Rozwiązanie: „Call of Duty Mobile zawiesza się, blokuje” — przewodnik po pracy

2 kwietnia, 2022

Dzisiejsze gry mobilne rozwijają się szybciej niż kiedykolwiek wcześniej, co prowadzi do wyjątkowych wymagań wydajnościowych, z którymi nie wszystkie smartfony mogą sobie poradzić. Chociaż prawdą jest, że wciąż istnieją lżejsze gry od 10, 20, 100 i 200 mb , fakt poświęcania kilku godzin tygodniowo na grę na twoim urządzeniu może powodować w niej awarie, przez co doświadczenie jest mniej płynne.

Rozwiązanie: „Call of Duty Mobile zawiesza się, blokuje, idzie do strzału” — przewodnik po pracy

Call of Duty Mobile nie jest obcy tego typu problemom, ponieważ jest to gra RPG z wysokiej jakości grafiką i wydajnością , która ma szeroką gamę trybów gry, które dostosowują się do stylu i gustu gracza. Jednak pomimo tego, że nie ma takiej samej wydajności jak konsola, oferuje ograniczone wrażenia z tekstur, co pozwala dostosować wrażenia na swoją korzyść bez wpływu na rozgrywkę.

Mobilna wersja Call of Duty to jedna z najbardziej ambitnych propozycji ostatnich pięciu lat , całkowicie rewolucjonizująca gry RPG na Androida i iOS dzięki szybkim grom, Battle Royale i łatwemu zrozumieniu, które sprawiają, że jest to idealna gra, gdy chcesz zabijaj czas ze znajomymi po długich godzinach pracy lub w wolnych godzinach.

Czytaj więcej  Jak korzystać z Facebook Messengera bez posiadania konta na Facebooku i instalacji, czy jest to możliwe?

Aby zapewnić tak satysfakcjonujące wrażenia, Call of Duty Mobile to aplikacja, która zajmuje dużo miejsca zarówno w pamięci masowej, jak i w pamięci RAM, i jak każda inna aplikacja, ta zwykle ma problemy z wydajnością, które wpływają na naszą wydajność w grze , dlatego konieczne jest poznanie rozwiązania, gdy Call of Duty Mobile zawiesza się, ulega awarii lub szarpie.

  Indeks

   Dlaczego gra się zawiesza?

   Ponieważ Call of Duty Mobile to aplikacja, która wymaga połączenia z Internetem , często mylimy awarie działania telefonu z awariami naszego połączenia Wi-Fi, dlatego konieczne jest sprawdzenie rzeczywistej prędkości połączenia , funkcji, którą możesz wykonać na swoim urządzeniu z Androidem aby ustalić, czy to jest problem, który wpływa na twoją grę.

   Innym powodem, dla którego gra nie działa w optymalnych warunkach, jest nagromadzenie aplikacji i procesów otwartych w tle, dlatego przed rozpoczęciem gry w Call of Duty Mobile wskazane jest zamknięcie wszystkich aplikacji, których nie używasz ręcznie lub za pomocą aplikacji, aby zoptymalizować wykorzystanie pamięci RAM na urządzeniu mobilnym.

   Głównym celem tej metody jest uwolnienie telefonu od zbędnych procesów i wszelkiego rodzaju ciężkich plików, duplikatów, śmieci i nieużywanych aplikacji, aby skoncentrować pojemność procesora i pamięci urządzenia mobilnego w Call of Duty Mobile . Na koniec konieczne jest zaktualizowanie gry do najnowszej wersji, aby wykluczyć problemy i poprawić określone błędy w aplikacji.

   Czytaj więcej  Co to jest, do czego służy i jak działa jądro? Jak mogę go zainstalować na Androidzie?

   Wyczyść pamięć podręczną aplikacji

   Gdy używamy aplikacji przez dłuższy czas, stopniowo gromadzi ona przestrzeń dyskową ze względu na tymczasowe pliki generowane przez jej użycie. Pliki te są pamięcią podręczną aplikacji i nie jest konieczne uciekanie się do aplikacji w celu usunięcia danych , Android pozwala nam je usunąć, aby zwolnić wewnętrzną pamięć masową .

   Aby usunąć te pliki, które mogą przekroczyć gigabajt pamięci, przejdź do Ustawienia> Aplikacje i powiadomienia> Call of Duty Mobile> Informacje o aplikacji> Pamięć> Wyczyść pamięć podręczną. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę, że nie spowoduje to usunięcia żadnych ważnych plików ani danych użytkownika , a jedynie pliki tymczasowe, które aplikacja utworzy ponownie, gdy ponownie go użyjesz.

   Zaleca się stosowanie tych metod od czasu do czasu, aby zapobiec ponownemu wystąpieniu błędu, ponieważ od czasu do czasu konieczne jest zwolnienie pamięci i pamięci RAM , aby urządzenie mobilne było bardziej zwinne i lekkie . Ponieważ gier nie da się zoptymalizować, ale telefon może, ponieważ istnieje wiele aplikacji, które w krótkim czasie zapełniają nasze urządzenie mobilne śmieciami i plikami tymczasowymi.

   Czytaj więcej  Jak zablokować lub wyłączyć automatyczne obracanie ekranu mojego telefonu z Androidem

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji