Jak zmienić nazwę użytkownika na moim koncie na Facebooku z mojego telefonu komórkowego?

10 stycznia, 2022

Istnieją badania, które chcą pokazać, który portal społecznościowy był najczęściej używany w 2020 roku , ale obecnie wydaje się, że nic się nie zmieniło i preferencja pozostaje dla Facebooka. Może to wynikać z inicjatywy, która umożliwiła wprowadzenie pewnych zmian, które wcześniej były całkowicie niemożliwe do wprowadzenia. Z tego powodu przedstawiamy artykuł, który umożliwi zmianę nazwy użytkownika konta na Facebooku z telefonu komórkowego.

Jak zmienić nazwę użytkownika na moim koncie na Facebooku z mojego telefonu komórkowego?

Ten artykuł może być bardzo interesujący i przyciągnąć uwagę użytkowników, którzy obecnie wchodzą na tę platformę przez telefon komórkowy. Ponieważ większość zmian lub edycji dokonywanych w profilu na Facebooku można wprowadzić tylko z komputera. Ale będziesz mógł zweryfikować, że zrobienie tego będzie tak proste, jak odzyskanie hasła do Facebooka, jeśli je zapomnisz.

Dobrą rzeczą jest to, że teraz Facebook pozwala na wprowadzenie kilku ważnych zmian w swoim profilu z telefonu komórkowego , niezależnie od używanego systemu operacyjnego. Rozumiemy przez to, że kroki, które wskażemy poniżej, będą działać na urządzeniach z systemem Android. Ale będą działać również na urządzeniach z iOS, więc zobaczmy, co musimy zrobić.

Czytaj więcej  Jak aktywować i skonfigurować iMessage na moim iPhonie, iPadzie i iPodzie, jeśli wyświetla błąd?

  Indeks

   Rozważania, które należy wziąć pod uwagę przed zmianą nazwy użytkownika Facebooka

   Decydując się na zmianę nazwy użytkownika na Facebooku, ważne jest, aby wziąć pod uwagę pewne aspekty. W przeciwnym razie nie będzie możliwe dokonanie tej zmiany, a pierwsza wiąże się z czasem oczekiwania na dokonanie zmiany. I to właśnie Facebook pozwoli Ci to zrobić, tylko jeśli od ostatniej zmiany upłynęło 60 dni.

   Kroki, aby zmienić nazwę użytkownika Facebooka z telefonu komórkowego

   Jeśli możesz zmienić nazwę użytkownika Facebooka z komputera osobistego, jest to bardzo proste i szybkie. Ale ponieważ zamierzamy przeprowadzić tę operację z telefonu komórkowego, możemy znaleźć pewne komplikacje i dlatego bardzo ważne jest, abyś zwracał szczególną uwagę na wskazania, które zamierzamy Ci pokazać.

   Aby rozpocząć, konieczne jest oczywiście wejście z urządzenia mobilnego do aplikacji Facebook. A stamtąd musisz wejść na swój profil, do tego oczywiście musisz się zalogować, pamiętaj, że możesz to zrobić na dwóch różnych kontach . Gdy znajdziesz się w swoim profilu, musisz znaleźć i wybrać opcję „Ustawienia”, którą znajdziesz na dole ekranu.

   Czytaj więcej  Jak zdobyć prawdziwych obserwujących i polubienia na Tik Tok za darmo bez weryfikacji za pomocą tych sztuczek?

   Klikając w tę sekcję zostaniesz przeniesiony do nowego okna, w którym musisz znaleźć i nacisnąć opcję „Ogólne”, a następnie wybrać „Nazwa”. Teraz masz możliwość napisania nowego imienia , postaraj się, aby Ci się podobało, ponieważ aby móc je zmienić, jak już wspomnieliśmy, musisz poczekać co najmniej 2 miesiące.

   Po wpisaniu nowej nazwy, pod którą Twoi znajomi z Facebooka będą Cię odtąd rozpoznawać, musisz kliknąć przycisk „Zapisz”. Teraz platforma poprosi o podanie hasła, aby zweryfikować, czy to właściciel konta żąda zmiany.

   Po wprowadzeniu hasła należy kliknąć przycisk OK, a po kilku sekundach wybrana przez Ciebie nazwa zostanie wyświetlona w Twoim profilu. I w ten sposób udało Ci się dokonać zmiany z telefonu, co jeszcze kilka lat temu było niemożliwe. To jeden z powodów, dla których Facebook pozostaje w preferencjach milionów użytkowników na świecie.

   Jak widać, jest to bardzo łatwy proces do przeprowadzenia, a także możliwość zmiany nazwy profilu na Facebooku bez wiedzy nikogo. W ten sposób dotarliśmy do końca tego artykułu edukacyjnego, który nauczył Cię, jak zmienić nazwę użytkownika swojego profilu na Facebooku z telefonu komórkowego .

   Czytaj więcej  Jak stworzyć kampanię marketingową i strategię WhatsApp dla biznesu - WhatsApp Business

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji