Jak znaleźć adres URL mojego profilu Slack, aby go udostępnić lub zmienić?

18 sierpnia, 2021

Komunikacja zawsze była niezbędna dla ewolucji człowieka, zarówno jako jednostki, jak i grupy , procesy te nasiliły się wykładniczo w postępujący sposób od czasu globalizacji społeczeństwa za pośrednictwem urządzeń elektronicznych i Internetu, które pomogły zmniejszyć odległości między całością. świat natychmiast.

Jak znaleźć adres URL mojego profilu Slack, aby go udostępnić lub zmienić?

Dało nam to korzyści głównie do pracy zdalnej bez żadnego problemu , z domu dla firm na całym świecie z usługami komunikatora, takimi jak Zoom, gdzie możesz łatwo wejść lub wejść na spotkanie lub powiększyć pokój z telefonu komórkowego lub dowolnej innej dostępnej platformy , zarówno ze względów zawodowych, edukacyjnych, jak i społecznych w zależności od potrzeb.

Dzięki nieustannemu postępowi technologicznemu, który pozwolił na wykorzystanie narzędzi komunikacyjnych takich jak Zoom do łatwego tworzenia i prowadzenia zajęć wirtualnych , w celu zapewnienia szerokiej publiczności wszelkiego rodzaju możliwości uczenia się, które w przeszłości nie były dostępne, jedynie poprzez płatne metody wysokie koszt.

Wielką zaletą, jaką ma do zaoferowania w całej cyfrowej globalizacji i zarówno usługom komunikatorów internetowych, jak i narzędziom komunikacyjnym, jest to, że istnieje jeden dla wszystkich celów w szczególności . W szczególności dla środowisk pracy online mamy do dyspozycji Slack, w celu optymalizacji zdalnej pracy grupowej.

Czytaj więcej  Co to są rozszerzenia plików i do czego służą? Jakie są typy?

Pomimo tego, że jest narzędziem komunikacyjnym całkowicie dedykowanym dla zdalnych grup roboczych i środowisk pracy, za pośrednictwem platformy możliwe jest udostępnianie lub wysyłanie obrazów GIF do użytkowników w Slacku, aby stworzyć lżejsze środowisko społeczne w zdalnym dniu pracy , dzięki czemu można nawiązywać osobiste połączenia jako gdyby byli obecni.

Zapoznanie się ze wszystkimi dostępnymi usługami komunikacyjnymi jest niezbędne do tworzenia nowych połączeń i uzyskiwania nowych możliwości we wszystkich obszarach, ponieważ im bardziej jesteś połączony, tym łatwiej będzie Cię znaleźć . Z tego powodu w tym artykule pokażemy, jak znaleźć adres URL profilu Slack, aby go udostępnić lub zmienić w zaledwie kilku krokach.

  Znajdź adres URL mojego profilu na Slacku

  Na platformie Slack adres URL składa się z nazwy obszaru roboczego, w którym się znajdujesz, oraz domeny Slack.com, a jeśli firma, dla której pracujesz, ma Enterprise Grid, możliwe jest zalogowanie się z indywidualnego adresu URL obszaru roboczego. Aby inni użytkownicy mogli łatwo Cię zlokalizować.

  Aby zlokalizować adres URL swojego profilu za pośrednictwem komputera, wystarczy się zalogować i wybrać nazwę swojego obszaru roboczego w górnej części ekranu po lewej stronie, gdzie adres URL obszaru roboczego będzie widoczny pod nazwą tego obszaru roboczego. przestrzeń.

  Czytaj więcej  Jak tworzyć lub dodawać skróty moich kontaktów WhatsApp do ekranu głównego lub głównego ekranu mojego Androida?

  Aby zobaczyć adres URL za pośrednictwem smartfona, wystarczy otworzyć oficjalną aplikację Slack i kliknąć ikonę w kształcie domu, aby wejść do domu, przesunąć dotyk w prawo, aby otworzyć menu opcji, a tam znajdziesz adres URL Slack tuż pod nazwą obszaru roboczego.

  Edytuj, dostosuj i udostępnij adres URL

  Chociaż opcja edytowania i dostosowywania adresu URL Slack jest dostępna tylko dla tych użytkowników, którzy są właścicielami obszaru roboczego i administratorami organizacji roboczych na platformie. Podobnie jest również dostępny z ograniczeniami dla osób z kontami Standard, Plus i Enterprise Grid.

  Aby zmodyfikować adres URL obszaru roboczego, należy kliknąć nazwę obszaru na platformie, a następnie przejść do Administracji, a następnie do Ustawienia obszaru roboczego . Kliknij Zmień nazwę i adres URL obszaru roboczego, wprowadź nową nazwę i zaznacz Zapisz zmiany, aby zakończyć proces.

  Teraz, aby udostępnić adres URL, wystarczy skopiować i wkleić adres URL w polu wiadomości czatu, aby go wysłać, podczas wysyłania zostanie wyświetlony podgląd obszaru roboczego W przypadku, gdy nie pokazuje podglądu, może albo ponieważ link jest prywatny lub wiadomość zawiera więcej niż 4 linki.

  Czytaj więcej  Jak mogę zagrać w grę wieloosobową w Minecrafcie, jeśli mi na to nie pozwolisz - Rozwiązanie, aby dołączyć do świata w Minecrafcie

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji