Jak zmienić lub zmodyfikować typ projektu lub styl grafiki w programie Word — bardzo łatwo

7 sierpnia, 2021

Pakiet biurowy zawiera różne narzędzia , z których możesz korzystać w zależności od projektu, który zamierzasz zrealizować. A w przypadku chęci edycji tekstu będziesz musiał skorzystać z programu Microsoft Word, za pomocą którego można również wstawiać obrazy , tabele, wykresy i wykresy.

Jak zmienić lub zmodyfikować typ projektu lub styl grafiki w programie Word — bardzo łatwo

Mówiąc o tym ostatnim punkcie, chcemy pokazać doskonałą funkcję. Dzięki któremu będziesz mógł w bardzo prosty sposób zmienić lub zmodyfikować rodzaj projektu lub styl grafiki w programie Word.

Edytor tekstu Word to narzędzie, które pozwala swoim użytkownikom tworzyć wysokiej jakości dokumenty . Gdzie można robić to, co chcesz, na przykład wstawiać znaki wodne, aby uniknąć plagiatu. Pozwala pisać po obrazie, można nawet zrobić lub stworzyć kolaż lub album ze zdjęciami, wszystko to bez większych komplikacji.

Ale tym razem pokażemy, że tak jak można wstawić wcześniej zaprojektowaną grafikę, te z kolei można modyfikować lub zmieniać. I choć może wydawać się to trudnym zadaniem do wykonania, możemy powiedzieć, że tak nie jest. Następnie wyjaśnimy, co należy zrobić, aby zmienić lub zmodyfikować rodzaj projektu lub styl grafiki w programie Word.

Czytaj więcej  Jak zrobić normalne CV w oryginalnym i atrakcyjnym słowie krok po kroku?

  Indeks

   Jak zmienić lub zmodyfikować typ stylu wykresu

   Będziesz mógł zweryfikować, że wprowadzanie zmian w stylu lub projekcie grafiki jest bardzo proste, konieczne będzie jedynie poznanie opcji menu narzędzi, z których powinieneś skorzystać. I to jest cel kolejnego artykułu. Aby rozpocząć, konieczne jest najpierw wklejenie grafiki, aby mieć dostęp do zakładki "Narzędzia graficzne" .

   Dlatego pierwszym krokiem jest przejście do górnego menu i wybranie zakładki „Wstaw” iw sekcji „Ilustracje” należy kliknąć na „Grafika”. Teraz na ekranie będą wyświetlane różne rodzaje grafiki i musisz wybrać jeden. Teraz będziesz miał dostęp do zakładki "Narzędzie do wykresów", a my wybierzemy zakładkę "Projekt".

   Aby zmienić typ grafiki należy teraz przejść do prawej strony paska narzędzi i kliknąć opcję "Zmień typ grafiki". Ta akcja wygeneruje okno, które pojawi się na ekranie, które pokaże Ci różne style grafiki. Znajdź ten, który najlepiej pasuje do Twojego projektu i po dokonaniu wyboru kliknij „Akceptuj”

   Kroki, aby łatwo zmienić styl wykresu w programie Word

   Jak zauważyłeś, bardzo łatwo jest wprowadzić te zmiany, jeśli wiesz, jakich opcji powinieneś użyć w menu narzędzi. Zobaczmy teraz, co zrobić, aby zmienić lub zmodyfikować styl wykresu. I w tym celu musimy wrócić do zakładki „Narzędzia graficzne” i tym razem wybierzemy opcję Projekt.

   Czytaj więcej  Jak skontaktować się z obsługą klienta i zgłosić roszczenie do Glovo przez telefon lub aplikację?

   Teraz musisz znaleźć i kliknąć opcję „Więcej”, aby na ekranie wyświetliło się menu, które pokaże Ci różne style , z których możesz wybierać. Możesz próbować jeden po drugim, aż znajdziesz ten, który odpowiada Twoim potrzebom lub gustowi. W ten prosty i szybki sposób dokonałeś zmian w wyglądzie swojego wykresu.

   Microsoft Word to bardzo prosty w obsłudze program, a jego jedynym ograniczeniem jest nieznajomość jego funkcji. I za każdym razem zwiększa te opcje dzięki aktualizacji, która została wykonana z jego wersji.

   Tak proste i szybkie, jak łączenie lub grupowanie dwóch pól tekstowych, nauczyłeś się, jak w bardzo łatwy sposób zmienić lub zmodyfikować typ projektu lub styl grafiki w programie Word.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji