Moje płatności bonusowe TikTok NIE są dostępne

18 czerwca, 2021

Jeśli jesteś młodą osobą, będziesz wiedziała, że ​​w tej chwili najbardziej powinieneś oszczędzać pieniądze, aby móc je zainwestować w dobrą edukację, co pozytywnie zmieni Twoje życie. Tiktok to aplikacja do oglądania wideo, która została stworzona we współpracy z Musical.ly

Podobnie programiści TikTok znają potencjał młodych odbiorców, dlatego wdrożyli program „Bonus” TikTok, w którym ludzie mogą zapraszać znajomych i oglądać filmy w zamian za kredyty aplikacji, które można wykorzystać do doładowania salda mobilnego, a nawet wypłaty pieniądze z niektórymi aplikacjami wymiany.

Ważne jest, abyś wiedział, jak zarabiać tą metodą, ponieważ termin jej dostępności dobiega końca. TikTok wydał oficjalne komunikaty, w których stwierdza, że ​​usługa pozostanie tylko do 6 czerwca 2021 r.

Gdy TikTok Bonus ma problemy, może sprawić, że Twoje płatności znikną. Jest to niezwykle stresujące, ponieważ nie ma nic gorszego niż odebranie nam pieniędzy. Jednak w tym przewodniku pomożemy Ci znaleźć problem, który to powoduje, a także zobaczymy, jakie rozwiązania możesz w jego przypadku zastosować.

Streszczenie

Jak sprawić, by moneta pojawiła się na moim profilu TikTok?

Przede wszystkim musisz wiedzieć, ilu masz obserwujących . Odbywa się to poprzez wpisanie swojego profilu i wyświetlenie informacji o koncie u dołu swojego imienia, gdzie możesz zobaczyć konta, które Cię śledzą, te, które obserwujesz i liczbę posiadanych publikacji.

Powinieneś także wiedzieć, że moneta jest aktywowana, gdy kwalifikujesz się do programu „Bonus”. Wymagania tego programu są takie, że użytkownik jest pełnoletni, znajduje się w dozwolonych strefach, a jego numer telefonu jest zarejestrowany w firmie, ponieważ Monety są odbierane jako doładowania salda.

Wielokrotnie wchodzimy na nasz profil lub profil innych osób i widzimy, że zamiast mówić, ile mają obserwujących, mają numer, po którym następuje K. Ma to ważne znaczenie, ponieważ jest to liczba obserwujących danej osoby.

Ważne jest, abyś pamiętał, że TikTok to usługa dostępna na całym świecie. Należy zauważyć, że w TikTok można nawet robić reklamy lub reklamy, co jest sztuczką stosowaną przez osoby, które również znają najlepszy czas na publikowanie filmów.

Czytaj więcej  Jak zoptymalizować lub przyspieszyć wszystkie adresy URL i stałe linki, które znajdziesz w mojej witrynie?

Na koniec przypominamy, że TikTok Bonus to program, który jest dostępny tylko w wybranych częściach hiszpańskojęzycznych i jeśli nie znajdujesz się w jednym z tych obszarów, nie będziesz mieć dostępu do tego programu.

Czy Twój region znajduje się na liście regionów dostępnych do aktywacji płatności?

Ważne jest, abyś pamiętał, że TikTok Bonus zdecydował się dawać ludziom pieniądze z programu poprzez doładowania od firm telefonicznych.

Bardzo często zdarza się, że kilka z nich nie zdecydowało się na przyjęcie oferty. Z drugiej strony, jeśli Twojej firmy nie ma na liście, będziesz miał wystarczająco dużo problemów, aby wypłacić pieniądze.

Ważne jest, abyś wiedział, że bonus TikTok NIE JEST dostępny w:

 • Ekwador
 • Wenezuela
 • Peru
 • Boliwia
 • Chile
 • Urugwaj
 • Zbawiciel
 • Panama

Podobnie usługa jest dostępna w następujących krajach:

 • Meksyk
 • Kolumbia
 • Argentyna
 • Hiszpania

Co mogę zrobić, jeśli mojego kraju nie ma na liście dostępnych regionów?

W takim przypadku przypominamy, że większość metod wydobycia pieniędzy będzie polegać na doładowaniu salda, więc jeśli spróbujesz wypłacić pieniądze, przebywając w kraju, który jest niedozwolony, nie będziesz mieć możliwości zobaczenia korzyści ekonomicznych swojej pracy.

Czytaj więcej  Sztuczki, aby zdobyć więcej obserwujących na Instagramie i być popularnym użytkownikiem

Jednak wiele osób, które szukają sposobów na odzyskanie pieniędzy, zawsze ucieka się do korzystania z VPN lub „wirtualnej sieci prywatnej”, które są specjalnymi aplikacjami, których celem jest ukrycie źródła połączenia i sprawienie, by było widoczne. że jesteś, łączysz się z innej strony świata. Aby to zadziałało, wystarczyłoby pobrać VPN, wybrać jeden z zatwierdzonych krajów i nawiązać prywatne połączenie, aby oszukać serwery TikTok.

Przypominamy jednak, że najbardziej uczciwym i legalnym sposobem korzystania z niego będzie zaczekanie, aż będzie dostępny w Twoim kraju/regionie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji