Najlepsze obrazy z życzeniami urodzinowymi do wysłania przez WhatsApp

25 lipca, 2022

Sieci społecznościowe i aplikacje do przesyłania wiadomości przybliżają nas do naszych bliskich, którzy są daleko, a WhatsApp jest ulubieńcem wszystkich . Dzięki nim możemy mieć kontakt z rodziną i przyjaciółmi niezależnie od tego, gdzie się znajdują, wysyłając wiadomość lub wykonując wideorozmowę .

Najlepsze obrazy z życzeniami urodzinowymi do wysłania przez WhatsApp

Kolejną zaletą, jaką dała nam tego typu technologia, jest zapamiętywanie każdego ważnego momentu w życiu najbliższych nam osób, zwłaszcza urodzin. Dla wielu pamiętanie urodzin jest bólem głowy, zwłaszcza jeśli są zapominalskie, teraz dzięki aplikacjom takim jak Facebook możemy zapamiętać i wysłać najlepsze życzenia komu tylko chcemy.

W zależności od tego, komu chcemy pogratulować, jeśli jest to bardzo bliska osoba, idealnym rozwiązaniem byłoby zadzwonić do niej lub odwiedzić ją osobiście, ponieważ jest to najbliższy i najbardziej bezpośredni sposób komunikowania się z kimś. Ale jeśli odwiedzenie ich nie wchodzi w grę, nie jest tak blisko lub jesteśmy jedną z tych osób, które nie czują się zbyt komfortowo rozmawiając przez telefon lub rozmowę wideo, wiadomość ze specjalną frazą lub jeszcze lepiej obrazem nawiązującym do tego ważnego świętowanie to dobry pomysł. opcja.

Czytaj więcej  Jak zablokować ekran komputera Windows 10, 8 i 7 za pomocą klawiatury lub automatycznie?

wiadomość z gratulacjami na WhatsApp

 

Indeks

  Jak wysłać obraz urodzinowy

  Przed wysłaniem naszego aluzyjnego obrazu lub kartki z życzeniami za pośrednictwem Whatsapp, należy pamiętać, że w aplikacji istnieją dwa sposoby, za pomocą których możemy przesłać życzenia tej wyjątkowej osobie

  Wiedząc, w jaki sposób wyślemy obraz, teraz ważne jest, aby wiedzieć, jakie mamy opcje i jak wybrać ten idealny obraz, który wyraża nasze najlepsze życzenia urodzinowej osobie, której chcemy pogratulować.

  W poszukiwaniu idealnego obrazu powitalnego

  Istnieje kilka aspektów, które należy wziąć pod uwagę, jeśli chcesz uzyskać idealny obraz, aby komuś pogratulować, możesz zdecydować się na ogólne obrazy z gratulacjami , które można znaleźć w obfitości w sieci za pomocą prostego wyszukiwania Google. Możesz użyć tego typu obrazów, jeśli jest to osoba, której nie ufasz zbytnio i chcesz być bezpośredni i jak najbardziej dyplomatyczny.

  Są też obrazy, które w tym, co już stało się memem, wysyłają starszemu krewnemu, może to być twoja mama lub ciocia, z ogólną wiadomością i towarzyszącą jej animowaną postacią i które generalnie nie mają nic wspólnego z tym, z którym inny. O ile nie chcesz wysłać ich jako żartu, nie zaleca się wysyłania tego typu obrazów , ponieważ możesz przekazać niewłaściwą wiadomość.

  Czytaj więcej  Jak spersonalizować ekran blokady systemu Windows 8 i 8.1 za pomocą zdjęć — proste kroki

  pluszowe misie za pomocą WhatsApp

  Jeśli chcesz mieć więcej opcji i lepszej jakości, z filtrem, którego być może sama wyszukiwarka Google Ci nie zapewni, skorzystanie z Pinteresta jest dobrą opcją, ta platforma pokaże Ci tysiące zdjęć i pomysłów nie tylko na Twoje urodziny ale dla każdego innego projektu , który masz na myśli. Posiada aplikację na Androida i iOS.

  Ale jeśli chcesz samodzielnie stworzyć kartę od zera, ponieważ masz pomysł lub chcesz, aby była bardziej osobista i wyjątkowa, Canva jest idealną opcją dla Ciebie . Ta strona umożliwia edycję obrazu, jak chcesz, daje wiele opcji i możesz użyć obrazów, które strona ma w swojej bibliotece lub przesłać i używać własnych.

  Jest całkowicie darmowy, ale ma płatną wersję , która daje więcej opcji edycji. Posiada również aplikację na Androida i iOS. Masz kilka opcji, aby uzyskać lub stworzyć idealny obraz, aby pogratulować znajomemu lub tej wyjątkowej osobie.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji