Jak zrobić zepsuty ekran za pomocą tapety na Androida, iPhone'a, PC i Smart TV?

28 października, 2021

Wszyscy mieliśmy kiedyś przyjaciela, który zrobił nam słynny żart o zepsutym ekranie, albo na naszym telefonie , albo na swoim, a to wywołało w nas przerażenie, gdy go zobaczyliśmy, zwłaszcza jeśli było to z naszym telefonem komórkowym.

Jeśli jej nie znałeś, wyjaśnię. Ekran twojego telefonu komórkowego służy nie tylko jako latarka, jeśli twoja lampa błyskowa jest uszkodzona, ale możesz również skonfigurować zrzut ekranu i sprawić, że uwierzysz, że ktokolwiek chcesz, jest zepsuty, na pewno go przestraszysz.

Jak zrobić zepsuty ekran za pomocą tapety na Androida, iPhone'a, PC i Smart TV?

  Indeks

   Czym jest dowcip zepsutego ekranu?

   Żart polega na tym, że wyślesz przyjacielowi łzę stresu, załóżmy, że chcesz, aby żałował czegoś, co ci zrobił, i sprawić, by uwierzył, że się za to zemścisz.

   Czytaj więcej  Jak usunąć opóźnienie lub opóźnienie w Minecrafcie, aby działał szybciej i bardziej płynnie?

   Dobrą zemstą między znajomymi byłoby rozbicie ekranu telefonu, teraz to nie jest konieczne w 100%, wystarczy, że jest dobry powód, innym może być to, że są jego urodziny i dasz mu komórkę , no cóż da się zrobić cała sztuczka polegająca na wyjęciu telefonu komórkowego z pudełka przed przekazaniem go i skonfigurowaniem go do zrobienia tego dowcipu. Jak to skonfigurować? Właśnie tego nauczę cię w tym artykule, więc uważaj.

   Naucz się grać dowcip krok po kroku

   Żart to sztuka, która wymaga zaangażowania i koncentracji, jeśli w to nie wierzysz, twój przyjaciel też w to nie uwierzy, obecnie istnieje wiele sposobów na zrobienie żartu, za pomocą aplikacji lub prostego obrazu, do samouczka I użyję przykładowego obrazu, ale poniżej pokażę, jak to zrobić za pomocą aplikacji.

   Zaplanuj swój dowcip

   Musisz bardzo jasno określić, kiedy wszystko się wydarzy i wiedzieć, że jeśli ma to być z Twoim urządzeniem, musisz mieć je w posiadaniu przed wydarzeniem iw jego trakcie .

   Możesz pomyśleć o zabraniu ze sobą pamięci, o ile upewnisz się, że jest ona kompatybilna z telefonem komórkowym, z którego będziesz żartować.

   Czytaj więcej  Jak obliczana jest składka za staż pracy w Meksyku w Ugodzie lub Ugodzie pracowniczej krok po kroku

   Wstaw obraz

   Musisz zwrócić uwagę, że nie zdaje sobie sprawy, kiedy umieścisz pamięć i przekażesz obraz do jego telefonu komórkowego, możesz również przekazać go przez WhatsApp, możesz nawet powiedzieć mu, że musisz otworzyć sieć WhatsApp na swoim laptopie, aby wyślij mu plik i upewnij się, że masz go już w telefonie, abyś mógł pominąć pamięć.

   Krok 3 Rozprosz jego uwagę

   To jest najważniejszy krok, niespodzianka i to, że ma to ogromny wpływ na końcowy wynik , poproś innego znajomego, aby zabrał go na chwilę, a potem niespodziewanie podejdź tuż przed nim i zrób „jakbyś upuścił jego komórkę”. uważaj, musisz uważać, bo nie chcemy, żeby ten żart się spełnił.

   Powiedz, że ci przykro

   Kiedy twój przyjaciel odwróci się i zobaczy, że masz jego telefon po udawaniu, że go upuściłeś, wpatruj się w telefon i powiedz „o, przepraszam”, będzie całkowicie nieaktualny

   Zrób żart ze zdjęciami

   To niezwykle proste, po prostu zrób jedno z poniższych zdjęć w zależności od tego, czy masz urządzenie mobilne, czy komputer, a następnie wykonaj kroki, o których wspomniałem powyżej ze swoim przyjacielem, na pewno się z niego pośmiejesz

   Czytaj więcej  Jak robić zdjęcia na dobranoc lub w nocy za pomocą telefonu komórkowego lub telefonu komórkowego?

   Uwaga: jeśli jeden z tych obrazów Cię nie przekonuje, możesz wygooglować inny, taki jak „Żart z zepsutym ekranem z tapetą”

   Próbuj swoim znajomym za pomocą aplikacji

   Jeśli wolisz, aby Twój żart był bardziej profesjonalny, skorzystanie z aplikacji byłoby bardzo dobrą opcją, obecnie jest wiele aplikacji, których możesz używać i konfigurować , wziąłem się za zebranie najlepszych na Androida i iOS

   W przypadku Androida masz następujące

   • Żart o zepsutym ekranie (dowcip)
   • Realistyczny efekt zepsutego ekranu
   • Zepsuty dowcip na ekranie

   A dla iOS są to luksusowe

   • Żart z rozbitego szkła
   • Dotknij, złam i potrząśnij

   Nie ma znaczenia, którego użyjesz, upewnij się, że nadajesz mu cały wpływ, który komentuję, jestem pewien, że jeśli użyjesz tylko jednego obrazu, emocja będzie ogromna.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji