Jak zmienić moje zdjęcie profilowe w TikTok na PC lub telefonie komórkowym, jeśli mnie nie opuści lub zostanie usunięte

25 października, 2021

TikTok to sieć społecznościowa, która bardzo szybko pozycjonuje się w cyfrowym świecie, w którym istnieje szeroka konkurencja między sieciami społecznościowymi. Jest to aplikacja odpowiedzialna za motywowanie użytkowników do tworzenia filmów i przesyłania ich do swoich profili.

Jak zmienić moje zdjęcie profilowe w TikTok na komputerze lub telefonie komórkowym, jeśli mnie nie opuści lub zostanie usunięte?

Ta aplikacja zapewnia ogromne korzyści i może być bardzo łatwo używana, w TikTok możesz zmienić nazwę użytkownika bez czekania tak długo, a także możesz bardzo łatwo zmienić zdjęcie profilowe.

Ale jeśli próbujesz zmienić zdjęcie profilowe, a aplikacja Ci nie pozwala, wyjaśnimy, co powinieneś zrobić.

  Jak korzystać z TikTok z komputera? Zmień zdjęcie, które pojawia się w profilu

  Aby móc korzystać z TikTok z komputera, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to patrzeć na oficjalnej stronie TikTok i wprowadzić go po załadowaniu strony trzeba kliknąć na „Zaloguj się” przycisk , kiedy wprowadzić swoje dane, to od razu liście ładują stronę główną TikTok, gdzie będziesz mógł zobaczyć filmy udostępnione przez Twoich obserwujących.

  Czytaj więcej  Jak dodawać, tworzyć i ustawiać przypomnienia w Asystencie Google — szybko i łatwo

  Zmień zdjęcie, które pojawia się w profilu

  Aby zmienić zdjęcie profilowe, musisz zlokalizować swoje zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu lub, w przeciwnym razie, ikonę zdjęcia profilowego, kliknij je i wybierz opcję „Wyświetl profil”, aby zobaczyć swój profil. kliknij zdjęcie profilowe, aby uzyskać możliwość przesłania nowego zdjęcia i zmiany.

  Ale co zrobić, jeśli zdjęcie profilowe zostanie usunięte? Jeśli zmieniłeś zdjęcie profilowe, ale TikTok je usuwa, musisz ponownie zmienić zdjęcie, ale nie zamierzasz przesyłać obrazu, musisz przesłać krótki film i pozostawić go w profilu na 24 godziny.

  Po 24 godzinach powtórzysz procedurę zmiany wideo profilowego dla zdjęcia, które chcesz wybrać dla swojego profilu, i możesz kontynuować korzystanie z TikTok z najlepszą prezentacją.

  Jak korzystać z TikTok z telefonu komórkowego? Zmień zdjęcie, które pojawia się w profilu

  Jeśli chcesz korzystać z TikTok z telefonu komórkowego , wystarczy przejść do Sklepu Play i w wyszukiwarce wpisać „TikTok”, aby pobrać aplikację.

  Po zakończeniu pobierania szukasz aplikacji, aby wprowadzić swoje dane i zalogować się, pojawi się główna strona TikTok , abyś mógł z niej wygodniej korzystać.

  Czytaj więcej  Co to jest ManageFlitter i do czego służy? Jakie są korzyści z używania go na Twitterze?

  Zmień zdjęcie, które pojawia się w profilu

  Aby zmienić zdjęcie profilowe, musisz spojrzeć na dolną część ekranu na ikonę sylwetki osoby , pojawi się Twój profil, wpisz, gdzie pojawia się Twoje zdjęcie profilowe, aby móc załadować nowy obraz, który chcesz pokazać.

  Jeśli wykonasz wszystkie te kroki, a TikTok usunie Twoje zdjęcie profilowe i nie pozwoli Ci go zmienić, pierwszą rzeczą, którą zamierzasz zrobić, jest przejście do Sklepu Play i zaktualizowanie wersji TikTok . Jeśli aplikacja została już zaktualizowana, ale wciąż wyświetla ten sam błąd usuwania zdjęcia, następnym krokiem, który powinieneś zrobić, jest ten, który wyjaśnimy Ci, jak zmienić zdjęcie profilowe z komputera.

  Po zmianie zdjęcia profilowego, postępując zgodnie z instrukcjami, aby to zrobić z komputera, następnym razem będziesz mógł bez problemu zmienić zdjęcie z telefonu.

  Zalety posiadania dobrego zdjęcia profilowego na TikTok

  Posiadanie dobrego zdjęcia profilowego na TikTok jest bardzo ważne , ponieważ daje doskonałe korzyści. Dzieje się tak, ponieważ TikTok to aplikacja, która wygeneruje większy wpływ i poprawi pozycję, jeśli masz przyjemny i wyraźny obraz dla swoich obserwujących.

  Czytaj więcej  Jak sprawdzić, kiedy moja lista płac Carrefour jest wprowadzana do portalu pracownika „Carrefour Life”

  Nie tylko powinieneś robić dobre przejścia na TikTok , chodzi o to, aby cała treść, którą dostarczasz, była bardzo atrakcyjna wizualnie, a list motywacyjny, który będziesz musiał zaoferować osobom, które chcą odwiedzić Twój profil, będzie Twoje zdjęcie, pamiętaj, że pierwszy obraz jest najważniejszy.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji