Jak zwiększyć i uzyskać więcej wyświetleń moich filmów na YouTube — ostateczny przewodnik

25 października, 2021

Wszyscy wiemy, że YouTube to największa platforma wideo w historii, jeśli masz konto i chcesz zwiększyć liczbę odwiedzin swoich filmów, wystarczy postępować zgodnie z tym przewodnikiem, który przeanalizowaliśmy dla Ciebie, w przeciwnym razie uruchom, aby utworzyć konto YouTube, aby w ten sposób będąc w stanie wprowadzić te strategie w życie.

Jak zwiększyć i uzyskać więcej wyświetleń moich filmów na YouTube — ostateczny przewodnik

Ludzie często używają YouTube do tworzenia dowolnych treści , więc możesz odwiedzić platformę i znaleźć film związany z dowolnym tematem, którego szukasz, ale bądź ostrożny, ponieważ młodsi ludzie mogą znaleźć dla niego nieodpowiedni film. , po prostu aktywuj Kontrola rodzicielska YouTube i unikanie niedogodności.

A jeśli chcesz zobaczyć niektóre treści dla osób starszych, w przeciwnym razie wyeliminowałeś ograniczenie wiekowe na YouTube z komputera, a dla lepszego doświadczenia możesz również wyeliminować to ograniczenie z telefonu komórkowego, aby każdy mógł cieszyć się niekończącymi się filmami według kategorii, które są Dostępny dla Ciebie.

Jeśli więc chcesz dołączyć do twórców treści i generować wiele wizyt , aby rozwijać się na tej platformie, po prostu pokażemy Ci kompletny przewodnik, jak to zrobić.

Czytaj więcej  Jak wyszukiwać, znajdować lub uzyskiwać wygasłe lub wygasłe domeny z wysokim autorytetem SEO

  Indeks

   Rekomendacje dla Twojego kanału YouTube

   Jeśli masz już swój kanał, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to nadać mu autentyczność, spersonalizowaną według własnych upodobań, ale bardzo ważne, aby nadać mu atrakcyjność wizualną, możesz wyszukać w Google kombinacje kolorów lub narzędzia do projektowania, które pomogą podkreślić wszystkie aspekty Twojego kanału.

   Coś istotnego, chociaż może nie wydawać się, że jest to związek Twojego kanału z nazwą , nie pozwól, aby Twoje treści odbiegały od tematu, czasami możemy znaleźć kanały YouTube o nazwach, które nie mają nic wspólnego z ich treścią, to jest śmieci. nie przyciągnie prawie żadnych odwiedzających.

   Jednym ze sposobów, aby Cię poprowadzić, jest obserwowanie najbardziej udanych kanałów zgodnie z Twoimi treściami i wykorzystanie ich jako wzoru do naśladowania . Wszystkie te zalecenia mają na celu umożliwienie Ci stworzenia kanału odpowiedniego dla publiczności.

   Dlatego ten podstawowy aspekt jest bardzo ważny przy zatrzymaniu na swoim kanale osoby oglądającej filmy, ale jeśli chcemy zwiększyć odwiedziny, musisz wykonać następujące czynności.

   Czytaj więcej  Jak pobrać i zainstalować uniwersalne sterowniki ADB Android dla systemu Windows 10?

   Ostateczny przewodnik, aby zwiększyć liczbę odwiedzin i wyświetleń w YouTube

   Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to stworzyć wartościową treść , ważną wskazówką jest to, że film nie jest nudny, używasz efektów, takich jak przejścia, animacje lub zabawne dźwięki w niektórych częściach filmu, aby stało się całkiem interesujące, więc będziesz zachowaj czas trwania użytkownika, a zwiększysz wizualizację.

   Za każdym razem, gdy tworzysz i przesyłasz film, umieść dość szczegółowy i konkretny opis, a także dodaj hashtag, aby wyszukiwarka YouTube połączyła Twój film z kilkoma słowami kluczowymi, które są powiązane z Twoją treścią.

   Po utworzeniu filmu i przesłaniu go użyj tytułu, który jest uderzający, jeśli masz kilka pomysłów na tytuł, które możesz dodać i oddzielić za pomocą paska utworzonego przez naciśnięcie alt + 124 (|), tytuł jest bardzo ważny, ponieważ to aspekt wizualny i to jest pierwsza rzecz, która przyciąga użytkowników.

   Po zakończeniu tworzenia idealnej i optymalnej treści, potrzebujesz wizyt, poza tym, że przychodzą one same z tej samej platformy, zalecamy udostępnianie swoich filmów w sieciach społecznościowych, takich jak historie na Instagramie , grupy na Facebooku, fanpage Facebook, publikowanie na Twitterze, nawet w statusie WhatsApp, po prostu nie ograniczaj się.

   Czytaj więcej  Jak używać i tworzyć bloki i grupy w Autocad, aby łatwo grupować obiekty?

   Istnieje strategia zwiększania liczby naszych odwiedzin i polega ona na powiązaniu filmów ze sobą, to znaczy, że jeden film prowadzi do drugiego jako seria lub sekwencja, wielu użytkowników mówi im strategię długiego ogona. Jest to obecnie boom na sukces, jeśli potrafisz stworzyć wystarczająco długą relację wideo, zauważysz mniejszy wzrost odwiedzin.

   Wreszcie, nie twórz bardzo krótkich filmów za każdym razem, gdy przesyłasz treści trwające co najmniej 5 minut, pokaże to YouTube znaczenie Twojego filmu, nie przestawaj przesyłać treści im częściej przesyłasz filmy, tym więcej subskrybentów i reprodukcji zarobisz . Powodzenie!

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji