Jak zmienić swoją lokalizację lub punkt wyjazdu w Uber po zamówieniu przejazdu?

26 lipca, 2021

Jak wielu użytkowników wie, Uber to jedna z usług transferowych podobna do taksówki, ale z tą różnicą, że do zamawiania przejazdu służy aplikacja mobilna. Chociaż obecnie istnieje wiele firm, które oferują podobne usługi . W tym czasie Uber stał się jedną z najczęściej używanych platform. Ale poniżej wyjaśnimy nową funkcję, dzięki której będziesz mógł zmienić lokalizację lub punkt odbioru w Uber po złożeniu wniosku o podróż.

Jak zmienić swoją lokalizację lub punkt wyjazdu w Uber po zamówieniu przejazdu?

Pasażer Uber to aplikacja, która niedawno przeszła nową aktualizację i dzięki niej nowe funkcje zostały włączone do już istniejących. Musimy pamiętać, że ta aplikacja oferuje swoim klientom szeroką gamę usług i nie skupia się tylko na transferze osób. Jeśli chcesz, możesz również poprosić o usługę transportu jedzenia, taką jak Uber Eats .

Teraz więc, jeśli zamówiliśmy przejazd przez aplikację Uber, można zmienić miejsce lub punkt, w którym kierowca będzie szukał pasażera. Jeśli ten temat Cię interesuje i chcesz wiedzieć, jak to zrobić. Wystarczy przeczytać ten interesujący artykuł i wiedzieć, jak zmienić lokalizację po złożeniu prośby o podróż.

Czytaj więcej  Co to jest, do czego służy i jak działa schowek Access w Google?

Indeks ()

  1. Jak zmienić miejsce odbioru po zamówieniu przejazdu w Uber
  2. Krok, aby zmienić lokalizację docelową pasażera w Uber

Jak zmienić miejsce odbioru po zamówieniu przejazdu w Uber

Ta nowa funkcja, którą wdraża Uber, ma być w stanie rozwiązać bardzo powtarzający się problem, z którym borykali się nie tylko pasażerowie, ale także kierowcy. Ponieważ pasażer mógł wykonać wiele połączeń, aby poprawić miejsce odbioru. Zamienia podróż w prawdziwy koszmar.

Teraz możesz w aplikacji Uber wprowadzić niezbędne zmiany, aby kierowca dotarł do Twojej dokładnej lokalizacji, w której się znajdujesz. Jak widać, jest to doskonała funkcja, której oczekiwano, ponieważ platforma stara się oferować usługi wysokiej jakości. W ten sposób pasażerowie nie mogą odwoływać podróży.

Chociaż jest to świeżo wprowadzona aktualizacja, nie jest dostępna we wszystkich regionach. I dlatego mogą korzystać z tej funkcji tylko do zmiany lokalizacji pasażera. Na razie tylko trzy kraje Wielka Brytania, Stany Zjednoczone i Kanada, ale wkrótce spodziewana jest ekspansja w pozostałych krajach, w których działa Uber.

Krok, aby zmienić lokalizację docelową pasażera w Uber

Uber to platforma, która stara się oferować wyjątkowe i przyjemne wrażenia z podróży, dlatego wdraża tę nową funkcję. Dzięki któremu będziesz mógł zmienić miejsce odbioru za pośrednictwem aplikacji.Pierwszym krokiem do tego jest zaktualizowanie aplikacji Uber do najnowszej wersji, a tym samym posiadanie funkcji na swoim urządzeniu.

Czytaj więcej  Co to są magnetyczne dyski twarde i jakie są ich typy? Kompletne funkcje

Po wykonaniu tego kroku wszystko inne jest prostsze, gdy zamówisz przejazd, kierowca zaakceptuje, a następnie zechcesz zmienić punkt odbioru. Wystarczy wejść do aplikacji i kliknąć opcję Edytuj, która będzie teraz wyświetlana w kierunku punktu początkowego. Teraz wystarczy wpisać nowy adres, łatwiej niemożliwe

Kierowca natychmiast i za pośrednictwem aplikacji Uber Drivers otrzyma powiadomienie wskazujące nowy punkt startowy. Ta zmiana zostanie również odnotowana na mapie, aby kierowca wybrał najszybszą trasę do celu. Teraz tylko pasażer musi czekać na przybycie kierowcy i rozpocząć podróż do celu.

Zdajesz sobie sprawę, jak łatwo jest korzystać z tej nowej funkcji Uber, a także dodawać, aktualizować lub usuwać metody płatności . To zaleta korzystania z platform, które myślą o dobrym samopoczuciu i komforcie swoich klientów. W ten sposób już wiesz, jak zmienić lokalizację lub punkt początkowy Ubera po zamówieniu przejazdu .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji