Jak zmienić język filmów i seriali Disney Plus w dźwięku i napisach?

1 września, 2022

Disney Plus jest już w wielu częściach świata, ponieważ początkowo był dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych, dlatego wiele jego seriali i filmów nie jest w języku hiszpańskim, dlatego zastanawiamy się, czy można zmienić język Filmy i seriale Disney Plus z dźwiękiem i napisami.

Jak zmienić język filmów i seriali Disney Plus w dźwięku i napisach?

Możliwość zmiany języków treści audiowizualnych Disney Plus to ogromna zaleta tej platformy, którą cenią użytkownicy. Mając dużą liczbę opcji, których inne platformy mogą nie mieć, w Disney Plus można zmienić język swojej platformy, a także serialu lub filmów, umieszczając napisy dla lepszej przyjemności klienta w tym, co wolisz.

Jeśli masz problem z pobraniem Disney Plus , zapoznaj się z samouczkiem, aby zacząć cieszyć się nową platformą, która gwarantuje rozrywkę dla dzieci.

  Indeks

   Jak zmienić język filmów i seriali Disney Plus z dźwiękiem i napisami?

   Część katalogu, który ma Disney Plus nie jest dostępna w języku hiszpańskim, więc jeśli szukasz sposobu na zmianę na preferowany język, zrobimy to bardzo łatwo, po prostu przejdź do oglądanego filmu lub serialu i wstrzymaj to najpierw.

   Czytaj więcej  Jak zmienić domyślny krój lub czcionkę w dokumencie programu Word Word

   Następnie spójrz na górę, pojawią się dwie bardzo ważne zakładki, ta po lewej stronie służy do zmiany lub aktywacji napisów w Twoim filmie, a ta po prawej do zmiany języka audio. Pamiętaj, że niezależnie od tego, co jest od Disneya , możesz je przeglądać na komputerze z systemem Windows lub Mac, a nawet Linuxem , jeśli chcesz.

   Disney zamek plus

   Zmieniając język Disney Plus w swoich dźwiękach i napisach , zostanie to domyślnie dostosowane na jego platformie lub stronie do używanego w przeglądarce internetowej lub tego, który masz na telefonie komórkowym, to samo dzieje się na wszystkich innych urządzeniach, chwytanie tego, co jest domyślnie. Jeśli Disney Plus powie Ci, że to nie działa, musisz rozwiązać go w następujący sposób:

    W przypadku , gdy Disney nie chce działać i w związku z tym nie widzisz treści, prawdopodobnie są to inne rodzaje błędów .

    Przewaga platformy Disney Plus w profilach i ich językach

    Widząc, jak zmienić język filmów i seriali Disney Plus w dźwięku i napisach, powinieneś znać główne zalety tej usługi:

    Najbardziej uderzające jest to, że pozwala na maksymalnie 6 profili na subskrypcję , przy czym w każdym z nich można mieć spersonalizowane ustawienie.

    Czytaj więcej  Jak dodawać lub wstawiać przypisy w programie Word — przydatny przewodnik

    Disney plus katalog

    Z drugiej strony, jeśli potrzebujesz zmienić konkretny język konkretnej treści, czy to dźwięk, czy jego napisy, będzie to możliwe, z maksymalnie 4 językami w dubbingu , z Ameryki Łacińskiej Hiszpański i Hiszpania, angielski i już coś mniej powszechnego, ale równie ważnego dla wszystkich użytkowników tych języków, czyli francuskiego i holenderskiego.

    Sposób zmiany języka filmów i seriali Disney Plus w szczególności w zakresie dźwięku i napisów, będzie dostosowany do każdego z urządzeń, na których oglądany jest film lub serial (Smart TV, Roku TV, telefon komórkowy z systemem Android lub iPhone, PC , Tablet, PlayStation 4, Google Chromecast, Apple TV), ponieważ każda aplikacja charakteryzuje się przyjazną i intuicyjną obsługą, zawsze ułatwiającą korzystanie z każdego urządzenia i interakcję z użytkownikiem.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

    Go up

    Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji