Jak zmienić rozmiar liter lub czcionki w moich rozmowach WhatsApp

21 lipca, 2021

Jeśli chodzi o czytanie wiadomości na naszym telefonie, ważne jest, aby starać się jak najwięcej, aby nie męczyć oczu, aby szybko się nie zużyły. Podobnie, ochrona intymnych rozmów przed osobami trzecimi, które chcą je przeczytać, jest również możliwa, biorąc pod uwagę określone ustawienia czatu.

W tym artykule wyjaśnimy krok po kroku, jak zmienić rozmiar liter w rozmowach WhatsApp . W ten sposób możesz uniknąć nadmiernego wysiłku przy czytaniu wiadomości lub możesz po prostu zmienić rozmiar na taki, jaki lubisz lub ochronić Cię przed zobaczeniem przez kogoś innego podczas pisania.

Indeks ()

 1. Jak zmienić rozmiar liter w rozmowach WhatsApp?
 2. Dlaczego powinienem zmienić rozmiar czcionki moich czatów?
 3. Dostosuj swoje czaty WhatsApp

Jak zmienić rozmiar liter w rozmowach WhatsApp?

Ten proces jest bardzo prosty i możesz to zrobić i cofnąć w kilka minut bez większych problemów. Jeśli masz więcej pytań dotyczących zmiany rozmiaru czcionki, możesz również sprawdzić centrum pomocy WhatsApp . Ale w prosty i podsumowujący sposób możesz zmienić rozmiar liter w następujący sposób, zarówno na Androidzie , jak i iOS :

 • Najpierw wejdziemy do aplikacji WhatsApp.
 • W środku klikamy trzy punkty znajdujące się w prawej górnej części.
 • W wyświetlonym menu kliknij „Ustawienia” .
 • Następnie wybierzemy „Ustawienia czatu” .
 • W tym miejscu znajdziemy w menu opcję „Rozmiar czcionki: Średni”, jeśli nigdy wcześniej nie zmieniałeś czcionki.
 • Klikniemy tam, a wyskakujące okienko pozwoli nam wybrać żądany rozmiar czcionki, który jest dostępny: mały, średni i duży.
 • Widzimy, że każda opcja ma wskazany rozmiar, aby zorientować się, jak będą wyglądać litery.
 • Wybieramy żądany rozmiar czcionki i voila!
Czytaj więcej  Jak zamówić i uporządkować moje ulubione naklejki WhatsApp, które wysyłają mi na Androida lub iPhone'a?

W ten sposób zmienimy rozmiar liter wszystkich czatów, które prowadzimy na WhatsApp. Jest to coś prostego, co możemy zrobić i w zależności od potrzeb możemy dowolnie zmieniać rozmiar litery .

Dlaczego powinienem zmienić rozmiar czcionki moich czatów?

Ogólnie rzecz biorąc, domyślna opcja rozmiaru czcionki to średni, co jest przeciętną opcją, której większość użytkowników nie zadaje sobie trudu. Z drugiej strony jest część, która potrzebuje większych liter, aby móc lepiej czytać wiadomości , bez zmęczenia oczu.

Od młodych po starych ludzi, jest wielu, którzy unikają nadmiernego wysiłku oczu podczas czytania. Zwłaszcza jeśli jest to czynność, którą wykonujesz dużo w ciągu dnia.

Podobnie są użytkownicy, którzy uważają, że mały rozmiar liter zapewnia im większą prywatność, ponieważ utrudnia osobom trzecim odczytanie wiadomości z daleka. Niektórzy uważają też, że ten rozmiar jest bardziej wystylizowany i lepiej wygląda.

Oprócz tego możliwe jest ukrywanie wiadomości otrzymanych w WhatsApp na głównym ekranie, dzięki czemu są one całkowicie chronione. Oprócz tych powodów może być ich znacznie więcej, ale ważne jest to, że proces zmiany rozmiaru czcionki jest łatwy.

Czytaj więcej  Jak zwolnić lub opróżnić przestrzeń iCloud z mojego iPhone'a, jeśli pamięć jest pełna?

Dostosuj swoje czaty WhatsApp

W ten sam sposób, w jaki możesz zmienić rozmiar czcionki, możesz zastosować więcej dostosowań do czatów WhatsApp . Musisz tylko wejść do sekcji „Ustawienia czatu”, wykonując poprzednie kroki, aby zobaczyć wszystkie dostępne opcje. Z drugiej strony jednym ze sposobów ochrony rozmów przed wszelkimi błędami jest przywrócenie kopii zapasowej .

Będziesz mógł wybrać, które pliki będą pobierane automatycznie iw jakim rodzaju połączenia, czy to sieć komórkowa, czy WiFi. Podobnie możesz zmienić obraz tła wszystkich swoich czatów, a także zarchiwizować lub opróżnić je w dowolnym momencie.

Ponadto możesz wykonać kopię zapasową rozmów na wypadek, gdyby była potrzebna. Innym dostosowaniem, które możesz zrobić, jest wybranie motywu między jasnym a ciemnym, abyś mógł korzystać z jego użycia, gdy jest jasny, a kiedy nie.

W WhatsApp zawsze rozmawiamy z przyjaciółmi i rodziną i wysyłanie im obrazków z życzeniami urodzinowymi, gdy jest to konieczne , nigdy nie zaszkodzi . Mam nadzieję, że dzięki tym informacjom możesz czuć się bardziej komfortowo, korzystając z tej aplikacji do przesyłania wiadomości, która pozwala rozmawiać ze wszystkimi kontaktami.

Czytaj więcej  Jak zwolnić pełną przestrzeń dyskową na moim iPhonie bez usuwania czegokolwiek?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji