Jak zmienić lub ustawić głosy i język Lol Wild Rift w języku hiszpańskim krok po kroku?

26 czerwca, 2021

W dzisiejszych czasach mobilne gry wideo stają się coraz bardziej popularne, ich wysoki popyt jest spowodowany wzrostem liczby osób korzystających z telefonów komórkowych, a zdecydowana większość z nich do konkurowania na rynku ma coraz bardziej imponujące funkcje.

Dlatego w grach pokroju Wild Rift w wersji League of Legends, warto spróbować czy masz urządzenie, które posiadasz, ponieważ jest ono kompatybilne ze wszystkim, a także prezentuje doskonałą mobilną wersję gry .

Bez względu na to, czy grasz od dłuższego czasu, czy jesteś nowy w świecie gier wideo, dźwięki i głosy są bardzo ważne dla wszystkich graczy, zobaczysz w 2014 roku, kiedy grano tylko w Halo i Gears of War.

Prawdziwi gracze wiedzieli, jak bardziej niż cokolwiek docenić głosy naszych ulubionych, kultowych i reprezentatywnych postaci, a także rozpoznać, że te wspaniałe gry przeszły do ​​historii ze względu na niesamowitą zdolność słyszenia , którą dały użytkownikowi.

Bez wątpienia każdy gracz pamięta głos Marcusa Fenixa w każdym akcie odwagi, jaki ta postać wyraziła dla swojej historii, która w tamtych czasach była niesamowita, no cóż, ponieważ dzięki temu uświadamiam sobie, że dźwięk jest niezwykle ważny dla każdego z nas.

Czytaj więcej  Jak się zalogować i robić zakupy na życzenie jako gość bez rejestracji?

Właśnie dlatego powinieneś skonfigurować swój LoL tak, aby pojawiał się z głosami w języku hiszpańskim twoich bohaterów, a nie z głosami w języku angielskim, których nie rozumiesz, po prostu nie chcesz słuchać, koncentracja podczas gry jest kluczowa.

Znaczenie posiadania głosu w języku hiszpańskim w grze wideo

To bardzo ważne, aby mówić po hiszpańsku, jeśli nie mówisz po angielsku, dlaczego? Ponieważ często podczas gry zdajesz sobie sprawę, że w większości gier wideo dźwięk ma kluczowe znaczenie , dźwięk często ostrzega Cię przed rzeczami, na które nie zwracasz uwagi lub których nie widzisz.

Ważne jest, aby jeśli chcesz grać w gry wideo i dobrze się bawić, skoncentruj się, nawet jeśli przesyłasz strumieniowo z telefonu komórkowego na Facebooku, słuchanie gry wideo bardziej niż ludzi jest kluczowym punktem do wygrania.

Ale to nie jedyny punkt, który powinieneś wziąć pod uwagę, z biegiem lat coraz więcej gier wideo zawiera dźwięk 360 , co w zasadzie polega na zatraceniu się audiowizualnie w bitwie, jeśli nie nosisz dobrych hełmów, aby ci pomóc, a raczej to znaczy, że jeśli nie wykonujesz dobrej pracy bez dźwięku, powinieneś spróbować użyć języka na swoją korzyść, wiele razy zauważysz poprawę.

Czytaj więcej  Co to jest cyberbezpieczeństwo i do czego służy? Jakie są typy? Zalety i wady

Jak umieścić głos w języku hiszpańskim w LoL Wild Rift?

Jeśli właśnie skończyłeś i domyślnie jest po angielsku i nie mówisz nim lub przeszkadza ci to, nie martw się, nie musisz tego znosić, tutaj nauczymy Cię, jak pozbyć się tego głosu w Angielski , abyś mógł transmitować swoją ulubioną grę wideo na Facebooku Graj spokojnie i bez problemów, przejdźmy do rzeczy:

  • Najpierw otwórz grę i przejdź do „Ustawienia”, ta ikona ma kształt orzecha i jest pierwszą od lewej do prawej u góry (tam, gdzie znajdują się wszystkie menu w kolorze złotym)
  • Wejdź w zakładkę "Ogólne" i dotknij strzałek w lewo i prawo obok "Język angielski", to zmieni go na inny język , naciskaj, aż przejdziesz do hiszpańskiego.

Uwaga: możliwe jest, że aby zastosować zmiany lub jeśli wystąpi błąd , musisz ponownie uruchomić grę , ważne jest również, aby sprawdzić, czy na urządzeniu nie ma żadnego złośliwego oprogramowania , ponieważ wiele razy pojawiają się określone typy wirusów Twoje urządzenie i szeroko zmieniać lub modyfikować swoje dane, wyłącznie w celu zirytowania użytkownika.

Istnieją również inne rodzaje wirusów komputerowych, które są bardziej godne uwagi, ale opierają się na reklamowaniu Cię, nawet gdy jesteś w menu, ten rodzaj wirusa spowalnia Twoje urządzenie i znacznie zmniejsza wrażenia z gry , więc dobry program antywirusowy i szybka analiza Nie zaszkodziłyby twojemu telefonowi komórkowemu, aby móc grać w LoL bez wirusów.

Czytaj więcej  Jak aktywować, przesyłać i oglądać telewizję Pluto na Chromecasta w kilka minut?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji