzo praktyczny sposób na zdobycie nowych obserwujących i wyświetleń swoich filmów. Choć może to brzmieć prosto, nadal musisz mieć dużo kreatywności.

Ale aby móc prowadzić życie w tej sieci społecznościowej, musisz spełnić szereg wymagań, w porównaniu do innych sieci społecznościowych, w których możesz prowadzić życie, TikTok prosi, abyś miał co najmniej 1000 obserwujących.

Wiemy, że minimalny wiek do korzystania z TikTok to 13 lat, ale nawet jeśli tak jest, aby móc wykonywać życie w aplikacji, musimy mieć ukończone 16 lat, w przeciwnym razie nie można zrobić słynnych żyć.

Inną dobrze znaną funkcją są słynne prezenty, które są wręczane użytkownikom, gdy prowadzą życie, aby wygrać wirtualne prezenty w TikTok, musisz mieć co najmniej 18 lat, ponieważ mają one wartość pieniężną.

Jeśli spełniasz te warunki, możesz zacząć korzystać ze strumieni TikTok, więc wykorzystaj je w pełni .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji