Jakie są umiejętności lub umiejętności na Linkedin i do czego służą?

26 października, 2021

Kiedy szukamy pracy online, jest bardzo prawdopodobne, że znajdziemy Linkedin, sieć społecznościową profesjonalistów, która stała się jedną z największych podczas poszukiwania pracy.

Podobnie Linkedin stał się popularny jako jedna z największych platform, na których możesz publikować oferty pracy za darmo i oczywiście jest to jego specjalność w wyszukiwaniu i znajdowaniu pracy online, ale istnieją różne wskazówki, które zalecamy, aby osiągnąć ten cel.

Na przykład dodanie kursów, certyfikatów i dyplomów do swojego profilu , aby lepiej poznać swoją specjalizację, a tym samym zatrudniając kontrahentów nie wahaj się z Tobą skontaktować.

Coś, o czym należy pamiętać w odniesieniu do tych zaleceń, to testy uzdolnień lub umiejętności, które pełnią tutaj bardzo ważną funkcję w odkrywaniu, jak to zrobić, uczymy Cię, do czego to jest.

  Testy umiejętności LinkedIn

  Rozumiemy przez „umiejętności” zdolności osoby, a przez „umiejętności zawodowe” zdolność do wykonywania określonej funkcji w obszarze pracy, rozumiejąc to, zrozumiemy nieco więcej o testach umiejętności na Linkedin

  Czytaj więcej  Jak usunąć, wyłączyć lub wyjść z trybu oszczędzania energii w systemie Windows 10?

  To nic innego, jak ujawnienie naszych zdolności i uzdolnień podczas demonstrowania naszej profesjonalnej wiedzy różnym osobom na tej platformie, takim jak menedżerowie, szefowie, koledzy lub współpracownicy.

  Następnie, przystępując do tych testów, zaoferujesz informacje o sobie na poziomie zawodowym oraz o tym, ile masz zdolności do rozwiązywania problemów w dziedzinie związanej z twoją specjalizacją jako profesjonalista.

  Liczymy te testy jako narzędzie marketingu osobistego lub sposób na oferowanie swoich usług, które sprawią, że Twój profil Linkedin będzie bardziej atrakcyjny wizualnie, nawet mała gwiazdka typu znak wodny pojawi się na Twoim profilu, który go wyróżni, dając mu lepsze pozycjonowanie aby być jednym z pierwszych.

  Jak możesz zrozumieć, jest to kluczowe, ponieważ gdy firma wysyła swojego pracodawcę, aby poszukał pracownika, który spełnia jego wymagania, zwykle brani są pod uwagę najwybitniejsi i najlepiej pozycjonowani .

  Do czego służą testy umiejętności na LinkedIn?

  Możemy wymienić lub scharakteryzować przydatność testów umiejętności, ponieważ jest ich wiele, np.:

  • Twój profil będzie wyróżniał się bardziej niż inne osoby, które nie podejmą testów umiejętności.
  • Firmy będą mogły zlokalizować Twój profil za pomocą tych testów typu wyszukiwanie według słowa kluczowego.
  • Będziesz otrzymywać ogłoszenia o ofertach pracy związane z testami umiejętności, które zdasz.
  • Zwiększy Twoje możliwości biznesowe.
  • Będziesz mógł komunikować się z innymi profesjonalistami w tej samej dziedzinie lub dziedzinie.
  • Będziesz mógł mieć wsparcie podczas rozmów z kontrahentami.
  • Będziesz mieć większą widoczność, oderwanie i pozycjonowanie
  Czytaj więcej  Jak rozwiązać problem League of Legends (LoL) się nie otwiera, jak mogę go otworzyć?

  Ważne informacje o testach umiejętności na Linkedin

  Musisz mieć wiedzę na temat testów, które możesz wykonać i ile, na razie dostępnych jest tylko testów z zakresu programowania, projektowania i umiejętności biznesowych , jeśli nie wpiszesz żadnej z tych kategorii, nie martw się, że z czasem pojawią się inne.

  Po drugie, tylko pewna ilość umiejętności, które można konkretnie zweryfikować do tej pory 33 (Amazon Web Services, Angular, AWS Bash, C, C#, C++, CSS GIT, Hadoop HTML, Java, JavaScript, jQuery , JSON, Maven, Maya, MongoDB, NodeJs, Objective-C, PHP, Python Ruby, QuickBooks, Revit, Ruby, Ruby on Rails, Scala, Swift, WordPress, XML, Adobe Acrobat, Excel, PowerPoint, Project, SharePoint, Visio , Podręczne książki

  Jeśli nie znajdziesz swojego obszaru na liście, poczekaj chwilę, ponieważ w statusie testowym jest ich kilka , gdy będzie dostępny, zobaczysz, czy dodali Twój obszar profesjonalizmu.

  Inną ważną cechą jest to, że zwykle masz 15 minut na odpowiedź na 15-20 pytań wielokrotnego wyboru, a minusem jest to, że w zależności od okazji pytania będą w języku angielskim.

  Czytaj więcej  Jak ukryć swój numer telefonu, aby zadzwonić jako numer prywatny?

  Na koniec powinieneś wiedzieć, że aby Twoja odznaka była dostępna w Twoim profilu, musisz poprawnie odpowiedzieć na co najmniej 70% pytań, a z jakiegoś powodu Twój procent jest niższy, musisz poczekać 3 miesiące, aby spróbować ponownie. Powodzenie!.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji