Mój kod bonusowy TikTok NIE działa Dlaczego?

18 czerwca, 2021

TikTok Bonus to nowa aktualizacja najsłynniejszej platformy wideo na świecie. Chodzi o to, aby móc zarabiać pieniądze, udostępniając link z zaproszeniem swoim kontaktom, aby pozyskać nowych użytkowników na platformie.

Ale jak każda bardzo dobra aplikacja, zawsze możemy znaleźć pewne wady i tak naprawdę wielu użytkowników miało problemy z TikTok Bonus, co może stać się nieco irytujące.

Wszyscy chcemy korzystać z TikTok Bonus, ale jeśli masz problemy, nie martw się, tutaj wyjaśnimy, co zrobić, aby rozwiązać wszystkie problemy z aplikacją.

Co powoduje, że mój kod bonusowy TikTok nie działa?

Jak już wiemy, metodologia korzystania z nowej funkcji jest podstawowa, skopiuj swój kod, udostępnij go wszystkim, którym możesz, poczekaj, a otrzymasz płatność.

Jednym z najczęstszych problemów jest to, że istnieją użytkownicy, którzy już utworzyli konto, za pomocą Facebooka, Gmaila lub innego e-maila i nie mogą dodać kodu, który ktoś im udostępnił, dzieje się tak, ponieważ tylko nowe konta mogą dodawać kody .

Czytaj więcej  Jak utworzyć lub wykonać kopię zapasową mojego telefonu komórkowego z Androidem z komputera za pomocą poleceń tworzenia kopii zapasowych ADB

Inną przyczyną może być to, że na Twoim koncie widać, że jesteś osobą niepełnoletnią, należy pamiętać, że tylko osoby powyżej 18 roku życia mogą czerpać korzyści z aplikacji i odbierać pieniądze zarobione przez Paypal lub konto bankowe.

Nie można skopiować mojego kodu TikTok

Oprócz wszystkich przedstawionych problemów, dość powszechnym wśród wielu użytkowników jest to, że nie możemy skopiować naszego kodu. Dla niektórych może to być dość dziwne i denerwujące, ponieważ procedura dostępu do kodu jest prosta.

Najprawdopodobniej mamy problemy z telefonem, co powoduje awarię aplikacji i nie możemy skopiować naszego linku lub kodu.

Nie można wysłać mojego kodu TikTok

Oprócz tego, że kodu nie można skopiować, pojawiły się również twierdzenia, że ​​kodu bonusowego TikTok nie można wysłać ani udostępnić naszym kontaktom w celu wygenerowania pożądanego dochodu.

Istnieje kilka czynników powodujących awarię aplikacji , na przykład aplikacja może być nieaktualna.

W takim przypadku ani ikona monety nie pojawi się, aby wejść do portfela, a znacznie mniej możemy skopiować lub wysłać nasz kod, aby rozwiązać ten problem, musisz wejść do Sklepu Play i zaktualizować aplikację. Wpisz ponownie, aby sprawdzić, czy sekcja dotycząca kodu pojawi się teraz.

Czytaj więcej  Jak ustawić lub aktywować prywatność w TikTok - Ustawienia prywatności

Co mam zrobić, aby mój kod bonusowy TikTok działał? Rozwiązanie

Chcemy rozwiązać nasz problem z aplikacją , więc pierwszą rzeczą do zweryfikowania jest to, że nasz telefon nie wykazuje żadnej usterki podczas otwierania platformy.

Może to być spowodowane systemem operacyjnym, więc spróbuj wyczyścić pamięć podręczną aplikacji . Zapewniamy, że wyczyszczenie pamięci podręcznej nie spowoduje usunięcia aplikacji ani danych.

Inną opcją jest to, że TikTok Bonus najprawdopodobniej nie jest jeszcze dostępny w Twoim kraju , ponieważ jest to nowa funkcja i stopniowo pojawia się w różnych krajach.

W tym celu najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to poczekać, aż aplikacja pojawi się w Twoim kraju i możesz zacząć z niej korzystać. Jeśli chcesz teraz korzystać z aplikacji, zalecamy zmianę VPN, w ten sposób możesz pobrać aplikację.

Spróbuj użyć TikTok Lite

Kolejna z najbardziej polecanych metod i która potwierdzili inni użytkownicy, że działa, a także jest znacznie wygodniejsza i szybsza. To jest pobranie TikTok Lite.

Zgadza się, podobnie jak wszystkie aplikacje społecznościowe, TikTok nie jest daleko w tyle i wydał swoją wersję Lite. To, właściwie w porównaniu do innych platform Lite, jest całkiem dobre i bardzo kompletne , oprócz tego, że nie wymaga tego samego od telefonu, co normalna wersja aplikacji.

Czytaj więcej  Co to jest szyfrator dysku twardego lub szyfrator? Rodzaje i najlepsze programy

Jest to mniej ciężka aplikacja, więc jeśli masz telefon o niskim i średnim zasięgu, będzie Ci odpowiadał jak ulał. Spróbuj więc pobrać TikTok Lite, a wtedy zobaczysz, że aplikacja wychodzi z nowymi aktualizacjami i nową funkcją TikTok Bonus .

Zamknij aplikację i spróbuj za chwilę

Jeśli pobrałeś wszystkie aplikacje, we wszystkich ich wersjach i masz pewność, że TikTok Bonus jest dostępny w Twoim kraju, nie martw się, nadal dostarczamy Ci rozwiązania.

Spróbuj całkowicie zamknąć aplikację. Możesz go również wyłączyć lub ponownie uruchomić, jeśli uważasz, że jest to konieczne. Pomoże nam to bardziej niż myślisz. Wiele razy nasz telefon jest bardzo nasycony i nie może perfekcyjnie uruchomić niektórych aplikacji, najprawdopodobniej nasz telefon jest w tym procesie.

Wypróbuj wszystkie rozwiązania, które Ci daliśmy, niektóre pomogą Ci już teraz zacząć generować własne dochody dzięki TikTok Bonus.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji