Jak zmienić lub ustawić głosy i język Lol Wild Rift w języku hiszpańskim krok po kroku?

26 czerwca, 2021

W dzisiejszych czasach mobilne gry wideo stają się coraz bardziej popularne, ich wysoki popyt jest spowodowany wzrostem liczby osób korzystających z telefonów komórkowych, a zdecydowana większość z nich do konkurowania na rynku ma coraz bardziej imponujące funkcje.

Dlatego w grach pokroju Wild Rift w wersji League of Legends, warto spróbować czy masz urządzenie, które posiadasz, ponieważ jest ono kompatybilne ze wszystkim, a także prezentuje doskonałą mobilną wersję gry .

Bez względu na to, czy grasz od dłuższego czasu, czy jesteś nowy w świecie gier wideo, dźwięki i głosy są bardzo ważne dla wszystkich graczy, zobaczysz w 2014 roku, kiedy grano tylko w Halo i Gears of War.

Prawdziwi gracze wiedzieli, jak bardziej niż cokolwiek docenić głosy naszych ulubionych, kultowych i reprezentatywnych postaci, a także rozpoznać, że te wspaniałe gry przeszły do ​​historii ze względu na niesamowitą zdolność słyszenia , którą dały użytkownikowi.

Bez wątpienia każdy gracz pamięta głos Marcusa Fenixa w każdym akcie odwagi, jaki ta postać wyraziła dla swojej historii, która w tamtych czasach była niesamowita, no cóż, ponieważ dzięki temu uświadamiam sobie, że dźwięk jest niezwykle ważny dla każdego z nas.

Czytaj więcej  Jak się dowiedzieć lub sprawdzić, czy mój telefon z Androidem ma żyroskop i jak go aktywować?

Właśnie dlatego powinieneś skonfigurować swój LoL tak, aby pojawiał się z głosami w języku hiszpańskim twoich bohaterów, a nie z głosami w języku angielskim, których nie rozumiesz, po prostu nie chcesz słuchać, koncentracja podczas gry jest kluczowa.

Indeks

  Znaczenie posiadania głosu w języku hiszpańskim w grze wideo

  To bardzo ważne, aby mówić po hiszpańsku, jeśli nie mówisz po angielsku, dlaczego? Ponieważ często podczas gry zdajesz sobie sprawę, że w większości gier wideo dźwięk ma kluczowe znaczenie , dźwięk często ostrzega Cię przed rzeczami, na które nie zwracasz uwagi lub których nie widzisz.

  Ważne jest, aby jeśli chcesz grać w gry wideo i dobrze się bawić, skoncentruj się, nawet jeśli przesyłasz strumieniowo z telefonu komórkowego na Facebooku, słuchanie gry wideo bardziej niż ludzi jest kluczowym punktem do wygrania.

  Ale to nie jedyny punkt, który powinieneś wziąć pod uwagę, z biegiem lat coraz więcej gier wideo zawiera dźwięk 360 , co w zasadzie polega na zatraceniu się audiowizualnie w bitwie, jeśli nie nosisz dobrych hełmów, aby ci pomóc, a raczej to znaczy, że jeśli nie wykonujesz dobrej pracy bez dźwięku, powinieneś spróbować użyć języka na swoją korzyść, wiele razy zauważysz poprawę.

  Czytaj więcej  Jak sprawdzić, czy moje słuchawki lub słuchawki Bluetooth są naładowane, rozładowane lub ładowane i czy mają poziom naładowania baterii?

  Jak umieścić głos w języku hiszpańskim w LoL Wild Rift?

  Jeśli właśnie skończyłeś i domyślnie jest po angielsku i nie mówisz nim lub przeszkadza ci to, nie martw się, nie musisz tego znosić, tutaj nauczymy Cię, jak pozbyć się tego głosu w Angielski , abyś mógł transmitować swoją ulubioną grę wideo na Facebooku Graj spokojnie i bez problemów, przejdźmy do rzeczy:

  • Najpierw otwórz grę i przejdź do „Ustawienia”, ta ikona ma kształt orzecha i jest pierwszą od lewej do prawej u góry (tam, gdzie znajdują się wszystkie menu w kolorze złotym)
  • Wejdź w zakładkę "Ogólne" i dotknij strzałek w lewo i prawo obok "Język angielski", to zmieni go na inny język , naciskaj, aż przejdziesz do hiszpańskiego.

  Uwaga: możliwe jest, że aby zastosować zmiany lub jeśli wystąpi błąd , musisz ponownie uruchomić grę , ważne jest również, aby sprawdzić, czy na urządzeniu nie ma żadnego złośliwego oprogramowania , ponieważ wiele razy pojawiają się określone typy wirusów Twoje urządzenie i szeroko zmieniać lub modyfikować swoje dane, wyłącznie w celu zirytowania użytkownika.

  Istnieją również inne rodzaje wirusów komputerowych, które są bardziej godne uwagi, ale opierają się na reklamowaniu Cię, nawet gdy jesteś w menu, ten rodzaj wirusa spowalnia Twoje urządzenie i znacznie zmniejsza wrażenia z gry , więc dobry program antywirusowy i szybka analiza Nie zaszkodziłyby twojemu telefonowi komórkowemu, aby móc grać w LoL bez wirusów.

  Czytaj więcej  Jak zrobić drzewo genealogiczne w programie Excel — Utwórz diagram drzewa

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji