Jakie są najlepsze narzędzia lub platformy do tworzenia aplikacji mobilnych bez znajomości programowania?

21 czerwca, 2021

Po wejściu do Sklepu Play lub App Store możesz zauważyć, że istnieje ogromna liczba aplikacji, które możesz zainstalować. Mogą to być proste gry z prostą grafiką , gry o wysokich wymaganiach i aplikacje, które pozwalają na edycję obrazów, tekstów, audio i wideo.

Zdecydowana większość użytkowników jest zadowolona z istniejących aplikacji i korzysta z nich. Z drugiej strony są tacy użytkownicy, którzy idą nieco dalej i decydują się na tworzenie własnych aplikacji.

Choć nie generuje to oczekiwanego przez nich dochodu, doświadczenie związane z tworzeniem aplikacji jest bez wątpienia niewiarygodne. Zamiast szukać najlepszych darmowych aplikacji do zapisywania zdjęć i filmów w chmurze , dlaczego nie stworzyć ich samemu?

Indeks

  Czy do wykonania aplikacji na telefony komórkowe konieczna jest znajomość programowania?

  Praktycznie nie jest konieczne posiadanie wiedzy programistycznej, aby móc wykonać aplikację na urządzenia mobilne . Jednak zdecydowanie zaleca się posiadanie tej wiedzy, ponieważ pozwoli to na lepsze dostosowanie, lepszą kontrolę nad systemem aplikacji i lepszy jego rozwój.

  Czytaj więcej  Jakie są sztuczki, aby wiedzieć, czy mój telefon został zhakowany? Jak to rozwiązać

  Na dzień dzisiejszy dysponujemy platformami i narzędziami, które specjalizują się w dostarczaniu użytkownikowi wszystkiego, czego potrzebuje, aby mógł tworzyć własne aplikacje . Istnieje kilka platform, które pozwalają tylko stworzyć rodzaj szablonu, który możesz sprzedać komuś, kto jest zainteresowany Twoim pomysłem.

  Chociaż musimy powiedzieć, że wiele dzisiejszych narzędzi i platform jest tak potężnych, że pozwolą Ci stworzyć podobną aplikację jak Uber z urządzenia z Androidem. Należy wspomnieć, że tworzenie aplikacji jest możliwe za pomocą komputera lub telefonu.

  Jakich platform lub narzędzi możesz używać do tworzenia aplikacji?

  1. MobinCube

  Swoją rekomendację rozpoczynamy od jednej z aplikacji z intuicyjnym interfejsem, a jednocześnie użytkownik będzie mógł z niej łatwo i szybko korzystać. Pamiętaj, że pomimo tego, że platforma ta pozwala na tworzenie aplikacji na telefony z systemem Android, IOS czy Windows , masz możliwość zarabiania z pracy, którą uda ci się dokończyć.

  Wśród funkcji, o których możemy wspomnieć o Mobincube, jest obsługa sklepów mobilnych. W ten sam sposób możesz korzystać z transmisji audio lub wideo , a także tworzyć bazy danych, osadzać strony internetowe i inne.

  Czytaj więcej  Jak zrobić zepsuty ekran za pomocą tapety na Androida, iPhone'a, PC i Smart TV?

  2. Tu-App-net

  Jeśli szukasz narzędzia, które pozwala na tworzenie aplikacji do automatyzacji biura , możesz idealnie wybrać tę opcję. Robimy to zalecenie, ponieważ zawiera dużą liczbę szablonów i funkcji, które możesz wybrać w zależności od potrzeb.

  Ta platforma jest bardzo wygodna dla tych użytkowników, którzy potrzebują stworzyć aplikację, która pozwoli im zarządzać użytkownikami, mieć komunikator lub po prostu wysyłać powiadomienia push ze spersonalizowanymi wiadomościami .

  3. Andromo

  Jeśli chcesz skupić się na tworzeniu aplikacji specjalnie dla Androida , powinieneś wybrać Andromo. Wśród najbardziej godnych uwagi aspektów tej platformy możemy wspomnieć, że jest ona wielojęzyczna, w taki sposób, że jest obecnie dostępna w ponad 20 językach.

  Podobnie jak poprzednia opcja, korzystanie z Andromo oznacza, że ​​masz do dyspozycji wiele funkcji i szablonów , z których możesz wybierać. Dzięki funkcjom jako takim narzędzia możesz wybrać konkretną funkcję i dodać ją do tworzonej aplikacji.

  Ważne jest, aby wspomnieć, że jeśli szukasz lub potrzebujesz narzędzia, które zapewnia wsparcie w dodawaniu treści do strony internetowej, tworzeniu podcastów, kompatybilności z plikami PDF lub RSS , Andomo może to ułatwić i wiele więcej.

  Czytaj więcej  Jak zobaczyć i poznać odwiedzone miejsca dzięki historii lokalizacji i osi czasu w Mapach Google?

  Uważamy, że ważne jest, abyś pamiętał, że dzięki temu narzędziu masz tylko możliwość stworzenia jednej aplikacji w trybie swobodnym. Jeśli więc podoba Ci się to narzędzie lub platforma i chcesz nadal tworzyć aplikacje , powinieneś zapłacić za dostępny plan.

  Dobrą rzeczą jest to, że po zakończeniu i utworzeniu aplikacji, o której myślisz, możesz przystąpić do jej opublikowania w sklepie Google Play , Amazon Store i dowolnym innym sklepie z aplikacjami, który przyjdzie Ci do głowy. Oczywiście musisz mieć plan Premium.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji