Jak zmienić kolor, motyw i umieścić obraz na mojej klawiaturze WhatsApp krok po kroku

15 lipca, 2021

WhatsApp w ostatnich aktualizacjach próbujących konkurować z Telegramem , wydał kilka nowych opcji, których każdy użytkownik może użyć do skonfigurowania na swoim urządzeniu, są one ważne, ponieważ dają użytkownikowi kilka korzyści i pomagają w dostosowaniu wszystkiego.

Modyfikowanie rzeczy sprzed wieków to niezwykle ważny trend, bez wątpienia jest to coś, co wszyscy chcielibyśmy zrobić, dlatego są etui na urządzenie i tapety na nasze telefony, są nawet takie, które możemy dostosować ikona i to już wiele mówi o nas jako o społeczeństwie.

Absolutnie podoba nam się wszystko, co jest wykonane na miarę i dlatego w tej nowej aktualizacji WhatsApp daje nam dostęp do 3 nowych funkcji w systemie, zmiany koloru, motywu i umieszczenia nowego obrazu na klawiaturze.

Zamierzamy przeanalizować, jeden po drugim, opcje, które musisz zmienić krok po kroku te 3 nowe dostępne opcje dostosowywania i oczywiście poprowadzę Cię przez całą drogę, aż będzie idealnie, chodźmy tam.

Indeks ()

 1. Zmień kolor klawiatury w WhatsApp
 2. Jak zmienić motyw swojego WhatsApp
 3. Aby umieścić obraz na klawiaturze
Indeks

  Zmień kolor klawiatury w WhatsApp

  Teraz tak, przechodzimy na medium, w którym możemy korzystać z klawiatury, na przykład otwieramy WhatsApp, a następnie:

  • Otwórz dowolną rozmowę, nawet jeśli jest to czat, który otworzyłeś ze sobą.
  • Kiedy udajesz, że piszesz, kliknij 3 kropki i otwórz opcję „Motywy”.
  • W środku zobaczysz całą gamę różnych kolorów, które możesz wybrać dla swojego urządzenia, wybierz jeden i zaakceptuj.

  Gotowy, od teraz twoja klawiatura będzie wyglądać w innym kolorze, a wszystko to bez większego wysiłku i świetnej roboty, teraz idź i pochwal się znajomym .

  Jak zmienić motyw swojego WhatsApp

  Obecnie WhatsApp pozwala przełączać się między 2 motywami, białym i ciemnym, są one na dzień lub na noc, ale mogą idealnie pasować do gustu użytkownika, więc nauczę Cię, jak łatwo to zmienić, aby to zrobić, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami kroki:

  • Otwórz WhatsApp i dotknij 3 pionowych kropek w prawym górnym rogu aplikacji
  • Tutaj przejdź do „Ustawień”
  • W Ustawieniach znajdź sekcję „Czaty”
  • Tam zobaczysz na górze sekcję o nazwie „Ekran”, kliknij „Temat”
  • Otworzy się okno, w którym możesz wybrać jedną z 3 opcji: Domyślna, Ciemna i Jasna
  • Jeśli wybierzesz Domyślny, będzie to Ciemny lub Jasny w zależności od tego, czy na urządzeniu jest włączony tryb nocny .
  Czytaj więcej  Jak wstawić, dodać lub dołączyć plik audio lub muzyczny do dokumentu programu Word

  Zmiany są trwałe , jednak możliwe jest, że jeśli inna aplikacja na Twoim urządzeniu lub Ty na tym samym urządzeniu wybierzesz „Tryb czyszczenia”, może się to zmienić, więc uważaj na to.

  Aby umieścić obraz na klawiaturze

  Umieszczenie obrazu na klawiaturze to klasyka, pomaga upiększyć go, jednak sugerujemy, abyś tego nie robił, jeśli nie masz urządzenia ze średniej lub wyższej półki.

  Ponieważ obrazy na klawiaturze obejmują dużo przetwarzania i mogą powodować lekkie wrażenie, że urządzenie zwalnia lub jeśli Twój telefon jest tani, za każdym razem, gdy usuniesz klawiaturę, prawdopodobnie zablokuje się, nawet podczas pisania.

  Przeciążenie telefonu zależy od Twojego telefonu i Ciebie, więc jeśli chcesz to zrobić, oto krok po kroku:

  W ten sposób będziesz mieć nie tylko klawiaturę z obrazem tła, ale także klawiaturę, która obsługuje inne typy plików, w tym bank gifów, dzięki którym możesz się bawić i pochwalić się znajomym .

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji