Skąd mam wiedzieć, na której warstwie Minecrafta jestem i jaki jest limit wzrostu?

25 czerwca, 2022

Możesz być osobą, która lubi regularnie grać na swoim komputerze lub telefonie komórkowym, ale to, co udało się Minecraftowi , uzależnia. Ponieważ otwarty świat oferuje nieskończone możliwości gry. Do tego stopnia, że ​​można latać iz tego powodu przynieśliśmy Wam ten interesujący artykuł. W którym odpowiemy na pytanie, które ma wielu graczy i dotyczy tego, w jaki sposób możesz wiedzieć, w jakiej warstwie Minecrafta jesteś i czy istnieje jakikolwiek limit wysokości.

Skąd mam wiedzieć, na której warstwie Minecrafta jestem i jaki jest limit wzrostu?

Możliwe, że niektórzy ludzie stracą zainteresowanie Minecraftem, a to dlatego, że nie wiedzą, co zrobić, gdy są zalogowani podczas tworzenia konta . Ale wielu, którzy mają ducha przygody, utknie w grze, ponieważ muszą zastosować w praktyce wszystko, co wiedzą, aby odkrywać świat i rozumieć dynamikę gry wideo.

Ale nie martw się, celem tego samouczka jest nauczenie Cię i ujawnienie tego, co pozornie jest w ciemności. Z tego powodu wyjaśnimy wszystko, co musisz wiedzieć o wysokości i będzie to tak proste, jak usunięcie lagów lub opóźnień w Minecrafcie . Zobaczmy więc , jak możesz stwierdzić, na której warstwie się znajdujesz i czy istnieje jakikolwiek limit wysokości.

Czytaj więcej  Jak łatwo zaplanować tworzenie kopii zapasowych w systemach Windows 10, Mac i Linux?

  Indeks

   Jak się dowiedzieć, którą warstwę mam w Minecrafcie?

   W Minecrafcie bardzo łatwo jest określić, w której warstwie się znajdujemy, ale jeśli znasz współrzędne w tej grze, będzie ci jeszcze łatwiej. Ale wiedząc, w których warstwach znajdziesz elementy gry, możesz lepiej się zlokalizować. Następnie przedstawimy kilka prostych przykładów, które pomogą Ci zlokalizować, w której warstwie się znajdujesz.

   Woda jest pierwiastkiem, który może znajdować się pomiędzy warstwami 1 i 111, chociaż często znajduje się ją w warstwie 63, gdzie można zlokalizować morze. Teraz chmury są kolejnym elementem, który jest łatwy do zlokalizowania i są świetne między warstwami 100 a 150. Kopalnie węgla lub węgla mogą znajdować się między warstwami 5 i 56.

   Jak widać, jest to bardzo skuteczny sposób na zlokalizowanie się w Minecrafcie lub przynajmniej sprawdzenie, w której warstwie się znajdujesz . Jeśli dotrzesz do miejsc, w których znajduje się złoto, możesz znajdować się między warstwą 4 a 28. Jeśli jednak znajdujesz się w miejscach, w których znajduje się żelazo, materiał użyteczny do produkcji różnych przedmiotów, musisz znajdować się między warstwą 2 a 58.

   Czytaj więcej  Jak się dowiedzieć, od kiedy jestem przyjacielem osoby na Facebooku i zobaczyć datę i historię przyjaźni

   Jak poznać warstwę, w której się znajduję i jaki jest limit

   Ale w przypadku, gdy za pośrednictwem komputera osobistego, który działa z systemem Windows 10 lub inną platformą mobilną, chcesz wiedzieć, w której warstwie się znajdujesz. Wystarczy wejść do menu opcji i stamtąd możesz aktywować opcję, aby zobaczyć swoje współrzędne, ale pokaże Ci również warstwę lub wysokość, na której się znajdujesz .

   Zawsze będziesz mógł to zobaczyć w lewym górnym rogu ekranu, teraz, jeśli grasz na komputerze obsługującym Java Edition. Wystarczy, że wciśniesz klawisz funkcyjny F3, a na ekranie pojawi się warstwa, w której jesteś w tej chwili w Minecrafcie.

   Granica wysokości, którą można znaleźć w Minecrafcie to 256 warstw i jak widać jest bardzo wysoka, jeśli porównamy ją z warstwą graniczną, w której znajdziemy wodę, czyli warstwę 64. Teraz zdajesz sobie sprawę, jak łatwo to mieć dane , tak jak gra w Minecrafta bez internetu i bez danych.

   I w ten sposób dotarliśmy do kulminacji tego samouczka dydaktycznego, który pokazał ważne dane dotyczące wysokości gry. I bardzo szybko nauczyłeś się , jak możesz wiedzieć, w której warstwie Minecrafta jesteś i jaka jest maksymalna wysokość.

   Czytaj więcej  Jak sprawić, by mój komputer lub komputer rozpoznał urządzenie USB mojego telefonu komórkowego z systemem Android?

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji