Jak zsynchronizować zdjęcia, filmy i czaty WhatsApp z Dropbox — kopia zapasowa

4 listopada, 2021

Proces przechowywania online i synchronizacji różnorodnych plików dla milionów użytkowników jest dziś bardzo praktyczny i konieczny przy użyciu narzędzia o nazwie Dropbox. Jest dość wszechstronny i pozwala łączyć się z różnymi platformami. Dlatego jesteśmy zainteresowani tym, jak zsynchronizować zdjęcia, filmy i czaty WhatsApp z tą interesującą platformą.

Jak zsynchronizować zdjęcia, filmy i czaty WhatsApp z Dropbox — kopia zapasowa

Narzędzie do przechowywania danych Dropbox zarządza jego wersją na komputer i urządzenie mobilne, współpracując z systemami Android, iOS i Windows.

Synchronizacja z innymi urządzeniami jest naprawdę szybka i bezpieczna. Możesz korzystać z bezpłatnego lub płatnego rozszerzenia, zgodnie z własnymi potrzebami, ponieważ oba muszą oferować różne opcje.

Ze względu na synchronizację z chmurą musi umożliwiać szybkie odzyskanie dowolnego pliku bez żadnych zmian w przechowywanych informacjach. I z dowolnego urządzenia, z którym jesteś połączony.

Jeśli korzystasz z bezpłatnej usługi, będziesz mieć 30 dni na odzyskanie pliku, jeśli chcesz nieograniczone odzyskiwanie, musisz skorzystać z płatnej usługi.

Dropbox musi umożliwić Ci powielanie wszystkich informacji, którymi musisz zarządzać na swoim koncie w jednej z najważniejszych obecnie sieci, takiej jak WhatsApp . Musisz tylko dokonać konfiguracji , aby te podpory działały automatycznie, bez konieczności robienia czegokolwiek innego.

Czytaj więcej  Jak sprawić, by ankiety na Twitterze angażowały się we właściwy sposób — samouczek wyjaśniający

  Kroki synchronizacji zdjęć, filmów i czatów WhatsApp z Dropbox

  Musisz pamiętać, że aby poprawnie zsynchronizować wszystkie pliki WhatsApp z Dropbox, musisz mieć wsparcie bardzo ważnego narzędzia o nazwie Dropsync bezpośrednio na swoim urządzeniu mobilnym, ta aplikacja jest dostępna na Androida, dając spokój wszystkim użytkownikom, którzy chcą wykonać tę synchronizację.

  Pierwszym krokiem, który musisz wykonać, jest prawidłowe otwarcie wcześniej zarejestrowanego konta Dropbox z komputera lub urządzenia mobilnego z systemem Android.

  Następnie przejdź do utworzenia folderu o nazwie WhatsApp. Pamiętaj również, że równolegle musisz wyszukać, pobrać i zainstalować aplikację Dropsync na swoim urządzeniu mobilnym, a następnie połączyć tę aplikację z kontem Dropbox.

  Musisz wybrać folder utworzony wcześniej i nazwany WhatsApp, który ma być przechowywany na Twoim koncie Dropbox. Pamiętaj, że ten folder musi zawierać wszystkie zapisane pliki odpowiadające aplikacji WhatsApp . Następnie system poda kilka metod synchronizacji, z których należy wybrać jedną.

  Spośród tych ujawnionych metod synchronizacji musisz wybrać tę, która wskazuje tylko na przesyłanie, dzięki czemu wszystkie pliki, które docierają do WhatsApp, będą zawsze przechowywane na Twoim koncie Dropbox . Niezależnie od tego, czy usuwasz je bezpośrednio z urządzenia mobilnego. Dzięki temu procedura będzie gotowa.

  Czytaj więcej  Jak aktywować tajny słownik Google i umieścić skrót na ekranie mojego Androida?

  Szczegóły synchronizacji zdjęć, filmów i czatów WhatsApp z Dropbox

  Jak widać, synchronizacja zdjęć, filmów i czatów WhatsApp z Dropbox wymaga wszystkich tych kroków. A jednak nie jest to coś naprawdę trudnego, ponieważ wykonując powyższe czynności, wszystkie informacje w Twojej aplikacji WhatsApp muszą być automatycznie zapisywane i bezpiecznie w chmurze Dropbox. Nie musisz wykonywać żadnych innych działań.

  W przypadku chęci synchronizacji innych katalogów lub informacji z kontem Dropbox. Możesz to zrobić bez żadnych niedogodności, w tym celu musisz przejść do sekcji ustawień Dropsync i w zsynchronizowanych katalogach możesz wykonać załącznik. Musisz jednak kupić płatną wersję o nazwie Dropsync Pro.

  Zaleceniem do naśladowania jest automatyczne pobieranie wszystkich plików multimedialnych, które muszą dotrzeć do Twojej platformy WhatsApp. Aby to zrobić, musisz wejść do sekcji Ustawienia WhatsApp , następnie ustawienia czatu i aktywować automatyczne pobieranie multimediów, a cały proces przechowywania informacji zostanie rozwiązany.

  Korzystanie z Dropbox jest zbyt ważne, a tym bardziej, jeśli Twoje urządzenie ma małą pojemność. Ponieważ wszystko, co masz w swojej aplikacji, jest natychmiast zapisywane w chmurze, co pozwala na czyszczenie urządzenia mobilnego bez żadnych niedogodności.

  Czytaj więcej  Jak utworzyć konto lub kanał YouTube z telefonu komórkowego lub komputera?

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji