WhatsApp został wprowadzony w języku angielskim

17 czerwca, 2021

Wiele razy ludzie osiągają stałą potrzebę nawiązania natychmiastowej komunikacji z kimś innym. To było tylko marzenie sprzed kilkudziesięciu lat. Jednak dzisiaj natychmiastowa komunikacja jest tak otwarcie dostępna, że każdy , kto ma telefon komórkowy, może z niej korzystać.

WhatsApp jest jedną z wiodących firm w tym celu. Jej wiodąca pozycja na rynku, wraz z innymi aplikacjami do przesyłania wiadomości, takimi jak Telegram , jest podyktowana szeregiem czynników, które wyróżniają ją na tle innych aplikacji do przesyłania wiadomości. Mimo to ta aplikacja nie jest idealna i zawiera kilka błędów . Jednym z najczęstszych jest przełączenie aplikacji na angielski i nie wiemy ani nie rozumiemy, jak wyjść z tej sytuacji. Obecnie zobaczysz kilka opcji, które możesz wykonać, aby rozwiązać ten problem.

Jak skonfigurować klawiaturę w WhatsApp - Wprowadź ustawienia

Jest to bardzo łatwy proces dla osób, które są już biegle w obsłudze telefonów komórkowych. Jednak dla nowych użytkowników może to okazać się nie lada wyzwaniem. Dzieje się tak, ponieważ wiele razy nie czujemy się komfortowo z przypisaną nam klawiaturą i staramy się to zmienić. W każdym razie jest to proces, który różni się między Androidem i iPhonem.

W Androidzie

Będziemy musieli wziąć pod uwagę, że ma to dwie metody: jedną z ustawień telefonu, do których będziesz musiał uzyskać dostęp. Można to osiągnąć, obniżając pasek powiadomień i wciskając przycisk, który wygląda jak koło z zębatkami lub zębatką. Gdy go naciśniesz, przeniesie Cię do opcji. U góry tych opcji zobaczysz pasek wyszukiwania. Tam napiszesz "język" .

Gdy napiszesz to słowo, będziesz mógł zaobserwować, jak na dole pojawia się opcja „język i metoda wprowadzania” . Klikasz na niego, a następnie przeniesie Cię do menu, w którym możesz wybrać żądane klawiatury, a także zmienić ich język.

Czytaj więcej  Jak poprosić lub poprosić o dodanie seriali i filmów do Netflix za pomocą żądania tytułu

Druga metoda jest czasami lepsza, ponieważ jeśli chcesz znacznie szybszego rozwiązania, to jest to właściwe. Aby rozpocząć, musisz wejść do WhatsApp i przejść do dowolnej rozmowy. Gdy to zrobisz, otwórz klawiaturę telefonu i zobaczysz, że w lewym dolnym rogu znajduje się przycisk w kształcie kuli lub po prostu okrągły z siecią. Jeśli przytrzymasz go dłużej niż sekundę, otworzy się menu wyboru klawiatury.

Na iPhonie

Jest to pojedyncza metoda i do tego musisz wprowadzić ustawienia swojego iPhone'a. W przeciwieństwie do Androida, aby uzyskać szybki dostęp , musisz przesłać menu iOS, które znajduje się na dole ekranu. W tym znajdziesz również bardzo rozpoznawalne logo zębatki lub przekładni.

Kiedy jesteś w ustawieniach, będziesz musiał przejść do sekcji „ogólne”. Kiedy zejdziesz w dół, zobaczysz, że w tym samym możesz zobaczyć opcję "Klawiatura". W tym menu możemy zobaczyć, które z nich zainstalowaliśmy. Można je pobrać z Apple Appstore .

Teraz, gdy masz klawiaturę, którą najbardziej lubisz na swoim urządzeniu, będziesz mógł zmienić język według własnego uznania, jak chcesz. Jest to jeden z najszybszych procesów w całym WhatsApp.

Jak łatwo zmienić język klawiatury WhatsApp

To bardzo ważne, ponieważ kiedy rozmawiasz z ludźmi, którzy nie mają tego samego języka ojczystego, komunikacja staje się trudna . Dlatego kilka osób posuwa się do ekstremum automatycznego tłumaczenia rozmów na WhatsApp.

Zmiana języka klawiatury jest niezwykle szybkim procesem, ponieważ można to zrobić bez wchodzenia w ustawienia.

Zmień język klawiatury na Androidzie

Aby to zrobić, będziemy musieli uzyskać dostęp do rozmowy na naszym WhatsApp. Kiedy naciśniemy biały pasek, aby napisać wiadomość, zobaczysz, jak wyświetlana jest klawiatura. Jeśli przyjrzysz się uważnie, obok spacji znajduje się przycisk, który wygląda jak balon z kilkoma paskami. Jeśli zostawisz go wciśnięty, tak jak wtedy, gdy chcesz zmienić klawiaturę, pojawią się opcje. Możesz jednak również zobaczyć, jak dla każdej klawiatury wychodzi określony język.

Czytaj więcej  Jak założyć konto w EA Origin, aby kupować i pobierać gry wideo na komputer PC, PS4 lub telefon komórkowy?

Ta metoda jest bardzo łatwa do naśladowania i bardzo łatwo zauważyć, jak ważna jest. Jeśli jednak możesz zidentyfikować, że twoja klawiatura nie jest oryginalną klawiaturą Androida i nie jest to również SwiftKey, możesz mieć klawiaturę Google. Sposób na zmianę języka klawiatury Gboard jest nadal bardzo łatwy pomimo różnic w stosunku do konkurencji.

Zmień język klawiatury na iPhonie

Aby zmienić język iPhone'a, jeśli będziesz musiał uzyskać dostęp do opcji, wykonaj te same czynności, które podano powyżej. Będziesz musiał uzyskać dostęp do ustawień ogólnych, a jeśli zejdziesz wystarczająco nisko, zobaczysz opcję „Klawiatura”. Po kliknięciu zobaczysz wszystkie klawiatury, które pobrałeś na swój telefon, w tym ich języki. Aby zmienić język, po prostu wybierz inny niż ten, który już masz lub możesz utworzyć nową klawiaturę z określonym językiem.

Jeśli chcesz zmienić język aplikacji, musisz otworzyć WhatsApp. Następnie klikniesz przycisk, który ma trzy skumulowane punkty. Wyświetlone zostanie menu, aw ostatniej opcji ze wszystkich jest napisane „Opcje” lub „Ustawienia”.

Gdy wejdziesz do tego menu, zobaczysz inną opcję, która mówi „czaty”. Po kliknięciu otworzy się sekcja, w której można uzyskać dostęp do opcji „Język aplikacji”. Tam możesz wybrać żądany język.

Na komputerze lub w WhatsApp Web

W tym terminalu WhatsApp nie może zmienić języka. Jeśli Twój komputer jest połączony z WhatsApp, wyświetli ten sam język, co Twój telefon, więc jeśli chcesz zmienić język WhatsApp Web, będziesz musiał również zmienić język swojego telefonu.

Czytaj więcej  Jak znaleźć i znaleźć pracę na LinkedIn — przewodnik po efektywnym korzystaniu z LinkedIn

Naucz się też zmieniać język sprawdzania klawiatury

Ważne jest, abyś wiedział, że Autokorekta może być narzędziem, które czasami może utrudnić pisanie, ponieważ jeśli nie jest skonfigurowane w odpowiednim języku, może spowodować zmianę wielu słów na te, które są pisane w podobnym sposób w innym języku. Wiele razy ludzie nie zdają sobie sprawy, że mają Autokorektę w języku angielskim, jednak piszą po hiszpańsku.

Aby to naprawić, oddzielimy metodę dla Androida i iPhone'a:

W Androidzie

Dostęp do menu opcji uzyskasz tymi samymi metodami, które wyjaśniliśmy powyżej. Następnie zejdziesz w dół, aż pojawi się opcja z napisem „System”. Kliknij go, a przeniesie Cię do innej sekcji, której pierwsza opcja nazywa się „język i wprowadzanie tekstu”.

Kiedy go naciśniesz, przejdziesz do sekcji, w której na dole znajdziesz opcję "sprawdzania pisowni". Kliknij go, a otworzy się menu, w którym zobaczysz opcję „język”. Tutaj umieszczasz żądany język.

Na iPhonie:

Jest to znacznie łatwiejsza metoda, ponieważ Autokorektor w IOS jest ściśle powiązany z parametrami języka tego samego. Dlatego w tym przypadku Autokorekta nie można pomylić, ponieważ jeśli twoja klawiatura jest w języku hiszpańskim, wszystkie poprawki będą w tym języku. Aby to zmienić, musisz kliknąć przycisk, który wygląda jak mały świat, który znajduje się po prawej stronie klawiatury. Za każdym razem, gdy go naciśniesz, otrzymasz nowy język. Musisz go naciskać, aż uzyskasz żądany język.

Wreszcie, zawsze będą opcje dla wszystkich, wszelkiego rodzaju, więc jeśli uważasz, że WhatsApp nie jest dla ciebie, zawsze możesz przejść do innych aplikacji do przesyłania wiadomości , ale jeśli jest coś, co jest absolutną prawdą, to jest to, że WhatsApp jest lider na tym rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji