LinkedIn InMail a wiadomości LinkedIn Co jest lepsze? Różnice

21 czerwca, 2021

Linkedin to sieć społecznościowa profesjonalistów, w której możesz ujawnić swoje umiejętności i podjąć nowe zadania lub projekty. Ta wspaniała platforma jest jedną z najbardziej znanych w znalezieniu pracy online .

Jeśli jesteś osobą z dużymi projektami to na tej platformie możesz oferować oferty pracy , aby znaleźć wszystkich tych profesjonalistów, którzy mogą przyczynić się do twoich projektów, ważne jest, aby zawsze utrzymywać aktywną komunikację.

Istnieją dwa sposoby komunikowania się ze współpracownikami na tej platformie, za pomocą wiadomości InMail lub zwykłych wiadomości Linkedin . Jeśli nie wiesz, czym są prywatne wiadomości InMail i jak to działa, powinieneś znaleźć informacje na ten temat.

Ale nie martw się, ponieważ tutaj odkryjesz, jak to zrobić, pokażemy Ci, jaka jest różnica między LinkedIn InMail a LinkedIn Messages , abyś mógł wybrać, który z nich Ci odpowiada, i wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Co to jest LinkedIn InMail

LinkedIn InMail polega na wysyłaniu wiadomości do dowolnego kontaktu, to znaczy do innych członków . Ważne jest, aby wiedzieć, że jeśli Twoje konto jest bezpłatne lub podstawowe, ta usługa LinkedIn InMail będzie dość ograniczona, ponieważ ludzie będą ograniczeni do wysyłania prywatnych wiadomości.

Ale nie martw się, wystarczy wyrównać swoje konto i będziesz mógł korzystać z tej usługi w całości , po wykonaniu tej czynności, aby móc wysłać wiadomość LinkedIn InMail wystarczy przejść do profilu drugiej osoby Członek LinkedIn, do którego chcesz skierować wiadomość.

Następnie klikasz w miejscu, w którym znajduje się napisWiadomość ” znajdujący się w części „wstęp”, wtedy pojawi się okno, w którym możesz wpisać problem, chociaż to pole nie jest obowiązkowe, ale jest opcjonalne, ale zawsze zalecamy wpisanie tematu, ponieważ wszystkie te procesy są na polu zawodowym.

Następnie przystępujesz do napisania swojej osobistej wiadomości w polu tekstowym, jeśli są to bardzo zaufani przyjaciele to nie będziesz miał z tym problemu, ale jeśli potrzebujesz wysłać wiadomość dotyczącą pracy zawodowej jako rekomendację, musisz mieć wiedzę na temat tego, co oni są i jak je wykonać zalecenia .

Czytaj więcej  Jak się dowiedzieć, kto mnie nie obserwował, a kto obserwuje mnie na Instagramie — przewodnik krok po kroku

Co to są wiadomości LinkedIn?

Wiadomości LinkedIn polegają na wysyłaniu wiadomości do członków LinkedIn, ale tylko ci, którzy zostali dodani do grupy kontaktów na tej platformie, mogą wysyłać bezpłatne wiadomości tylko do tych, które dodałeś do swoich kontaktów pierwszego stopnia.

Podobnie możesz również wysyłać wiadomości do współpracowników w grupach, do których należysz, bezpośrednio ze stron tych grup i wysłać wiadomość Linkedin, którą zwykle musisz tylko zrobić.

Przejdź do sekcji wiadomości swojego profilu, która będzie taka sama jak wiadomość tekstowa z telefonu komórkowego, czyli pojawi się miejsce, w którym możesz napisać lub napisać swoją wiadomość, a następnie wyszukaj kontakt lub współpracownika, do którego chcesz wysłać wiadomość, masz do dyspozycji możliwość wysłania tej wiadomości do 50 osób jednocześnie.

Czym różni się LinkedIn InMail od LinkedIn Messages?

Różnica jest bardzo prosta, w LinkedIn InMail możesz wysłać przykładową wiadomość e-mail, taką jak wiadomość Gmail, a także z konta zaawansowanego, które możesz wysłać do dowolnego członka LinkedIn z profilu tej osoby.

Z drugiej strony w Wiadomościach LinkedIn możesz wysyłać wiadomości tylko do osób, które dodałeś, to znaczy do swoich kontaktów lub współpracowników, z którymi dzielą grupę, a kolejną różnicą jest to, że możesz zarządzać i administrować wiadomościami LinkedIn zgodnie z opcjami dostarczane przez tę niesamowitą platformę profesjonalistów.

Czytaj więcej  Jak zaktualizować iPhone'a, iPada lub iPoda do najnowszej wersji z iTunes lub bez?

Co jest lepsze LinkedIn InMail i LinkedIn Messages

Bardzo trudno jest wybrać najlepszą opcję, ponieważ te dwie usługi są ważne w zależności od funkcji, której potrzebujesz w danym momencie, na przykład jeśli chcesz skontaktować się z nieznajomym , możesz liczyć na LinkedIn InMail.

Oczywiście posiadanie konta Premium, chociaż w tym czasie będziesz mógł zrezygnować z subskrypcji konta Premium po skontaktowaniu się z nieznajomym i poproszeniu go, aby zaakceptował Cię jako kontakt, a tym samym wysyłał normalne wiadomości z Twojego profilu do Twoich kontaktów, a jeśli zapytają Cię, jeden jest lepszy, odpowiedź zawsze będzie brzmiała, że obie usługi są dobre. Sukcesy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji