Jak zmienić język w League of Legends (LoL) w języku hiszpańskim lub angielskim krok po kroku

9 czerwca, 2022

Telefony stały się jedną z preferowanych platform dla zwykłych graczy, a także dla graczy, ponieważ możesz cieszyć się świetnymi grami online, takimi jak Garena Free Fire , a także daje możliwość grania w dobre gry z gatunków takich jak Garena Free Fire bez konieczności połączenia z Internetem . , wojna , symulacja jazdy m.in. Jednak konsole stacjonarne, a zwłaszcza komputery PC, są nadal preferowane przez profesjonalnych graczy.

Jak zmienić język w League of Legends (LoL) w języku hiszpańskim lub angielskim krok po kroku

Jedną z najczęściej granych gier na PC, która ma legion fanów i graczy i która stała się jednym z najpopularniejszych eSportów, jest League of Legends lub LoL.

Turnieje takie jak League of Legends World Championship przyciągają miliony widzów na całym świecie i jest to jeden z eSportów lub sportów elektronicznych cieszący się największym zainteresowaniem mediów, przekraczając w edycji 2019 ponad 100 milionów unikalnych widzów.

Jeśli jesteś nowy w tym świecie lub chcesz dowiedzieć się trochę więcej o LoL i o co w nim chodzi, oto kilka informacji dla Ciebie.

  League of Legends to gra wideo z gatunku MOBA, która jest akronimem angielskiego Multiplayer Online Battle Arena, co w języku hiszpańskim oznacza wieloosobowe pole bitwy online.

  Czytaj więcej  Co to są dyski optyczne? Jakie są rodzaje, zalety i wady? - Ostateczny przewodnik

  W tego typu grach gracz kontroluje pojedynczą postać z unikalnymi umiejętnościami, mocami i zdolnościami w drużynie, w której inni gracze stoją przed inną drużyną o tej samej liczbie graczy, zwykle głównym celem jest zniszczenie głównej struktury zespołu odwrotnie.

  League of Legends zostało opracowane przez Riot Games ponad 10 lat temu i do tej pory jest najpopularniejszą grą MOBA i nadal dodaje graczy. LoL wyróżnia się spośród innych gier tego samego gatunku, jeśli chodzi o projektowanie postaci do wyboru zwanych mistrzami, które mogą być wybierane przez gracza lub losowo i które przekraczają 150, ustawienia, muzykę i tryby gry.

  W grze dostępne są 3 tryby rozgrywki Summoner's Rift, Howling Abyss oraz Teamfight Tactics, w których głównym celem jest zniszczenie struktury drużyny przeciwnej zwanej Nexus . Aby to osiągnąć, drużyna musi pokonać linię defensywną utworzoną przez wieżyczki i inhibitory.

  Gra może trwać od 15 minut do godziny w zależności od drużyn i ich strategii, ponieważ najważniejszą rzeczą w tej grze jest to, jak Ty i Twoi koledzy z drużyny wykorzystujecie swoich mistrzów i taktykę, aby pokonać rywali.

  Czytaj więcej  Jak stworzyć osobisty pamiętnik za pomocą aplikacji Daylio na urządzeniu mobilnym bez konieczności pisania?

  W zależności od lokalizacji, w której zaczynasz grać lub serwera, z którego korzystasz, gra może być umieszczona w języku innym niż hiszpański i nie ma opcji zmiany języka w grze, ale można to łatwo zmienić.

  • Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zlokalizować skrót LoL na pulpicie i kliknąć go prawym przyciskiem myszy i wybrać opcję Właściwości
  • Następnie w oknie, które się otworzy, musisz znaleźć opcję Otwórz lokalizację i wybrać ją
  • W ten sposób otworzy się folder, w którym jest zainstalowana gra. Gdy znajdziesz folder konfiguracji o nazwie Config , jeśli go nie znajdziesz, możesz go wprowadzić, podążając następującą ścieżką C:Riot GamesLeague of LegendsConfig
  • Po wejściu do folderu musisz znaleźć plik LeagueClientSettings i uruchomić go za pomocą notatnika
  • Po otwarciu tego pliku zobaczysz serię kodów i poleceń, które niczego nie zmieniają lub możesz źle skonfigurować grę, powinieneś poszukać tego, który mówi o lokalizacji
  • Tam, na przykład, jeśli gra jest w języku angielskim, wyświetli się nazwa locale: en_US, możesz ją zmienić tak, jak wolisz, na es_ES, jeśli chcesz, aby była po hiszpańsku z Hiszpanii lub es_MX, jeśli chcesz, aby była po hiszpańsku latynoamerykańskim
  • Następnie zapisujesz zmiany i gotowe, gra będzie po hiszpańsku
  Czytaj więcej  Jak zainstalować i skonfigurować dysk SSD na moim komputerze Jak przeprowadzić test prędkości? - Popraw wydajność swojego komputera

  Jeśli z ciekawości lub z innego powodu chcesz zmienić język na inny , dostępnych jest kilka opcji: angielski in_US portugalski pt_BR, francuski fr_FR, włoski it_IT, niemiecki de_DE, rosyjski ru_RU, japoński ja_JA.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji