Kto płaci za darmowe przejazdy, rabaty i promocje w Uber, poznaj szczegóły

15 października, 2022

Czy nie zastanawiałeś się kiedyś , kto płaci kierowcom za darmowe przejazdy Uberem ? Jeśli jesteś ciekawym użytkownikiem lub chcesz zostać kierowcą Ubera, ta informacja jest dla Ciebie.

Uber jest znany z oferowania atrakcyjnych rabatów i promocji , aby przyciągnąć nowych klientów i wynagrodzić swoim użytkownikom. Powstaje jednak pytanie: kto pokrywa koszty podróży? Czy Uber im płaci? Czy kierowca płaci?

Kto płaci za darmowe przejazdy, rabaty i promocje w Uber, poznaj szczegóły

  Indeks

   Kto płaci za darmowe i zniżkowe przejazdy Uberem?

   Wszystkie przejazdy Ubera są obliczane według stawki , która może się różnić w zależności od odległości przebytej przez pojazd, harmonogramu lub natężenia ruchu. W przypadku płatności ze zniżką jest to odzwierciedlone na fakturze za podróż.

   Partner kierowcy otrzymuje opłatę netto za każdą podróż , więc jeśli podróż została opłacona ze zniżką lub promocją, nie wpłynie to na Twoje zarobki. Firma Uber odpowiada za częściowe lub całkowite pokrycie kosztów podróży.

   Czytaj więcej  Co to jest wirus trojański i jak to działa? Jak ich unikać, chronić i eliminować?

   Kierowca będzie jednak mógł zobaczyć wszystkie szczegóły podróży . Jak również metodę płatności, z której korzystasz i czy zastosowałeś jakąkolwiek promocję lub zniżkę.

   Jak działają taryfy Uber dla kierowców?

   Aby obliczyć stawkę zarobków kierowcy, należy dodać stawkę podstawową netto plus stawkę netto za przebytą odległość i czas potrzebny na dotarcie do końcowego punktu docelowego. Możesz zobaczyć te informacje bardziej szczegółowo w aplikacji, w której zobaczysz różne kwoty w podziale.

   • Stawka brutto. To nic innego jak łączna cena przejazdu przed potrąceniem 25% opłaty za usługę Uber. Jest to całkowita kwota zapłacona przez użytkownika.
   • Stawka netto. To do nich naliczana jest opłata za usługę. Reprezentują rzeczywiste zarobki partnera prowadzącego. Istnieją również stawki netto za przebytą odległość, gdzie inna kwota jest naliczana za minutę i przejechane kilometry.

   W poprzedniej wersji bardzo trudno było wywnioskować, ile zarabiał kierowca, ponieważ stawki nie były pokazywane w sposób dzielony. Teraz aplikacja ma nowy model paragonu, który jest znacznie łatwiejszy do zrozumienia.

   Jak sprawdzić, ile pieniędzy zarobię na każdej podróży?

   • Otwórz aplikację kierowcy Uber. Jeśli jeszcze go nie pobrałeś, możesz go znaleźć w Android Play Store lub Apple App Store i dowiedzieć się, jak korzystać ze sterownika Uber po raz pierwszy .
   • Wybierz opcję szczegółów taryfy
   • Wybierz spośród różnych dostępnych sekcji
   • Otrzymujesz, aby sprawdzić, ile zarabiasz za każdą podróż
    • Uber Receives , to stawka za usługę zastosowana przez Ubera, czyli opłata za żądanie za podróż
    • Użytkownik płaci, jest to całkowita cena, jaką użytkownik zapłacił za podróż
   Czytaj więcej  Jak wyłączyć lub wymusić ponowne uruchomienie iPhone'a 11 Pro Max, XR, XS, jeśli się zablokował i nie odpowiada

   Firma oferuje różne kody promocyjne, rabaty i promocje.

   zdobywaj zniżki na przejazdy uber

   Jednym z najczęstszych sposobów zarabiania z Ubera jest polecanie znajomych . Otrzymasz zniżkę, gdy po raz pierwszy użyją Ubera, tak jak oni, przejazd może być nawet bezpłatny.

   Możesz korzystać z Uber Rewards to sposób, w jaki Uber nagradza lojalność swoich użytkowników. Innymi słowy, im częściej korzystasz z Ubera, tym więcej gromadzisz punktów, które później zamieniają się w nagrody.

   Zgromadzone punkty są zdobywane za każdym razem, gdy jeździsz z Uberem lub składasz zamówienie w Uber Eats. Istnieje kilka poziomów, które są niebieskie za mniej niż 3000 punktów, złote z 3000 punktów i wyżej, platynowe, gdy zgromadzisz więcej niż 12 000 punktów i wreszcie diamentowe z ponad 30 000 punktów.

   Jeśli korzystasz z aplikacji kilka razy w tygodniu, Uber Ci zrekompensuje. Zrobi to również, jeśli korzystasz z karty Uber Visa w sklepach i restauracjach.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji