Jakie rodzaje samochodów Uber są dostępne do podróży i jakie funkcje?

9 października, 2022

Uber pozycjonuje się jako wiodąca firma na rynku transportu prywatnego . Twój sukces zależy od różnych typów samochodów Uber, którymi możesz jeździć . Czytaj dalej, aby poznać cechy każdego z nich.

Jakie rodzaje samochodów Uber są dostępne do podróży i jakie funkcje?

  Indeks

   Minimalne wymagania do rejestracji samochodu w Uber

   Jakość obsługi jest dla Ubera bardzo ważna i dlatego samochody, z których korzystają, są w optymalnych warunkach. Jeśli chcesz zostać kierowcą Ubera, musisz zarejestrować się na platformie i spełnić szereg wymagań , które mogą się różnić w zależności od regionu, w którym się znajdujesz.

   • Posiadać pojazd mający mniej niż 10 lat
   • Co najmniej 4 drzwi
   • Podwójna poduszka powietrzna , jedna dla kierowcy i jedna dla pasażera
   • Pasy bezpieczeństwa w dobrym stanie
   • bieżąca konserwacja
   • pozwolenie na cyrkulację
   • Kompleksowe ubezpieczenie ochronne, które obejmuje osoby trzecie

   Jeśli nie masz samochodu, istnieją firmy takie jak Hertz w Chile , które oferują usługę wynajmu samochodu do współpracy z Uberem w dobrej cenie. W wielu krajach istnieją również ubezpieczenia samochodowe przeznaczone do współpracy ze startupami, takimi jak Uber czy DiDi.

   Czytaj więcej  Jak dołączyć lub dołączyć do grupy WhatsApp, z której zostałeś usunięty bez dodania?

   Rodzaje samochodów Uber dostępnych do podróży

   Każda kategoria oferowana przez Ubera jest dostosowana do potrzeb każdego klienta. Te kategorie mogą nie być dostępne we wszystkich regionach , więc najpierw sprawdź, które z nich są dostępne w Twoim kraju.

   UberX

   Jest to standardowa kategoria, którą Uber oferuje wszystkim swoim klientom i najbardziej znana. Pojazdy UberX mają nie więcej niż 10 lat , są czterodrzwiowe, z podwójnymi poduszkami powietrznymi, klimatyzacją i radiem. Wszystkie siedzenia muszą mieć sprawne pasy bezpieczeństwa.

   UberXL

   Są one podobne do pojazdów UberX, ale są wystarczająco pojemne, aby pomieścić do 6 osób . Wszystkie siedzenia muszą mieć pasy bezpieczeństwa.

   UberX VIP

   Jest to specjalna kategoria, która nagradza kierowców lepszymi ocenami , a użytkowników większą liczbą przejazdów i lepszymi ocenami. Zwykle jest aktywowany automatycznie i został stworzony w celu zaoferowania lepszej obsługi pasażerom i podróży z lepszymi dywidendami dla kierowców.

   UberCZARNY

   Są to samochody z najwyższej półki , które posiadają wszystkie urządzenia zabezpieczające w optymalnym działaniu. Są to pojazdy czterodrzwiowe ze skórzanymi siedzeniami i klimatyzacją.

   UberSUV

   Jest to kategoria samochodów luksusowych lub luksusowych. Są podobne do UberBlack, ponieważ mają skórzane fotele i system klimatyzacji, ale z tą różnicą, że mogą pomieścić maksymalnie 6 osób.

   Czytaj więcej  Jak działa Waze i jest używany do unikania korków na moim Androidzie lub iPhonie

   UberDZIECI

   Jest to ta sama standardowa usługa Ubera, ale stworzona specjalnie dla użytkowników podróżujących z dziećmi . Kierowcy mają foteliki samochodowe dla małych dzieci lub osób o wzroście poniżej 135 cm.

   UberASSIST

   Stworzony dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej . Jest to kategoria, do której dostęp mają tylko partnerzy z kierowcą, którzy odbyli co najmniej 50 przejazdów i uzyskali średnią ocenę 4,8.

   UberWAV

   Podobnie jak UberASSIST, samochody są używane dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Przeznaczony dla osób, które muszą poruszać się na wózku inwalidzkim lub korzystać z psów asystujących.

   używaj samochodów do pracy z uber

   UberLUX

   Jest to kategoria pojazdów, które mają mniej niż pięć lat . Tylko profesjonalni partnerzy kierowcy mają do niego dostęp i zwykle jest droższy niż standardowa wersja Ubera.

   UberPOOL

   Jest to najtańsza modalność Ubera. Są to przestronne pojazdy, które przez swoje przestronne wnętrze służą do przewozu do 5 osób . Może to być usługa współdzielona z innymi użytkownikami Ubera, którzy jadą do tego samego obszaru, do którego się wybierasz, i dzielą się kosztem taryfy.

   UberKOMFORT

   Są to pojazdy używane do przewozu do czterech pasażerów, za przystępną cenę w wygodnych i przestronnych samochodach. Kierowcy muszą mieć co najmniej 250 przejazdów i średnią ocenę 4,85 , aby uzyskać dostęp do tej kategorii.

   Czytaj więcej  Jak zmienić lub zmodyfikować kolejność polecanych historii na Instagramie?

   Uberbike

   Jeśli masz rower, jest to opcja stworzona dla Ciebie. Jest to samochód, który posiada zamontowany bagażnik na rowery i umożliwia przewóz do 3 rowerów.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji