Jak zostać testerem produktów Nike lub testerem Nike Co to jest i jak działa?

22 maja, 2022

Jeśli jesteś lojalnym klientem produktów marki Nike, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Masz możliwość zostania testerem produktów Nike lub lepiej znanym jako Tester Nike.

Jak zostać testerem produktów Nike lub testerem Nike Co to jest i jak działa?

  Indeks

   Co to jest tester Nike?

   Są to osoby zarejestrowane w programie testowania produktów Nike . Testerzy Nike testują produkty Nike, zanim trafią na rynek, w zamian za ocenę firmy. Oznacza to, że Nike oferuje nie tylko wysokiej jakości aplikacje, ale także programy z myślą o klientach.

   Ich celem jest wprowadzenie na rynek udanych i dobrej jakości produktów. Testując jakość materiałów, gwarantują lojalność konsumentów i nadal pozycjonują się jako jedna z wiodących marek. Nie jest to miejsce do generowania dochodów w Internecie, ale istnieją inne alternatywy generowania dochodów.

   Jak działa testowanie produktów Nike?

   Główne zainteresowania Nike skupiają się na sportowcach i sportowcach. Masz dostęp do programu, a firma przypisuje Ci produkt zgodnie ze specyfikacją i Twoim profilem na platformie cyfrowej. Paczka jest wysyłana pocztą, a Ty masz za zadanie przetestować jakość i projekt tego, co Ci przysłali, niezależnie od tego, czy jest to nowy but do biegania i policzenie kroków za pomocą aplikacji, czy innego produktu.

   Czytaj więcej  Jak zapisać dane za pomocą przeglądarki Google Chrome Ile danych zużywa?

   Są to tak zwane testery zdalne i znajdują się w dowolnym miejscu na świecie . Inną lokalną modalnością są sklepy zlokalizowane w Stanach Zjednoczonych, w których testerzy udają się do określonych lokalizacji w celu wykonania testów.

   Jakie wymagania musisz spełnić, aby zostać Testerem Nike?

   Testowanie produktów Nike jest dostępne w ponad 37 krajach na całym świecie. Wśród najpopularniejszych lokalizacji znajdują się Stany Zjednoczone, Kanada, Meksyk, Chiny, Japonia, Hiszpania, Argentyna, Panama i Peru.

   Chociaż jest to program, który daje pierwszeństwo sportowcom, każdy ma możliwość w nim uczestniczyć. Udział biorą dzieci poniżej 12 roku życia (ich rodzice zgłaszają prośbę), młodzież w wieku od 13 do 17 lat i dorośli od 18 lat.

   Jak się zarejestrować?

   • Wejdź na oficjalną stronę internetową, aby się zarejestrować , uzyskać formularz i zgłosić się jako tester Nike.
   • Wybierz jedną z trzech dostępnych kategorii . Dziecko, jeśli jest to dziecko poniżej 12 roku życia, młodzież lub osoba dorosła (od 18 roku życia).
   • Wprowadź swoje dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, adres, e-mail, telefon i płeć.
   • Określ, czy jesteś pracownikiem Nike, czy sportowcem NCAA. Należy pamiętać, że ci sportowcy nie kwalifikują się.
   • Wprowadź informacje o swoim wzroście, wadze, rozmiarze ubrania i rozmiarze buta. Na stronie zobaczysz instrukcje, jak zmierzyć swój wzrost , talię, biodra i klatkę piersiową.
   • Poproszą również o informacje na temat Twojej codziennej rutyny . Jeśli uprawiasz jakąkolwiek aktywność sportową i jaki jest twój poziom w niej wydajności.
   • Wybierz rodzaj testu, który chcesz wykonać . Niezależnie od tego, czy jest to odzież, obuwie, czy jedno i drugie.
   • Aby sfinalizować rejestrację, akceptujesz wszystkie warunki i umowy o zachowaniu poufności .
   Czytaj więcej  Jak pobierać treści lub pliki hostowane w MEGA z mojego telefonu komórkowego z Androidem?

   Pamiętaj, że musisz być uczciwy w przekazywaniu informacji. Od tego zależy sukces programu.

   Proces testowy

   Jeśli kwalifikujesz się do programu, otrzymasz wiadomość e-mail z dobrą wiadomością. Ta odpowiedź może potrwać do 4 tygodni.

   Następnie wyślą zaproszenie do wzięcia udziału w teście, a jeśli się zgodzisz, wyślą Ci paczkę z produktem . Od tego momentu Twoim zobowiązaniem jest pokazywanie doskonałych wyników jako tester Nike.

   Wypełnij wszystkie ankiety i prześlij opinię za pośrednictwem witryny . Po zakończeniu procesu zwraca produkt do ponownego przetestowania, aż do uzyskania pożądanego produktu.

   Podczas procesu musisz przestrzegać umowy o zachowaniu poufności . Oznacza to, że zdjęcia i promocja produktu są całkowicie zabronione.

   Będąc testerem Nike nie otrzymujesz wynagrodzenia pieniężnego , natomiast odzież i obuwie Nike otrzymasz gratis. Zwykle płaci kartami podarunkowymi, które można wykorzystać w jego sklepach. Jeśli chcesz generować dochód, masz inne możliwości.

   Jeśli nie zostaniesz wybrany, nie martw się. Prawdopodobnie nie pasujesz do profilu, którego aktualnie szukają, ale możesz złożyć wniosek ponownie. Są ludzie, którzy twierdzą, że weszli do programu po trzech próbach.

   Czytaj więcej  Dlaczego mój iPhone działa i słyszy tylko w trybie głośnika, gdy do mnie dzwonią?

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji