Jak zwolnić pełną przestrzeń dyskową na moim iPhonie bez usuwania czegokolwiek?

21 lutego, 2022

Apple od dziesięcioleci wprowadza innowacje na rynku elektronicznym, oferując wszelkiego rodzaju produkty.To, co zaczęło się jako marka komputerów, ewoluowało we wszystkich obszarach technologicznych, aby zaoferować elitarną usługę dla ogółu społeczeństwa. Od czasu wprowadzenia na rynek w 2007 roku iPhone zdołał wyróżnić się na tle konkurencji głównie dzięki systemowi operacyjnemu iOS.

Jak zwolnić pełną przestrzeń dyskową na moim iPhonie bez usuwania czegokolwiek?

Dzięki systemowi operacyjnemu, który zapewnia nowoczesny i łatwy w obsłudze interfejs z wszelkiego rodzaju unikalnymi funkcjami dla urządzenia mobilnego, oprócz posiadania najnowocześniejszego aparatu, który oferuje takie narzędzia, jak tworzenie albumu z hasłem aby ukryć swoje zdjęcia lub prywatne pliki , zapewniając klientowi nową warstwę bezpieczeństwa poza elektroniczną chmurą.

Będąc jednym z najbardziej innowacyjnych zespołów od początku, będąc jednym z pierwszych, który zapewnił możliwość uruchamiania i słuchania Radia bez aplikacji i bez internetu , pełny ekran dotykowy i zrozumienie jego znaczenia, z kolei promując szeroką gamę akcesoriów , które uzupełniają iPhone'a, aby zapewnić większą wydajność tego samego.

Pomimo tego, że jest jedną z wiodących marek na rynku smartfonów, nie jest jej obca prezentacja podobnych problemów reszcie swoich konkurentów. Choć co prawda nie zdarza się to tak często jak u innych marek, to kilku użytkowników zgłosiło problemy z samoczynnym restartem iPhone'a i bez zatrzymywania się co jakiś czas, sprzęt nie uruchamia się, tylko nasłuchuje w trybie głośnika itp.

Czytaj więcej  Jak powtórzyć te same wiersze tytułu w nagłówku tabel w programie Word?

Podobnie jak w przypadku wszystkich rodzajów sprzętu elektronicznego, niezbędne jest zidentyfikowanie, dlaczego ten problem występuje, aby go rozwiązać, gdzie w wielu przypadkach w przypadku iPhone'a rozwiązanie jest prostsze niż myślisz i możesz go rozwiązać samodzielnie, bez konieczności wydawania pieniędzy w serwisie technicznym. Dlatego dzisiaj nauczymy Cię, jak zwolnić pełne miejsce na iPhonie bez usuwania czegokolwiek.

  Indeks

   Zwolnij miejsce na iPhonie bez usuwania czegokolwiek

   Wielokrotnie podczas korzystania z szerokiej gamy aplikacji oferowanych przez telefon iPhone, jego pamięć zapełnia się plikami tymczasowymi i śmieciami bez naszej świadomości. Jednym z najłatwiejszych sposobów szybkiego zwolnienia miejsca jest skorzystanie z aplikacji iTunes.

   Po wejściu do aplikacji iTunes przejdź do sekcji filmów, wybierz zakup dowolnego filmu, o ile jest on większy niż dostępne miejsce. Po wykryciu, że nie masz wystarczającej ilości miejsca, pojawi się opcja wejścia „Ustawienia zwalniające miejsce”. Wyjdź z tej opcji i wejdź ponownie, dzięki czemu zauważysz, że miejsce w telefonie zostało zwolnione przez automatyczne usunięcie plików tymczasowych.

   Ważne jest, aby pamiętać, że ta metoda zadziała tylko wtedy, gdy masz tymczasowe i niepotrzebne pliki zajmujące miejsce na iPhonie, w przeciwnym razie telefon nie będzie w stanie zwolnić miejsca bez usuwania ważnych plików.

   Czytaj więcej  Jak sprawdzić, czy moje słuchawki lub słuchawki Bluetooth są naładowane, rozładowane lub ładowane i czy mają poziom naładowania baterii?

   Inną dostępną opcją usuwania niepotrzebnych plików i pamięci podręcznej w telefonie bez konieczności kupowania filmu jest ponowne uruchomienie urządzenia w celu zwolnienia pamięci RAM i pamięci podręcznej , a aby zwolnić pamięć podręczną Safari, wystarczy przejść do Ustawienia – Safari – Wyczyść historię i witrynę dane.

   Magazyn w chmurze

   Jeśli pamięć urządzenia mobilnego jest pełna i nie chcesz usuwać z niej żadnych plików, ważne jest, aby wiedzieć, jak przenieść pliki do iCloud , aby zwolnić miejsce w telefonie, ponieważ oferuje on 5 GB bezpłatnego miejsca w chmurze z możliwością rozbudowy z planami Premium.

   Wystarczy przejść do Ustawień, aby wybrać opcję iCloud, w której będziesz mógł zobaczyć opcje, które zapewnia, aby przechowywać w nim określone pliki, gdzie możesz przenosić pliki i konfigurować je do zapisywania bezpośrednio w chmurze.

   Zaleca się również korzystanie z innych bezpłatnych usług przechowywania, które oferują więcej miejsca, takich jak , Dropbox lub Zdjęcia Google.

   Mamy nadzieję, że dzięki temu artykułowi ułatwimy Ci korzystanie z iPhone'a, aby w pełni cieszyć się aplikacjami, które oferuje to rewolucyjne urządzenie, nie martwiąc się o problemy z brakiem miejsca.

   Czytaj więcej  Jak umieścić Google jako stronę główną na moim telefonie komórkowym lub komputerze w dowolnej przeglądarce?

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji