Rozwiązanie Błąd WhatsApp: „Aplikacja nie odpowiada” – nie mogę otworzyć WhatsApp

21 października, 2021

Chociaż WhatsApp może nam się wydawać niewiarygodny, w pewnym momencie ma problemy z wykonaniem. Jest nieuniknione, że aplikacja z tak dużą liczbą użytkowników w pewnym momencie nie ulegnie awarii. Wśród wszystkich tych istniejących awarii, najczęstszym jest to, że „ aplikacja nie odpowiada. Czy chcesz to zamknąć? ”. To denerwujące, gdy jesteś w ważnej rozmowie, prawda?

Rozwiązanie Błąd WhatsApp: „Aplikacja nie odpowiada” – nie mogę otworzyć WhatsApp

Cóż, pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest to, że na oficjalnej stronie WhatsApp znajdziesz sekcję, w której wyjaśniają różne problemy podczas pobierania lub aktualizowania WhatsApp . To prawdopodobnie jest przyczyną Twoich problemów z aplikacją.

Na szczęście w przypadku tego konkretnego problemu z WhatsApp przedstawiamy 4 rozwiązania, które możesz wdrożyć. Być może niektóre z nich przydadzą się Tobie i rozwiążą tę sytuację raz na zawsze.

  Indeks

   Streszczenie

   Co możesz zrobić, aby naprawić błąd „Aplikacja nie odpowiada”?

   1. Zrestartuj telefon komórkowy

   Brzmi prosto, ale czasami jest to skuteczna metoda rozwiązywania problemów z aplikacjami . Ogólnie rzecz biorąc, jeśli telefon pozostaje włączony przez zbyt wiele dni, może to spowodować awarię systemu. Dlatego zaleca się użytkownikom płacenie lub ponowne uruchamianie telefonu co najmniej 1 raz na dwa dni.

   2. Pobierz różne wersje aplikacji

   Możliwe, że po zainstalowaniu aplikacji ze źródeł zewnętrznych podczas uruchamiania WhatsApp generujesz ten problem. Nawet wykonanie tego może spowodować pojawienie się nowego błędu i musisz rozwiązać problem „Aplikacja nie została zainstalowana” . W takich przypadkach możemy polecić, aby najpierw przejść do sklepu Google Play i stamtąd pobrać aplikację.

   Jeśli zauważysz, że problem nadal występuje, a aplikacja nie działa, będziesz musiał wybrać inny sklep z aplikacjami, taki jak Aptoide. Spróbuj pobrać stąd WhatsApp. A jeśli zauważysz, że ten sam komunikat nadal się pojawia, będziesz musiał pobrać aplikację w formacie .APK, przenieść ją na telefon komórkowy i zainstalować w ten sposób.

   Czytaj więcej  Jak zabezpieczyć hasłem lub hasłem zdjęcia lub obrazy w swojej galerii krok po kroku

   3. Wymuś wykrywanie, a następnie wyczyść pamięć podręczną i dane

   To prosty krok. Najpierw musisz wymusić wykrycie aplikacji poprzez konfigurację telefonu komórkowego . Idziesz do sekcji aplikacji, szukasz WhatsApp i tam wymuszasz wykrycie aplikacji. Następnie musisz wyczyścić pamięć podręczną, która została zapisana. Spowoduje to usunięcie wszystkich częstych danych.

   Po wyczyszczeniu pamięci podręcznej przystąpisz do usuwania danych WhatsApp. Zapewni to, że aplikacja będzie taka, jak na początku. Oznacza to, że gdy otwierasz WhatsApp po raz pierwszy i musisz wprowadzić swoje dane, aby uzyskać dostęp do swojego konta.

   4. Sprawdź, czy pobieranie nie zostało przerwane

   Możliwe, że podczas pobierania pobieranie nie powiodło się i pobieranie nie mogło zostać ukończone. Ale po wszystkim i tak wznowiłeś pobieranie, a następnie, jeśli zostało zakończone. Jest to typowy problem, który może generować błąd "aplikacja nie odpowiada" , jest generowany. Więc wiesz, że pobieranie nie musi być przerywane na nic na świecie.

   Alternatywne opcje naprawy błędu „Aplikacja nie odpowiada”

   Prawda jest taka, że ​​wszystkie możliwe rozwiązania, które masz obecnie dostępne, nie są jeszcze ukończone . Warto wspomnieć, że to, o czym przed chwilą mówiliśmy, to nie tylko rozwiązanie takiego błędu, ale także rozwiązanie problemów czy błędów połączenia z WhatsApp . Tak więc inne rozwiązania, które możesz wdrożyć, to:

   Czytaj więcej  Jak długo PS4 może pozostawać w trybie uśpienia lub spoczynku bez uszkodzenia?

   1. Zaktualizuj aplikację

   Możliwe, że zainstalowana wersja jest niepoprawna. Aby to zrobić, wystarczy sprawdzić, czy aktualizacja jest dostępna i pobrać ją na telefon komórkowy.

   2. Usuń i ponownie zainstaluj WhatsApp

   Typowe rozwiązanie, którego nigdy nie może zabraknąć. Nic nie tracisz, usuwając wszystkie ślady WhatsApp z telefonu komórkowego, a następnie ponownie pobierając aplikację i testując, czy problem został rozwiązany.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji