Jak zrobić domowe wsparcie dla mojego telefonu komórkowego lub telefonu komórkowego z materiałów pochodzących z recyklingu?

18 czerwca, 2021

Czy zdarzyło Ci się, że czujesz się dobrze w pracy, a nie w biurze, a nawet w klasie, wykonując jakąś czynność lub zadanie, które wymaga obu rąk, ale jednocześnie musisz używać telefonu komórkowego? Niezależnie od tego, czy czytasz, czy oglądasz film, ważne jest, aby mieć jakiś rodzaj wsparcia, w którym możemy umieścić nasze urządzenie mobilne podczas wykonywania naszych czynności lub zadań.

Możesz łatwo przejść do najbliższego sklepu elektronicznego, który posiadasz, lub wyszukać w Amazon uchwyt na telefon komórkowy. Jednak dzisiaj nie jest to opcja dla wielu. Dlatego, aby uniknąć niepotrzebnych wydatków, możesz doskonale wykonać własne, domowe wsparcie z materiałów pochodzących z recyklingu.

To wsparcie, które możesz stworzyć po przeczytaniu tego artykułu, pozwoli Ci wykonać różne zadania, takie jak:

 • Ver filmy on-line
 • Przeczytaj przewodnik lub wiadomości
 • Szukaj według DNI, imienia i nazwiska osób w Reniecu (Poleceniami głosowymi, jeśli Twoje urządzenie na to pozwala).

Streszczenie

Czy potrzebujesz konkretnego materiału, aby móc wykonać stojaki na telefony komórkowe?

Zasadniczo możesz wykonać uchwyty na telefony komórkowe z dowolnego rodzaju materiału. Oczywiście musi to być materiał, który w żaden sposób nie uszkadza fizycznej integralności urządzenia. Jako takie można używać między innymi z plastiku, PCV, drewna, tektury.

Uchwyt na telefon, plastik z recyklingu

Masz tę wielką zaletę, że wiele podstawowych przedmiotów, takich jak napoje , butelki, plastikowe pojemniki i inne, jest wykonanych z plastiku. Oczywiście nie można wybrać żadnego plastikowego wiaderka lub butelki, ponieważ musi być jedno duże i wystarczająco szerokie, aby można było uzyskać kształt telefonu komórkowego.

Jeśli chodzi o materiały, których będziesz potrzebować, są to:

 • Plastikowe wiadro, które jest przezroczyste
 • Czarny marker lub kolor do wyboru
 • Nożyczki, czyli inne narzędzie, które pozwala na wykonywanie cięć
 • Trochę bawełny
 • Możesz użyć dowolnego materiału, który pozwala pokolorować lub pomalować podporę, którą wykonasz. Możesz więc użyć lakieru do paznokci w różnych kolorach, markerów permanentnych, kolorowych plastikowych farb, kleju, pędzla i tak dalej.
Czytaj więcej  Jak zarejestrować, utworzyć lub otworzyć konto Wallapop, aby sprzedawać lub kupować - Kompletny przewodnik

Należy wspomnieć, że pod koniec tworzenia uchwytu na telefon będziesz mieć dużo swobody przebywania w dowolnym miejscu, zwłaszcza w kuchni. Komentujemy to, ponieważ posiadacz telefonu pozwoli Ci pobrać i wykorzystać dietę przyspieszonego metabolizmu Haylie Pomroy. Ale ogólnie rzecz biorąc, możesz używać swojego urządzenia razem z uchwytem, ​​jak tylko chcesz.

Kroki, aby zrobić domowy uchwyt na telefon komórkowy

Jeśli chodzi o kroki, które musisz wykonać, będą one następujące:

 1. Weź drobny marker i zacznij rysować na kostce kształt uchwytu na telefon. Trzeba to zrobić zarówno u podstawy sześcianu, jak i po jednej z jego stron
 2. Przystąp do czyszczenia chusteczką wszystkich pozostałości po markerze.
 3. Za pomocą zmywacza do paznokci będziesz mógł dwa Lara dolną część plastiku, którą pociąłeś, aby stworzyć rodzaj ramienia do telefonu.
 4. Kontynuuj dekorowanie tak, jak lubisz najbardziej.
 5. Na koniec, z tyłu podpory, uderzysz w nią, zrobisz mały kawałek tego samego wiaderka lub butelki, aby działał jak noga zapobiegająca upadkowi podpory.

Jeśli to możliwe, upewnij się, że przy wycinaniu kształtu podpory ma ona z tyłu dodatkowy element, który tworzy rodzaj nogi. W ten sposób nie będziesz musiał wykonywać dodatkowych nacięć, a następnie sklejać ze sobą dwóch elementów, aby uzyskać ostateczną podporę. Kiedy zaczniesz go używać, zauważysz, że znacznie łatwiej będzie ci zdobyć domowy przepis, gdy będziesz w kuchni przygotowując obiad.

Czytaj więcej  Jak zduplikować lub skopiować ten sam slajd w programie PowerPoint — Dołącz do dwóch slajdów

Zalecenia po zakończeniu wsparcia

Chociaż prawdą jest, że tylko Ty używasz lub będziesz mógł korzystać z urządzenia mobilnego, zdecydowanie zaleca się nauczenie się czyszczenia i dezynfekcji telefonu komórkowego przed wirusami lub bakteriami . W ten sam sposób, ta procedura jest związana z domową obsługą telefonu, aby była bezpieczna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji