Jak znaleźć lub znaleźć mój numer telefonu komórkowego z kodem i bez salda

15 listopada, 2021

Wszystkim z nas zdarzyło się, że mając nowe urządzenie nie pamiętamy jego numeru, to jest zupełnie normalne, pomyłka jest po ludzku, właśnie z tego powodu tutaj nauczysz się jak widzieć numer swojego telefonu komórkowego bez konieczności posiadania salda, aby wykonać jedno połączenie.

W dzisiejszych czasach wszyscy mamy telefon komórkowy w kieszeni, telefony komórkowe stały się tak powszechne, że używamy ich nawet do nagrywania gier, w które gramy i nie zdając sobie z tego sprawy, zawładnęły naszym życiem , właśnie z tego powodu kiedy mamy nowy lub nowy numer telefonu komórkowego, nie możemy tak szybko poznać naszego numeru telefonu, więc często go zapominamy.

Jak znaleźć lub znaleźć mój numer telefonu komórkowego z kodem i bez salda

Jeśli nie zapisałeś go na kartce i włożyłeś z powrotem do etui (uważaj, świetna rada) teraz musisz skorzystać tylko z jednego z poniższych sposobów na odzyskanie numeru telefonu komórkowego, uważaj, aby nigdy nie zdarza się to ponownie zamknij aplikacje, które trzymaj je otwarte, aby nie zużywały dużo baterii podczas oglądania tego samouczka i zwracania uwagi.

Czytaj więcej  Jak nagrywać i wysyłać notatki głosowe w WhatsApp za pomocą zestawu głośnomówiącego Bluetooth?

  Sposoby na znalezienie numeru telefonu komórkowego

  Przeanalizujemy razem całkiem praktyczne sposoby i kilka innych intuicyjnych, o których na pewno nie pomyślałeś, aby odzyskać swój numer telefonu, jeśli pierwszy nie działa dla ciebie, przeczytaj drugi i tak dalej, trzeba działać .

  Użyj kodu USSD

  Słynne kody USSD (Unstructured Supplementary Service Data) służą do ich tłumaczenia na hiszpański „Usługa nieustrukturyzowanych danych uzupełniających” i jest to nic innego jak protokół, który jest odpowiedzialny za uzyskanie informacji o urządzeniu, z którego prosisz, jeśli tego potrzebujesz to lub chcesz.

  Aby uzyskać do niego dostęp, wystarczy, że spróbujesz jednej z następujących kombinacji na klawiaturze połączenia (czyli tak, jakbyś miał zamiar nawiązać połączenie): * # * # 4636 # * # * jeśli to nie działa test z tym: * # 62 #.

  Te kody dadzą ci dostęp do bardzo małego panelu informacyjnego, który poda informacje o twoim urządzeniu, takie jak siła sygnału, lokalizacja itp. Jednak ta metoda może nie działać na niektórych urządzeniach, więc przejdźmy do następnego.

  Czytaj więcej  Z najlepszymi samouczkami edukacyjnymi w Internecie

  Zadzwoń na odbiór

  Jeśli masz saldo, powinieneś zadzwonić do innego urządzenia, które masz w pobliżu znajomego, krewnego lub sąsiada i poprosić ich o podanie numeru, ale jeśli nie masz salda, nie martw się, Odbierz połączenie rozwiąże problem.

  Aby to zrobić, wystarczy wpisać kod * 033 + 10 cyfr telefonu, z którym chcesz rozmawiać.

  Z WhatsApp

  Wygląda na to, że zapominamy, ale kiedy wchodzimy do WhatsApp , widzimy nasz numer! Jeśli już to zrobiłeś, możesz wykonać następujące kroki i łatwo znaleźć swój numer:

  • Kliknij 3 kropki, które WhatsApp ma w prawym górnym rogu
  • Przejdź do „Ustawienia” ostatnią opcję
  • Kliknij swoje imię i nazwisko lub zdjęcie profilowe
  • Twój numer telefonu pojawi się tutaj na dole, gotowy.

  Wskazówki, dzięki którym nigdy więcej nie zapomnę numeru telefonu komórkowego

  Nie zapomnij swojego numeru telefonu, zwłaszcza jeśli zwykle zapominasz wszystko tak jak ja, zapominam nawet moje hasło TikTok i muszę podać e-mail, dlatego przynoszę ci następujące wskazówki:

  Zapisz to w fizycznym miejscu

  Miejsce, z którego nigdy nie korzystasz, ale że wiesz dokładnie, gdzie jest cały czas, wszyscy mamy szufladę z naszej szafy, z której nie korzystamy, w moim przypadku używam dna stołu, który mam w biurze.

  Czytaj więcej  Jak uzyskać bezpłatne produkty i inne rzeczy na Amazon lub zarabiać, aby wypróbować produkty?

  Mam notatnik ze wszystkimi ważnymi danymi, których mogę potrzebować pewnego dnia, jeśli zostanę skradziony, rozmawiam o hasłach, e-mailach, numerach, a nawet pieniądzach, jeśli ten notatnik zostanie skradziony, tracę więcej niż gdyby zabrali mój laptop.

  Powiedz komuś wiele razy

  Z moją siostrą bawiliśmy się, kiedy zmienialiśmy telefony, cały czas mówiliśmy „Hej, mój numer jest taki, więc pamiętasz”, było fajnie i w niecały tydzień oboje o tym wiedzieliśmy. To dlatego, że nasza podświadomość pamięta, co mówimy , więc mów to jak najwięcej.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji