Jakie są najlepsze aplikacje do wysyłania bezpłatnych SMS-ów z Androida i iPhone'a?

20 grudnia, 2021

Telefon komórkowy ma obecnie bardzo istotne znaczenie w naszych czasach. I choć za ich pośrednictwem możemy się łączyć na różne sposoby, np . wysyłając wiadomość przez Hangouts , to i tak radzimy sobie bez wysyłania SMS-ów, a jeśli są one bezpłatne, to znacznie lepiej.

Jakie są najlepsze aplikacje do wysyłania bezpłatnych SMS-ów z Androida i iPhone'a?

Ponieważ rozumiemy, że ten temat może Cię zainteresować, pokażemy Ci, które aplikacje są najlepsze, aby móc wysyłać wiadomości SMS za darmo z urządzenia z Androidem i iPhone'a.

Jest to najbardziej prymitywny sposób, w jaki musimy być w stanie komunikować się z przyjaciółmi i rodziną, jeśli porównamy go z nowymi sposobami, jakie mamy obecnie, takimi jak WhatsApp lub alternatywą . Ale ma tę zaletę, że inni nie mają, a mianowicie, że nie potrzebują połączenia z Internetem. A żeby wysłać SMS-a, wystarczy mieć sygnał od operatora komórkowego.

W różnych wirtualnych sklepach dostępnych dla naszych telefonów komórkowych możemy mieć dostęp do różnych aplikacji, które pozwolą nam wysyłać darmowe wiadomości tekstowe. W tym artykule pokażemy Ci różne dostępne opcje i powiemy Ci, które aplikacje są najlepsze do wysyłania bezpłatnych SMS-ów z Androida i iPhone'a.

Czytaj więcej  Jak stworzyć wirtualny sklep za pomocą Facebooka, Instagrama, Ecwid i Shopify

  Indeks

   Najlepsze aplikacje do wysyłania darmowych wiadomości SMS z Androida

   Zaczniemy ten artykuł, oferując najlepsze aplikacje, które możesz pobrać ze Sklepu Play i które pomogą Ci wysyłać wiadomości za darmo z Androida. Pierwszą z nich jest Signal, doskonała aplikacja open source, która pozwoli Ci wysyłać wiadomości tekstowe z całkowitą prywatnością, ponieważ wykorzystuje system szyfrowania end-to-end.

   Wśród innych korzyści, jakie będziesz mieć podczas korzystania z tej aplikacji, jest możliwość wykonywania połączeń wideo, prowadzenia czatu grupowego i zwykłych połączeń . Następna aplikacja, której użyjemy, to. Jest bardzo łatwy w użyciu i oferuje inne korzyści, które wykraczają poza zwykłe wysyłanie wiadomości tekstowych.

   Ponieważ jest to usługa Google, za pośrednictwem tej aplikacji można odbierać i wysyłać płatności za pomocą Google Pay. Kolejną nowością, którą integruje ta aplikacja, jest posiadanie funkcji RCS, dzięki którym można wysyłać wiadomości bez połączenia z Internetem. Możesz także wysyłać zdjęcia i filmy w bardzo prosty i szybki sposób.

   Textra SMS to prawdopodobnie najlepsza aplikacja, której możesz używać do wysyłania wiadomości tekstowych między telefonami z Androidem. Wśród jego różnych zalet umożliwia wysyłanie odpowiedzi, które wcześniej nagrałeś. Aby przyspieszyć udzielanie odpowiedzi, będziesz mieć również do dyspozycji dużą liczbę emotikonów, które dodadzą zabawie Twoim rozmowom.

   Czytaj więcej  Jak usunąć LAG z Free Fire na Androidzie, aby nie ulegał awarii bez bycia rootem — krok po kroku

   Najlepsze aplikacje do wysyłania bezpłatnych wiadomości SMS z iPhone'a

   Pierwszą opcją, którą zaoferujemy Ci do bezpłatnego wysyłania wiadomości SMS z iPhone'a, jest TexPlus . Co oferuje prosty w obsłudze interfejs graficzny, pozwala na podłączenie do sieci WiFi, a także na wykonywanie połączeń w dowolnym miejscu na świecie. Kolejną fantastyczną opcją, z której będziesz mógł korzystać dzięki tej aplikacji, są czaty grupowe z nieograniczoną liczbą członków.

   Kolejną aplikacją, która jest niewątpliwie najbardziej kompletna nie tylko do wysyłania bezpłatnych wiadomości SMS, ale także umożliwia prowadzenie wideorozmów, czatów wideo i wysyłanie plików, jest Nimbuzz Messenger. I zastosuj nowy sposób wyrażania tego, co chcesz powiedzieć w swoich wiadomościach za pomocą wirtualnych naklejek. Jak widać, jest to doskonała opcja, ponieważ jeśli masz iPhone'a, nie możesz przestać z niego korzystać.

   Na koniec polecamy opcję Text Free, która oprócz tego, że umożliwia bezpłatne wysyłanie wiadomości tekstowych SMS. Umożliwi m.in. wykonywanie połączeń czy wysyłanie wiadomości przez sieć WiFi. Wśród jego najbardziej wyróżniających się funkcji wyróżnia się możliwość wysyłania wiadomości grupowych i przesyłania obrazów.

   Czytaj więcej  Jak wydrukować dokument Microsoft Word krok po kroku

   Te opcje są bardzo łatwe w użyciu, podobnie jak wysyłanie anonimowej wiadomości SMS . I w ten sposób kończy się ten artykuł, który oferował najlepsze rekomendacje dotyczące wysyłania bezpłatnych wiadomości tekstowych z Androida lub iPhone'a.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji