Jakie są najlepsze bezpłatne aplikacje do skanowania dokumentów za pomocą mojego telefonu komórkowego z systemem Android?

21 czerwca, 2021

Aplikacje mobilne stały się tak potężne, że dziś mogą doskonale zastępować i pełnić funkcję urządzeń takich jak myszy, czujniki dźwięku, analizatory fal elektromagnetycznych, a nawet drukarki z wbudowanymi skanerami . Tak bardzo, że z urządzenia mobilnego możesz drukować na drukarce Epson, HP lub Canon, używając tylko aplikacji.

I nie jest tak, że w zależności od posiadanego urządzenia mobilnego aplikacje będą działać lepiej lub gorzej . Oznacza to, że w zależności od zasięgu lub mocy telefonu aplikacje będą miały lepszą wydajność i zaoferują lepszy wynik.

Tak więc dzisiaj powiemy wam, jakie są darmowe aplikacje, których można używać do skanowania ważnych dokumentów .

Indeks

  Czy aplikacje do skanowania dokumentów są dobre?

  Wiele osób uważa, że ​​aplikacje te nie są ani opłacalne, ani przydatne, gdyż uważają, że do robienia zdjęć ważnych dokumentów wystarczy aparat, który posiada urządzenie mobilne. Jednak aplikacje do skanowania dokumentów mają wiele zalet w porównaniu z natywnymi aplikacjami aparatu.

  Czytaj więcej  Jacy są najlepsi dostawcy lub serwery bezpłatnej lub płatnej poczty e-mail?

  Tak więc, jeśli zastanawiasz się, podczas skanowania dokumentów, książek, czasopism, a nawet wydrukowanych zdjęć, warto skorzystać z narzędzi skanera. W związku z tym większość z tych aplikacji pozwala znacznie poprawić końcową jakość obrazu . Oznacza to, że w zasadzie będziesz mieć plik w formacie obrazu, a nawet dokumenty, w których możesz zobaczyć, że jakość jest bardzo dobra.

  Bardzo ważnym punktem, o którym należy pamiętać podczas korzystania z tych aplikacji, jest to, że musisz nauczyć się usuwać lub usuwać zduplikowane zdjęcia z urządzenia z Androidem lub iPhone'a . Robimy tę adnotację za Ciebie, ponieważ może się zdarzyć, że podczas używania aplikacji do skanowania dokumentów pojawią się zduplikowane obrazy.

  Najlepsze aplikacje do skanowania wszystkich typów dokumentów za pomocą telefonu komórkowego

  dysk Google

  W związku z tym jest to dość wszechstronna aplikacja. Dysk Google sam w sobie daje możliwość przechowywania w chmurze, ale jednocześnie daje opcje lub funkcje, które pozwolą skanować dokumenty.

  Aby to zrobić, musisz otworzyć aplikację, kliknąć ikonę z symbolem + i wybrać spośród wszystkich opcji „skanowania”. Możliwe, że przy pierwszym otwarciu tej aplikacji zostaniesz poproszony o pewne uprawnienia, które musisz przyznać. Wystarczy, że zaakceptujesz takie uprawnienia i poczekasz, aż aplikacja zrobi to dla Ciebie.

  Czytaj więcej  Jak utworzyć bezpłatną pocztę e-mail dla firm lub firm za pomocą G Suite dla Firm

  Podczas korzystania z tej aplikacji będziesz mieć dwie różne opcje przechowywania:

  • Przechowuj każdy zeskanowany dokument na swoim urządzeniu mobilnym
  • Przechowuj każdy zeskanowany dokument w wirtualnej przestrzeni udostępnianej przez Dysk Google.

  W zależności od ustawień jakie posiadasz w aplikacji, zapisywanie Twoich zdjęć lub skanowanie odbędzie się automatycznie w chmurze Twojego konta w google . Ważne jest, aby wiedzieć, jak wyczyścić i zwolnić wewnętrzną pamięć masową w systemie Android . To w przypadku, gdy chcesz przechowywać swoje zdjęcia na urządzeniu mobilnym.

  CamScanner

  Dla zdecydowanej większości osób, które korzystały z narzędzi i zastosowań tego stylu, oznacza to uzyskanie doskonałych wyników. Nie bez powodu jest dziś uważana za jedną z najlepszych aplikacji do skanowania dokumentów z telefonu komórkowego.

  Wśród najważniejszych cech tej aplikacji możemy wymienić następujące:

  • Podczas skanowania dokumentów można dostosować niektóre parametry końcowego obrazu. Możesz to zrobić ręcznie lub automatycznie.
  • Aplikacja umożliwia ustawienie etykiet w każdym ze skanów.
  • Rozpoznawanie tekstu jest bardzo wydajne.
  • Obsługa aplikacji jest zbyt intuicyjna.

  Mały skaner

  Wyobraźmy sobie przez chwilę, że masz urządzenie mobilne, które nie jest zbyt wydajne, ale jednocześnie chcesz używać aplikacji do skanowania dokumentów . Najlepszą opcją w takich przypadkach jest Tiny Scanner.

  Czytaj więcej  Jak aktywować lub dezaktywować weryfikację dwuetapową na moim koncie Microsoft

  Ta aplikacja jest kompatybilna z prawie wszystkimi urządzeniami mobilnymi. Dzięki jego funkcjom możesz wybrać pomiędzy skanowaniem dokumentu w kolorze, czarno-białym lub w skali szarości. Ponadto możesz dostosować rozmiar formatów , wyszukiwać według tytułów i chronić swoje dokumenty hasłem.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji