Jakie są najlepsze programy lub aplikacje do wykrywania, czy zdjęcie jest edytowane lub ma filtry?

26 czerwca, 2021

Nie ma wątpliwości, że jeśli chodzi o edycję zdjęć, najlepszym narzędziem, jakie znajdziesz to Photoshop, w Photoshopie są najlepsze triki do edycji zdjęć , ale jeśli chodzi o programy lub aplikacje, aby móc wykryć, czy zdjęcie było edytowane wszystko się zmienia.

Jakie są najlepsze programy lub aplikacje do wykrywania, czy zdjęcie jest edytowane lub ma filtry?

Nikt nie mówi o programach lub aplikacjach, aby wiedzieć, czy zdjęcie ma filtry lub jest edytowane, ale rzeczywistością jest to, że takie programy i aplikacje istnieją, z tego powodu podzielimy się z Tobą najlepszymi programami i aplikacjami, które Ty można użyć.

Dlaczego zdjęcia są edytowane za pomocą programów?

W tej nowej erze fotograficznej znajdziemy wiele aplikacji i programów służących do edycji zdjęć i nadania im innej atmosfery w celu uzyskania lepszych rezultatów, aplikacji, które są bezpłatne i bardzo proste w użyciu, ponieważ istnieją również programy, które są płatne i są o wiele bardziej mylące w zrozumieniu i użyciu.

Czytaj więcej  Jak odzyskać dostęp do mojego telefonu komórkowego z Androidem, jeśli zapomniałem kodu PIN i hasła - Odblokuj telefon?

Zdjęcia są edytowane z wielu powodów, można je edytować w celu naprawienia lub usunięcia zamazanych części , dodania filtrów i uzyskania lepszych kolorów, wyeliminowania wszelkich defektów ujęcia, wprowadzenia pewnego rodzaju modyfikacji lub poprawy w aspekcie fizycznym i wielu inne powody.

Każdy, kto pracuje z profesjonalną fotografią, zawsze będzie edytować ujęcia, aby uzyskać schludny, profesjonalny efekt końcowy . Istnieją edycje, które pozwalają na całkowitą zmianę obrazów, można nawet zmienić perspektywę obrazu.

Istnieją programy, które są profesjonalne i używane przez ekspertów, a także są aplikacje, które mogą być używane przez wszystkich ludzi do dodawania filtrów bez tak wielu komplikacji, co oznacza, że 8 na 10 opublikowanych zdjęć ma jakiś rodzaj filtra, edycja lub retusz .

Najlepsze programy i aplikacje do wykrywania, czy zdjęcie jest edytowane lub ma filtry

Jeśli chcesz mieć możliwość sprawdzenia, czy jakiekolwiek zdjęcie, które dotarło do Twojej galerii, zostało zmodyfikowane lub edytowane za pomocą jakiegoś rodzaju filtra lub innego narzędzia, będziesz w stanie to zrobić, wszystko sprowadza się do znalezienia najlepszych aplikacji do wykrycia wydanie fotograficzne.

Czytaj więcej  Jak odzyskać lub znaleźć telefon komórkowy lub zapomniane lub zgubione przedmioty w Uber

Jeśli poświęcisz się wyszukiwaniu w Internecie konkretnej aplikacji lub programu, znajdziesz wiele opcji, a nawet niektóre nie będą działać, dlatego podjęliśmy się zadania dostarczenia Ci trzech najlepszych aplikacji , abyś mógł wykryć, czy zdjęcie był edytowany lub ma filtry.

Pierwsza aplikacja, którą chcemy polecić, nazywa się „Fake imagedettektor”, jest to aplikacja o bardzo prostym użyciu, co musisz zrobić, to przesłać obraz, który chcesz przejrzeć do aplikacji, aplikacja zrobi rodzaj skanera do zdjęcia, aby wykryć dowolny rodzaj manipulacji przez inne oprogramowanie, takie jak Photoshop.

Inną aplikacją, z której możesz skorzystać, jest „Odwrotne wyszukiwanie obrazu”, w której będziesz mógł załadować obraz lub zdjęcie, aby znaleźć oryginalne pochodzenie wspomnianego zdjęcia, dzięki czemu będziesz mógł wiedzieć, czy zdjęcie zostało zmodyfikowane lub to fałsz.

Wreszcie, jeśli użyjesz „Photo sherlock” , będziesz mógł przesyłać obrazy, które chcesz zweryfikować, aplikacja pomoże Ci znaleźć wszelkiego rodzaju informacje dotyczące tego obrazu lub zdjęcia, które przesłałeś.

Zalety i wady edycji zdjęć

Jak w każdej sytuacji, znajdziemy zalety i wady. W przypadku edycji zdjęć istotną zaletą jest zmiana, jaką można nadać obrazowi, zdjęciu lub uchwyceniu przy dobrym wykorzystaniu programów i narzędzi.

Czytaj więcej  Jak wykonywać bezpłatne połączenia międzynarodowe z mojego konta WhatsApp

Wspaniałe rezultaty można osiągnąć poprzez edycje, które można zaobserwować lub osiągnąć tylko za pomocą narzędzi, ponieważ naturalnie jest to prawie niemożliwe.

Niezbyt dobrą stroną sytuacji, a wadą jest to , że jest wiele osób, które są odpowiedzialne za używanie wydań do celów nie tak dobrych, ponieważ poddają się manipulacjom, fałszerstwom lub oszustwom.

Edycja jest dobra, o ile jest wykonywana ostrożnie i odpowiedzialnie, istnieją programy do edycji, które mogą nawet pomóc w zbiorczej edycji zdjęć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji