Jak znaleźć najlepsze grupy i kanały w Telegramie, aby do nich dołączyć — tutaj przewodnik

28 lipca, 2021

Telegram to znana na całym świecie platforma do przesyłania wiadomości internetowych , oparta na szyfrowanych wiadomościach typu end-to-end z najlepszą ochroną na świecie, do tego stopnia, że ​​była w stanie konkurować z WhatsApp na całym świecie, nie pozostając w tyle.

Ta sieć społecznościowa miała obecnie bardzo duży impuls dzięki temu, że jej główny konkurent WhatsApp ogłosił, że wyda nową aktualizację swojego systemu, w której polityka prywatności miała się nieco zmienić, właśnie tego dnia Telegram ogłosił za pośrednictwem swojego systemu komunikacja poprzez czat w aplikacji, jakby to był kolejny kontakt.

Jak znaleźć najlepsze grupy i kanały w Telegramie, aby do nich dołączyć — tutaj przewodnik

Zwiększyło to korzystanie z aplikacji, a wraz z tym rosnącą liczbę wątpliwości użytkowników podczas korzystania z niej, jedno z nich dotyczy grup kanałów w Telegramie, ponieważ WhatsApp nie ma tych cech, tutaj powiemy Ci wszystko na ten temat.

Indeks ()

 1. Zalety i korzyści podczas korzystania z Telegrama
  1. Boty serwisowe
  2. Ogromne kanały
  3. Większe bezpieczeństwo
 2. Jaka jest różnica między grupą a kanałem Telegram?
 3. Jak wyszukać grupę lub kanał w Telegramie
Indeks
  Czytaj więcej  Jak poznać i zapamiętać, gdzie zaparkowałem samochód za pomocą Asystenta Google?

  Zalety i korzyści podczas korzystania z Telegrama

  Korzystanie z Telegrama ma wiele zalet i korzyści, ponieważ jest to znacznie bardziej kompletna aplikacja niż jego obecne umiejętności, niestety WhatsApp nawet w wersji internetowej jest gorszy niż Telegram w dowolnej jego wersji, ponieważ Telegram ma wiele dodatków, które zamierzamy patrz poniżej i daj mu bardzo duży plus.

  Na przykład, wśród wielu możliwości, jakie daje aplikacja, jest opcja pogrubienia lub sprawdzenia , czy Twoje wiadomości zostały przeczytane (inne niż w WhatsApp), ale jej główne usługi to:

  Boty serwisowe

  Telegram oferuje kilka bardzo dobrych botów, które są przeznaczone do wykonywania łatwych zadań , boty te są bardzo proste i są bardzo dobre, ponieważ są umieszczone tak, jakby były jakimkolwiek innym czatem i są naprawdę narzędziem, są boty do: Darmowej biblioteki , pobieraj muzykę z YouTube i konwertuj ją na MP3, pobieraj filmy itp.

  Czytaj więcej  Jak sformatować, zresetować lub przywrócić zablokowany tablet z Androidem do ustawień fabrycznych

  Ogromne kanały

  Te kanały Telegram pozwolą Ci mieć tysiące aktywnych abonentów, którzy widzą treści, które są publikowane jest jak sieci prywatnej wiadomości, do których ty przyłączenia z linkiem i raz treści, które administratorzy publikowania w stanie odpowiedzieć, jest to szczególnie przydatne dla użytkowników YouTube lub influencerzy

  Większe bezpieczeństwo

  Telegram oferuje najlepsze zabezpieczenia w zakresie wiadomości , oprócz najlepszej jakości połączeń przez Internet, które można wykonywać bezpłatnie wśród aplikacji na rynku, wszyscy mamy znajomego, który poleca Telegram, teraz wiesz dlaczego.

  Jaka jest różnica między grupą a kanałem Telegram?

  Istnieje niewielka, ale ogromna różnica między grupami i kanałami, a polega ona na tym, że służą one zupełnie przeciwnym celom, na przykład grupy są zaprojektowane dla sieci przyjaciół, którzy chcą aktywnie komunikować się i dzielić dobrą nowiną.

  Podczas gdy kanały są przeznaczone bardziej dla zespołów roboczych lub dystrybucyjnych, które muszą dowiedzieć się czegoś konkretnego bez żądania odpowiedzi (co w WhatsApp jest znane jako Diffusion).

  Tak więc kanał może przechowywać użytkowników, ale nie mogą oni odpowiadać temu, kto wysyła wiadomości, a grupa może przechowywać użytkowników, którzy są doskonale zdolni do odpowiadania na każdą z wiadomości. (Co oznacza, że ​​ich stosowanie nie jest zalecane dla bardzo dużych populacji, aby uniknąć chaosu).

  Czytaj więcej  Jak aktywować lub ustawić tryb ciemny w TikTok na moim Androidzie, iPhonie lub komputerze?

  Jak wyszukać grupę lub kanał w Telegramie

  Wyszukiwanie grup i kanałów jest naprawdę łatwe, najlepiej, aby po wejściu na stronę internetową lub czyjąś sieć społecznościową zaoferowali ci link do swojego kanału, jednak jeśli chcesz należeć bez linku lub chcesz wyszukać grupę lub kanał z tym, w którym możesz mieszkać razem, wykonaj następujące czynności:

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji