Jak zoptymalizować lub przyspieszyć wszystkie adresy URL i stałe linki, które znajdziesz w mojej witrynie?

7 lipca, 2021

W dzisiejszych czasach strony internetowe mają ogromne znaczenie, ponieważ dzięki nim możesz generować duże dochody, zarówno aktywne, jak i pasywne, uczestniczyć w wielu strategiach reklamowych w sieciach społecznościowych w połączeniu z Twoją stroną internetową, a nawet potęgować mały pomysł i uczynić go ogromnym, siła strony internetowej jest niesamowita.

Jak zoptymalizować lub przyspieszyć wszystkie adresy URL i permalinki w mojej witrynie?

Dlatego zarówno przy wyborze nazwy swojej domeny , jak i przy jej zakończeniu i długości musisz maksymalnie zoptymalizować korzystanie z linków na swojej stronie, np. istnieje kilka rodzajów linków, z którymi możesz ustrukturyzować swoją witrynę, a niektóre dają więcej korzyści niż inne, w tym celu musisz zrozumieć, jak Google myśli o linkach, a tym samym zastosować odpowiednią strategię linkowania.

Przyspieszenie linku może mieć wiele znaczeń, jednak wszystkie przyczyniają się do znacznego ulepszenia strony internetowej w taki czy inny sposób, więc przeanalizujemy wszystkie te warianty, jak sprawić, by strona działała szybciej, a linki działały w sposób optymalny.

Nazywa się to SEO i jest niezbędne do prawidłowego korzystania ze strony internetowej, ponieważ nie tylko tworzysz obecność, ale także kładziesz podwaliny pod to, co może Cię nakarmić w przyszłości, ponieważ strony internetowe zwykle nie są krótkotrwałe, jeśli nie na stałe (chyba że korzystasz z wiadomości lub wydarzenia w tabloidzie).

Czytaj więcej  Co mam zrobić, jeśli mój iPhone uruchamia się samoczynnie i bez zatrzymywania się za każdym razem? - Rozwiązanie

W tym celu musisz zadbać o wszystkie aspekty, od tego, skąd pochodzi ruch, po to, jak z niego korzystać i jak pomóc wyszukiwarce, aby Twój artykuł opublikowany na Twojej stronie był pod każdym względem dobrej jakości, a także miał dobrą strukturę w adresie URL , to niewątpliwie sprawi, że lepiej wypozycjonujesz się i w przypadku remisu z inną stroną internetową, tiebreaker i będziesz ponad konkurencją.

Co Google myśli o linkach?

Ważne jest, aby korzystając z narzędzi Google brać pod uwagę parametry, jakie daje pozycjonowanie się w wyszukiwarce, mogą to być m.in. adresy URL Twojej witryny , więc pokażę Ci przykład dobrej strategii URL i złej strategii.

Straszny sposób na wykorzystanie adresów URL: neptunito.com/categories/220819/significado-de-la-vida-misma-por-lutier

Dobry sposób na wykorzystanie adresów URL: neptunito.com/meaning-life-lutier

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że oba adresy URL mogą prowadzić do fikcyjnego artykułu, ale jeden z nich jest znacznie wyższy w rankingu PageRank niż drugi i najwłaściwszym sposobem wykorzystania linków jest ich jak najkrótsze , a Twoja strona jest niszowa . , dzięki czemu słowo kluczowe domeny, jakiego rodzaju wyszukiwania będzie przeprowadzana w Twojej witrynie, byłoby świetne.

Czytaj więcej  Jak w kilku krokach tworzyć filmy z animacjami i wstawiać muzykę za pomocą serwisu Canva

Podam przykład: significado.de/flojera ten adres URL domeny wykorzystał go na swoją korzyść, zmieniając bez znaczenia „.com” na „.de” ma wiele sensu w sieci.

Przykładów jest więcej, ale ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia, ponieważ istnieją setki rejestratorów domen, które pozwolą Ci wybierać spośród nieskończonych.

Jak sprawić, by Twoje linki były bezpośrednio na Twojej stronie?

Aby stworzyć dobrą strategię linkowania, będziesz musiał wziąć pod uwagę użycie wtyczki YoastSEO, jest ona instalowana bezpośrednio z WordPressa i jest bardzo łatwa w użyciu, więc wykonaj ten krok po kroku, aby dowiedzieć się, jak uruchomić ją od zera i skonfigurować YoastSEO dla dobrej strategii linkowania w Twojej witrynie:

  • Najpierw przejdź do sekcji „Wtyczki” w WordPress
  • W lewym górnym rogu zobaczysz przycisk „Dodaj nowy” kliknij i wpisz w wyszukiwarkę: YoastSEO
  • Następnie pobierz i zainstaluj, wtedy będziesz musiał przejść do sekcji „Ustawienia”, a następnie do sekcji „Stałe linki” (która zostanie dla Ciebie utworzona za pomocą wtyczki Yoast
  • Powinieneś wybrać "Nazwa wpisu i będzie wyglądać mniej więcej tak:

W ten sposób łatwo będziesz mieć w pełni skonfigurowany adres URL, dzięki czemu pozycjonowanie działa lepiej i będziesz mieć najlepszy ruch organiczny, jaki możesz mieć dzięki adresowi URL. Oczywiście to nie wszystko, ale możesz teraz przejść do swoich sieci społecznościowych, aby podzielić się wskazówką.

Czytaj więcej  Jak łatwo korzystać z Instagrama bez Internetu i danych w trybie offline

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji