Jaki jest rozmiar lub wymiary zdjęć profilowych i okładek na LinkedIn?

12 października, 2021

Sieci społecznościowe są obecnie wsparciem dla prawie każdego projektu, trudno jest określić, która sieć społecznościowa jest najlepsza lub najczęściej używana, ale pod względem profesjonalistów Linkedin stał się jednym z popularnych.

Ponieważ oprócz szukania pracy zawodowo online, możesz również zaoferować pracę, jest to platforma, która ma wszystko, jeśli chodzi o rozmowę o wydajności pracy , dlatego ważne jest, abyś miał świetny profil, ponieważ atrakcyjność wizualna jest najważniejsza która przyciąga uwagę.

Jaki jest rozmiar lub wymiary zdjęć profilowych i okładek na LinkedIn?

Aby mieć bezkonkurencyjny profil, musisz dodać wszystkie swoje certyfikaty lub dyplomy do profilu i przystąpić do testów predyspozycji i umiejętności, są to świetne triki, które Cię wyróżniają , więc jeśli już je wykonałeś, musisz dopracować szczegóły profilu z dobrze umiejscowionym wizerunkiem.

Aby Twoje kontakty dodane lub zaimportowane z Facebooka do Linkedin widziały dobre zdjęcie profilowe, musisz mieć przynajmniej trochę wiedzy na temat zalecanego rozmiaru i tego, co możesz zrobić, aby go poprawić.

  Indeks

   Jaki jest idealny rozmiar zdjęcia profilowego na Linkedin?

   Niezbędne jest dodanie zdjęcia profilowego na tej platformie Linkedin, ponieważ różni się ona od innych sieci społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram czy Twitter, opiera się na relacjach zawodowych, a nie na osobistych publikacjach.

   Wtedy konieczne jest nie tylko zdjęcie profilowe, zaleca się, aby zdjęcie profilowe nie było zbyt szerokie lub wysokie, a twarz była wystarczająco zniekształcona, spróbuj przesłać zdjęcie, które nie jest rozpikselowane ani rozmazane.

   Po zlokalizowaniu zdjęcia należy dostosować je do następujących rozmiarów , zalecanym minimum jest 130 x 130 pikseli, ale możemy skorzystać z maksymalnej liczby pikseli, która wynosi tutaj 400 x 400 w lepszym rozmiarze, lepszej wizualizacji i mniej rozmyte.

   Ponieważ zdjęcie profilowe jest pierwszą rzeczą, którą ludzie zauważają , to jeśli jest dość jasne i obiektywne, przyciągnie większą wiarygodność Twojej osoby, jest to bardzo ważne, aby nie przeoczyć.

   Jaki jest idealny rozmiar okładki na LinkedIn

   Do zdjęcia profilowego dołączona jest informacja, to znaczy klikając na nią można obejrzeć swój profil z podanymi informacjami, więc jeśli już dodałeś świetne zdjęcie profilowe, które jest dość efektowne, to bardzo miło, że przy wejściu użytkownicy znajdą okładka tej samej jakości .

   Czytaj więcej  WhatsApp Web vs WhatsApp Co jest lepsze? Różnice, zalety i wady

   To samo dzieje się z ustawieniami, które musisz wgrać swoje zdjęcie lub obraz o odpowiednich rozmiarach w przypadku banera znajdującego się za profilem ma 1584 x 396 pikseli, elementy wizualne są najważniejsze dla reklamy.

   Inne wymiary i zalecenia

   Na tej platformie profesjonalistów publikacje różnego rodzaju są tworzone z linkami lub po prostu dodanymi obrazami, więc tym , co odróżnia profesjonalistę od normalnej osoby, jest wiedza, którą posiada, dlatego pokażemy Ci zalecane rozmiary postów na tej platformie:

   Obrazy w poście: podczas tworzenia posta z normalnym tekstem; do którego należy dodać obraz, zalecany rozmiar to 520 x 320 pikseli.

   Publikacje z linkiem i obrazem: wykonane w treści Twojego posta z tekstem i obrazami; w tym przypadku Link lub link jego ustawienie zmienia się nieco, więc zalecany rozmiar obrazu to 520 x 272 piksele.

   Obrazy na stronach firmowych: Jeśli wybierzesz lub masz profil typu firmy, logo Twojej firmy powinno mieć wymiar 300 x 300 pikseli, a baner, zalecany rozmiar 1584 x 396 pikseli.

   Obrazy w reklamach LinkedIn: w przypadku reklam masz przewodnik, ale nadal ważne jest, aby wiedzieć, że idealny wymiar to reklamy ogólne, są to 50 x 50 pikseli, w przypadku typu Leaderboard to 728 x 90 pikseli, a szerokie wieżowce są 160 x 600 pikseli i prostokątne, domyślnie 300 x 250 pikseli. Powodzenie!.

   Czytaj więcej  Jak tworzyć lub dodawać skróty moich kontaktów WhatsApp do ekranu głównego lub głównego ekranu mojego Androida?

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji