Jak zwiększyć lub zwiększyć głośność Asystenta Google krok po kroku?

10 lipca, 2021

Google to firma znana na całym świecie, ponieważ posiada nieskończoną ilość narzędzi, programów i akcesoriów, z których użytkownicy korzystają przy rozwiązywaniu każdego problemu, np. tłumacz Google.

Jak zwiększyć lub zwiększyć głośność Asystenta Google krok po kroku?

Który jest odpowiedzialny za tłumaczenie dowolnego języka i możesz nawet dodać męski głos, jeśli chcesz, masz też Google Weather, który mówi nam, że prognozy pogody czasami sprawiają, że czujemy się niekomfortowo z tak wieloma prognozami, ale musisz tylko nauczyć się usuwać Google Weather powiadomienia i to wszystko.

Asystent Google nie jest wyjątkiem, jest to narzędzie, które odpowiada za szybsze wykonywanie określonych zadań.Asystenta Google możesz zainstalować na Androidzie lub na PC , jest to świetne, ponieważ zawsze możesz z nich korzystać na prawie każdym urządzeniu.

W Androidzie, a także w iOS mamy możliwość aktywacji lub konfiguracji Okey Google, która ma system, który działa głosowo, który jest zbyt praktyczny i aby wszystko działało idealnie zaleca się zwiększenie głośności asystenta odkryj, jak to zrobić .

Indeks

  Krok po kroku zwiększać głośność asystenta Google Google

  Istnieją dwa sposoby zmiany głośności asystenta Google, jeden polega na normalnej konfiguracji, a drugi za pomocą programów, niezależnie od wybranej opcji, cel jest taki sam.

  Zaczynamy od asystenta Google na urządzeniach mobilnych w normalny sposób, szybko i skutecznie, do tego wystarczy otworzyć asystenta albo mówiąc „ok Google” albo naciskając przycisk, aby z nim porozmawiać.

  Następnie możesz wykonać jedno z poniższych poleceń, aby dostosować głośność do swoich preferencji, a tym samym cieszyć się tym narzędziem w spersonalizowany sposób, polecenia są następujące.

  • Aby zwiększyć głośność w skali 10%, powiedz „podkręć głośność
  • Aby zmniejszyć głośność w skali 10% tylko wtedy, gdy „ zmniejszysz głośność
  • Jeśli chcesz uzyskać określoną ilość lub liczbę głośności, po prostu powiedz „ głośność na poziomie 80% ” przykład, możesz wymówić dowolną ilość w procentach.
  • Jeśli Twoim celem jest zwiększenie głośności do maksimum, po prostu powiedz „ Głośność do maksimum
  • Wręcz przeciwnie, jeśli powiesz „ głośność do minimum ”, głośność zostanie dostosowana do minimalnej ilości.
  Czytaj więcej  Jak anulować usługi zakontraktowane w Jazztel online bez kar?

  Zwiększ głośność Asystenta Google za pomocą programów

  W tym celu będziemy musieli przejść do najnowszej wersji naszego Sklepu Play i napisać w wyszukiwarce Volume Control for Assistant, która jest nazwą aplikacji, której będziemy potrzebować, jest kilka podobnych aplikacji, które po prostu wybierasz, tak jak ta z dokładnie to imię.

  Po pobraniu i normalnym otwarciu, przyznajesz mu niezbędne uprawnienia dostępu, co jest niezbędne, aby móc zwiększyć lub zmienić głośność naszego asystenta Google.

  Gdy to zrobisz, w interfejsie programu będziesz mógł zobaczyć pasek głośności Google , który możesz przenieść do żądanego punktu, nie ma żadnych komplikacji związanych z tym procesem.

  Asystent Google

  Następnie pokażemy Ci, co możesz zrobić z asystentem Google na komputerze lub urządzeniu mobilnym, aby go aktywować, wypowiedz na głos słowo „ok Google lub naciśnij i przytrzymaj przycisk Start urządzenia, jeśli używasz go na telefonie komórkowym .

  Dzięki asystentowi Google możesz wysyłać wiadomości tylko głosem, tworzyć proste lub złożone przypomnienia lub notatki, aktywować Bluetooth wiele rzeczy, szybko wyszukiwać e-mail, to jest bardzo przydatne od dłuższego czasu.

  Czytaj więcej  Jak zmienić lub zmodyfikować kolejność polecanych historii na Instagramie?

  Ponieważ zawsze możesz skorzystać z internetu, możesz sprawdzić loty, sprawdzić listę filmów, aby wiedzieć, kiedy pojawi się ten lubimy film, możesz nawet sprawdzić lokalizację restauracji lub kawiarni, które znajdują się w pobliżu naszej lokalizacji.

  Ponadto wystarczy zaśpiewać fragment utworu, aby nie znać jego nazwy, asystent Google automatycznie znajdzie muzykę, której szukamy, można nawet zapisać zdjęcia, aby łatwiej je później zlokalizować.

  Możesz również zrobić wiele rzeczy tak wspaniałych po zobaczeniu, jak zwiększyć lub zwiększyć głośność Asystenta Google, zalecamy poznanie wszystkich jego funkcji. Sukcesy

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji