Jak zwiększyć lub zmienić prędkość odtwarzania filmów na YouTube?

26 października, 2021

Dość częstym problemem z filmami na YouTube jest to, że czasami zdarza się nam, że filmy są dość wolne i nawet decydujemy się odinstalować aplikację , myśląc, że pomoże nam to rozwiązać problem i chociaż czasami działa, nie jest najlepszy moglibyśmy zrobić.

Jak zwiększyć lub zmienić prędkość odtwarzania filmów na YouTube?

Ponieważ chociaż wcześniej można było to rozwiązać tylko z formatu, który YouTube miał tylko z przeglądarki internetowej , teraz jest to coś, co możesz zrobić bardzo łatwo z dowolnego urządzenia mobilnego i dowolnego miejsca, dlatego tutaj pokażemy Ci, jak możesz to rozwiązać mały problem.

Nie jest to coś skomplikowanego, chociaż może się tak wydawać, to tylko kwestia prawidłowego wykonania kroków, które wyjaśnimy później, abyś odkrył, jak możesz to zrobić, bardzo łatwo i bez niedogodności.

Coś, co pozwala nam myśleć o platformie YouTube, to to, że kiedy oglądamy wideo, jest piosenka, a w rzeczywistości poznanie nazwy tej piosenki z YouTube jest całkiem łatwe.

  Jak zwiększyć prędkość odtwarzania na YouTube

  Wiele razy zdarza się nam, że oglądamy filmy na YouTube z naszego urządzenia mobilnego i znikąd filmy zaczynają działać zbyt wolno. Rozwiązaniem, które zawsze widzimy, jest ponowne uruchomienie telefonu komórkowego lub routera internetowego, myśląc, że jest to coś, co pomoże nam go rozwiązać.

  Właściwie nie jest to coś, co w ogóle działa dla nas, ponieważ bez względu na to, jak bardzo zrestartujemy urządzenie, aplikacja będzie nadal zawodzić, więc zakończysz ten mały konflikt, o którym wiemy, że może powodować Ci dyskomfort, najlepiej jest podążać poniższe kroki i na pewno ci całkowicie pomogą.

  Nie zapominaj, że aby wszystko działało zgodnie z oczekiwaniami, najlepiej postępować krok po kroku poprawnie i nie pomijając żadnego, aby wszystko zostało dokładnie rozwiązane.

  Sztuczka, którą możesz zainteresować, jeśli naprawdę lubisz oglądać filmy na YouTube lub korzystać z tej wspaniałej platformy, polega na tym, że wiesz, jak łatwo przesyłać lub udostępniać filmy z YouTube na Instagramie z iPhone'a lub Androida.

  Czytaj więcej  Jak odinstalować lub wyłączyć program Windows Defender Security w systemie Windows 8, 8.1 i 10?

  Kroki, aby zwiększyć szybkość filmów w YouTube

  • Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to dotknąć trzech kropek znajdujących się w prawej górnej części filmu.
  • Zobaczysz tam menu i wybierzesz opcję szybkości odtwarzania.
  • Natkniesz się na różne rodzaje prędkości.
  • Wybierzesz ten, który najbardziej Ci się podoba i odpowiada Twoim upodobaniom, ważne jest, abyś wiedział, że od prędkości x 0,75 do prędkości x 0,25 jest bardzo wolny, a od prędkości x 1,25 do x2 są to prędkości szybkie.

  W ten sposób możesz rozwiązać ten mały problem, kiedy filmy, które oglądamy na naszym urządzeniu mobilnym, stają się dość wolne i nie wiemy, jak go rozwiązać.

  Możliwe jest zwiększenie prędkości filmów na YouTube

  Jak widać, nie jest konieczne ponowne uruchamianie urządzenia mobilnego , ponieważ nie rozwiąże to tego problemu, ponieważ jak widać, jest to funkcja, którą aplikacja ma domyślnie i jeśli przez pomyłkę zmodyfikujesz ta niewielka część zmieni się prędkość filmów.

  Innym problemem, który z pewnością możesz mieć, jest to, że aplikacja nie działa, aby oglądać filmy , ale nie jest to coś, o co powinieneś się martwić, można to dość szybko rozwiązać i rozwiąże ten problem.

  Czytaj więcej  Jak zgłosić obraźliwy lub obraźliwy tweet lub post na Twitterze krok po kroku

  W wielu przypadkach zdarza się, że nasze filmy zwalniają i zacinają się w niektórych częściach, nie jest to już błąd, który można rozwiązać z poziomu aplikacji.

  Prawdopodobnie to, co możesz zrobić, aby rozwiązać ten problem , to wyszukać aplikację w Sklepie Play o nazwie YouTube i kliknąć zielony przycisk z napisem aktualizacja, w ten sposób będziesz mieć najnowszą wersję i problem zostanie rozwiązany .

  Jeśli problem będzie się powtarzał i nie został rozwiązany za pomocą niczego, co próbowałeś wcześniej, prawdopodobnie masz dość stare urządzenie z Androidem i zalecam zaktualizowanie wersji systemu operacyjnego z pomocy technicznej Google.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji