Jak zmienić moje konto iCloud lub Apple ID na moim iPhonie, jeśli nie mam lub nie pamiętam hasła?

21 października, 2021

Od czasu eksplozji popularności kilkadziesiąt lat temu, urządzenia Apple zawsze były najbardziej innowacyjnymi i wysokiej jakości produktami, najpierw poszerzając granice tego, czym może być komputer, a następnie wraz z rewolucją telefoniczną, tworząc urządzenie iPhone, które natychmiast pozycjonuje się jako jedno z najlepszych dostępne produkty.

Jak zmienić moje konto iCloud lub Apple ID na moim iPhonie, jeśli nie mam lub nie pamiętam hasła?

Będąc sprzętem z wszelkiego rodzaju wysokiej klasy specyfikacjami, zarówno elementami sprzętowymi, jak i programowymi, zwłaszcza procesorem i ich aparatem, dzięki czemu iPhone może być używany jako główne urządzenie do zapisywania danych osobowych dzięki dużej pojemności wewnętrznej pamięci .

Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że mają nie tylko pamięć wewnętrzną, ale także specjalną usługę wirtualnej pamięci znaną jako iCloud, która jest dostarczana ze wszystkimi urządzeniami iPhone, oferując 5 GB darmowej pamięci z możliwością rozszerzenia o plany Premium do 2 TB w zależności od gdzie jesteś.

Ważne jest, aby pamiętać, że usługi iCloud nie są dostępne tylko dla urządzeń iPhone, ale dla wszystkich urządzeń firmy Apple, można łatwo stworzyć i skonfigurować konto iCloud z moim PC, Androida lub iPhone'a , aby rozpocząć korzystanie z usługi cloud. Wirtualny , który możesz skonfigurować z kilkoma urządzeniami, aby nie stracić swoich prywatnych informacji.

Czytaj więcej  Co to jest kabel USB typu C i do czego służy? Jakie urządzenia go używają?

Chociaż obecnie 5 GB pamięci to niewiele miejsca, biorąc pod uwagę stopień zdigitalizowania wszystkich codziennych czynników, zaleca się korzystanie z tej usługi w celu zachowania prywatnych informacji, aby możliwe było przywrócenie kopii zapasowej iCloud, aby zachować niezbędne pliki.

Należy również pamiętać, że obecnie istnieje szeroka gama usług pamięci masowej, które pomimo tego, że nie są oficjalną usługą Apple, są z nią kompatybilne. W takim przypadku, gdy zmienisz usługi, możesz na zawsze usunąć swoje konto iCloud z Androida lub komputera, aby uniknąć możliwych naruszeń bezpieczeństwa lub kradzieży informacji.

Urządzenia Apple stają się coraz bardziej elastyczne w odniesieniu do zewnętrznych narzędzi, aby bez problemu uzupełniać urządzenie. Jednak nadal zaleca się, aby zawsze korzystać z oficjalnych usług. Mając to na uwadze, dzisiaj nauczymy Cię, jak zmienić konto iCloud lub Apple ID na iPhonie, jeśli nie masz lub nie pamiętasz hasła do niego.

  Indeks

   Zmień konto iCloud lub Apple ID, jeśli nie masz hasła

   Możesz łatwo zmienić swoje konto iCloud lub Apple ID, resetując hasło do konta w zależności od używanego sprzętu, istnieje metoda na iPhone'a, iPada lub iPoda Touch, a druga na komputery Mac.

   Czytaj więcej  Jak za darmo przekonwertować moje zdjęcie na anime, kreskówkę lub karykaturę online?

   Aby zresetować hasło na iPhonie, iPadzie lub iPodzie Touch, musisz przejść do menu Ustawienia> Nazwa użytkownika> Hasło i zabezpieczenia> Zmień hasło, aby zresetować hasło i uwierzytelnienie bezpieczeństwa na komputerze.

   Jeśli nie możesz wykonać ostatniej opcji, przejdź do Ustawienia> Zaloguj się do urządzenia> iCloud> Nie pamiętasz swojego Apple ID lub hasła? i wykonaj poniższe czynności, aby w kilku krokach zresetować hasło.

   Zresetuj hasło Apple przez komputer

   Przede wszystkim musisz otworzyć przeglądarkę i wprowadzić następujący adres: iforgot.apple.com/password/verify/appleid, aby zresetować hasło do konta Apple ID , na stronie wystarczy wpisać adres e-mail, z którym się zsynchronizowałeś Twoje konto już Następnie wprowadź wszystkie informacje, o które Apple poprosi w procesie.

   Jeśli jesteś zalogowany do Apple ID za pomocą urządzenia, pojawi się komunikat o zmianie hasła . Jeśli nie uruchomiłeś go na żadnym urządzeniu, proces może potrwać kilka dni, podczas gdy pomoc techniczna Apple oceni Twoją sprawę i zweryfikuje informacje wprowadzone w formularzu.

   Po zakończeniu procesu weryfikacji otrzymasz telefon lub wiadomość z instrukcjami resetowania hasła do konta. Musisz pamiętać, że jest to złożony proces, w którym musisz przesłać swoje prywatne informacje na serwery Apple, dlatego upewnij się, że wchodzisz do Apple w bezpieczny sposób.

   Czytaj więcej  Dlaczego w moim WhatsApp zawsze pojawiam się online bez połączenia? - Ostateczne rozwiązanie

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji