Jak zresetować lub zmienić hasło do mojego konta PayPal Czy mogę je zmienić bez numeru telefonu?

21 czerwca, 2021

Z pewnością pewnego dnia chciałeś dokonać zakupu online, a podczas dokonywania płatności zobaczyłeś logo PayPal i zadałeś sobie pytanie, co to jest? Zapraszamy do dalszej lektury tego artykułu, w którym znajdziesz bardzo przydatne dla Ciebie informacje.

Dziś technologia sprawia , że życie staje się trochę prostsze i prostsze , ponieważ dzięki niej możemy przeprowadzać różne transakcje np. zakupy online, które możemy zrobić w zaciszu własnego domu. Jest to korzyść, która z biegiem czasu została udoskonalona i zaawansowana dzięki technologii, aby ten proces był nieco łatwiejszy i szybszy.

Indeks

  Kroki umożliwiające zresetowanie lub zmianę hasła do mojego konta PayPal

  Zawsze zdarzyło nam się, że zapominamy o niektórych informacjach do zalogowania, takich jak hasło czy klucz dostępu na stronie internetowej, w sieci społecznościowej, a to może być nieco żmudne, a jak zobaczysz, bardzo ważne jest, aby wiesz, jak odzyskać lub zresetować hasło do konta PayPal, ponieważ ochrona Twojego bezpieczeństwa jest bardzo ważna.

  Czytaj więcej  Jak łączyć lub łączyć wiele obrazów w jednym pliku PDF za pomocą aplikacji

  Dlatego poniżej pokrótce wyjaśnimy, jak odzyskać konto PayPal, ponieważ jest to bardzo pomocne podczas dokonywania transakcji lub opłacania podróży Uber z PayPal .

  Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, aby zmienić lub zresetować hasło do swojego konta PayPal, jest wejście na oficjalną stronę tego, tam musisz wybrać opcję "Enter" w przycisku, który znajduje się w prawym górnym rogu.

  Gdy to zrobisz, możesz rozpocząć proces, aby wejść na swoje konto, na tej stronie logowania musisz podać swoje dane dostępowe, takie jak adres e-mail i hasło, ale oczywiście będziesz się zastanawiać, jak odzyskać moje hasło PayPal, jeśli nie pamiętam to?

  Wszystko, co musisz zrobić, to poszukać alternatywy, która mówi „Zapomniałem hasła”, która znajduje się na dole strony, to przekieruje Cię na inną stronę, musisz podać swój adres e-mail, aby kontynuować.

  Wtedy będziesz mieć 5 opcji , jest to weryfikacja Twojej tożsamości, większość z nich jest po to, aby otrzymać kod bezpieczeństwa, chociaż masz inne opcje, takie jak otrzymanie wiadomości tekstowej, połączenia, e-maila, odpowiedzi na pytania bezpieczeństwa.

  Czytaj więcej  Moje płatności bonusowe TikTok NIE są dostępne

  Lub po prostu wprowadzając dane karty kredytowej i voila, jeśli informacje są całkowicie poprawne, wystarczy wprowadzić nowe hasło i będziesz mógł natychmiast uzyskać dostęp do swojego konta bez żadnych problemów.

  Czy mogę zmienić hasło do konta PayPal bez numeru telefonu?

  Czasami zdarza się, że tracimy numer telefonu i myślimy, że nie możemy w tym przypadku zresetować niektórych haseł, takich jak PayPal, ale można to zrobić, a następnie wyjaśniamy proces, abyś mógł to osiągnąć, ponieważ jest to bardzo proste, jak utworzyć konto PayPal bez karty kredytowej.

  Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wejść na główną stronę PayPal, następnie przejść do góry, gdzie jest napisane zaloguj się, a następnie musisz kliknąć część, która mówi Czy masz problemy z zalogowaniem?

  Tam musisz umieścić wiadomość e-mail połączoną z kontem PayPal i kliknąć przycisk Dalej, teraz wybierz, w jaki sposób chcesz odzyskać hasło, tutaj masz możliwość wysłania informacji na swój adres e - mail i voila, możesz zresetować hasło.

  Jak bezpieczny i niezawodny jest PayPal?

  Tak, korzystanie z tej platformy jest tak samo bezpieczne, jak korzystanie z karty przedpłaconej PayPal , ponieważ korzysta ona z technologii SSL, która pozwala chronić wszystkie Twoje informacje, a gdy dokonujesz lub dokonujesz transakcji za pośrednictwem PayPal, osoba, której płacisz, nie otrzyma Twoich danych , czyli numer karty kredytowej i numer konta będą chronione.

  Czytaj więcej  Jak łatwo zmieniać, przekształcać i dostosowywać głos Siri na moim iPhonie lub iPadzie

  W ten sposób nigdy nie będziesz się martwić, gdy zdecydujesz się lub chcesz dokonać płatności , wysłać pieniądze do rodziny lub znajomych online, możesz to zrobić spokojnie i bez obaw o PayPal w bardzo prosty i skuteczny sposób.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji