Jak zmienić nazwę mojego fanpage'a lub strony biznesowej na Facebooku - Prosty samouczek

9 października, 2021

Wiele razy zdarzyło nam się, że mamy fanpage na swoim profilu, ale nie dopasowuje się on tak bardzo do aktualnego kontekstu, mody i trendy poruszają się zbyt szybko i musimy się dostosować.

Jak zmienić nazwę mojego fanpage'a lub strony biznesowej na Facebooku - Prosty samouczek

W tym kontekście problem wpływa na to, czy nazwa jest statyczna i nie da się jej tak łatwo zmienić w bliższej lub dalszej przyszłości, aby można było zmienić nazwę na swojej stronie na Facebooku, ponieważ jest to jedna z najpopularniejszych sieci społecznościowych. Świat ma zasady i procesy weryfikacji, których będziesz musiał przestrzegać.

Właśnie dlatego, aby zmienić nazwę swojego Fanpage'a, musisz wziąć pod uwagę pewne parametry i wiedzieć jak to zrobić, więc dołącz do mnie, aby zmieniać go razem krok po kroku.

  Indeks

   Zasady, które należy wziąć pod uwagę przy zmianie nazwy swojego fanpage

   Czytaj więcej  Dlaczego mój laptop jest bardzo wolny, jeśli jest nowy i jak go rozwiązać bez programów

   Dokonanie tej zmiany jest załączone do Regulaminu zmiany nazw, z którego korzysta Facebook, są one na bieżąco aktualizowane i ważne jest, aby wziąć je pod uwagę, tutaj podam krótki opis i wyjaśnienie na ich temat.

   • Nie używaj wyrażeń lub słów, które mają obraźliwe konotacje lub które bezpośrednio dodają lub dyskryminują innych ludzi, to znaczy, że twoje imię nie może zawierać negatywnych słów lub wulgarnego języka, musisz unikać w jak największym stopniu naruszania integralności innych.
   • Używaj wielkich liter w niewłaściwy sposób, jeśli Twoje imię uwzględnia użycie wielkich liter w sposób nieregularny lub nietypowy, bardzo trudno będzie Ci zmienić nazwę Twojego fanpage'a.
   • Niepotrzebne symbole wszelkiego rodzaju.
   • Slogan lub krótki opis firmy, można to już wpleść w inne części informacji na fanpage'u, zrobienie tego w nazwie ma utrudnić lub spowolnić user experience, lepiej niż gdyby ktoś chciał poczytać Twoje slogan, poszukaj go.
   • Strony powinny mieć nie tylko proste słowa, ale także długą nazwę, która mówi o temacie, do którego się odnosi, a nie tylko być jak najkrótsza.
   • Identyfikowania nazw geograficznych nikt nie może mieć w swoim posiadaniu fanpage „Hiszpania”, ale gdyby można było mieć „Najlepszą kafeterię w Hiszpanii”, czyli używanie nazwy nie jest zabronione, ale wymagane jest, aby nie była używana niewłaściwie jako reprezentacja większości, która nie jest zainteresowana.
   Czytaj więcej  Sieć LTE a 4G Co jest lepsze? Główne różnice

   Przestrzeganie tych zasad to zrobienie pierwszego kroku w kierunku zmiany nazwy swojego fanpage, wtedy jest bardzo prosty proces, który wyjaśnimy poniżej i możliwe wyniki, które byś osiągnął, ponieważ mogą się one zbytnio różnić.

   Pamiętaj, że Facebook bardzo dba o to, aby jego zasady i platformy, takie jak Facebook Gaming czy Facebook Dating, były dobrze dopasowane do celu firmy (więc zmiana nazwy swojego fanpage’a nie musi być łatwa).

   Jak zmienić nazwę mojego fanpage na facebooku?

   Zmiana nazwy swojego fanpage jest bardzo prosta, wystarczy wziąć pod uwagę poprzednie punkty i wykonać następujące czynności:

   • Otwórz swój fanpage (jeśli jest to profil, to wejdzie na Twój profil).
   • Przejdź do sekcji „ Edytuj informacje ”. Uwaga: musisz być redaktorem lub administratorem, aby móc to zrobić.
   • Tutaj zobaczysz w sekcji "Ogólne" pełną nazwę swojego fanpage, nazwę użytkownika i opis.
   • Możesz zmienić wszystkie 3, ale nazwa twojego fanpage’a będzie musiała przejść recenzję, więc możesz teraz wybrać ją poprawnie.
   • Po wybraniu nowej nazwy pojawi się małe okno, w którym należy ją potwierdzić i zostanie ona wysłana do sprawdzenia.
   Czytaj więcej  Co to są rozszerzenia plików audio? Jakie są typy i co oznaczają?

   Dane, które należy uwzględnić przy zmianach nazwisk

   Jeśli chcesz tylko wyciąć nazwę swojego fanpage'a, możesz ją wyciąć łatwo i niemal natychmiast, jeśli chcesz coś dodać do swojego imienia zmiana będzie niezwykle trudna , zmiany należy dokonywać spokojnie i powoli.

   Jeśli masz zamiar dokonać dużej zmiany nazwy swojego fanpage, prawdopodobnie nie zostanie ona zatwierdzona, więc rozważ bardziej konserwatywne opcje, jeśli chodzi o nazwę. (akronimy lub akronimy mogą być świetną opcją).

   Nie zapominaj, że gdy odpowiedzą, możesz odwołać się od swojej decyzji, a nastąpi to poprzez powiadomienie (na koncie administratora).

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji