Jak zmienić ikonę strzałki nawigacji w Mapach Google dla samochodu lub samochodu?

9 lipca, 2021

Wszyscy wiemy o niesamowitych narzędziach Google i ich determinacji, aby zaspokoić wszystkie nasze potrzeby, a Mapy Google obejmują całą dziedzinę pod względem tras i GPS. Możesz mieć tę aplikację na różnych urządzeniach, czy to Android, iPhone czy PC.

Dzięki Google Maps możesz mierzyć i obliczać odległości przebyte między dwoma punktami, co jest bardzo przydatne, gdy wiesz, ile czasu zajmie dotarcie do miejsca docelowego, niezależnie od tego, czy jest to pobliski przyjazd, czy inne miasto.

Możesz także zapisywać odwiedzone miejsca , aby łatwiej do nich dotrzeć później, ponieważ wystarczy przejrzeć historię lokalizacji . W tym celu zalecamy zawsze aktualizowanie Map Google do najnowszej wersji.

Korzystając z Google Maps możemy odróżnić strzałkę lub z góry określony punkt, który reprezentuje naszą lokalizację, jeśli chcemy udostępnić naszą aktualną lokalizację w Mapach Google z telefonu komórkowego, a następnie nadać projektowi styl. Tutaj, aby dowiedzieć się, jak to zrobić, nauczymy Cię, jak zmienić ikonę strzałki nawigacji w Mapach Google dla samochodu lub samochodu.

Indeks

  Krok po kroku, aby zmienić ikonę strzałki w Mapach Google

  Pierwsze co będzie to wejście do aplikacji, chociaż istnieje kilka wersji Google Maps, procedura jest taka sama, następnie spójrz na swoją lokalizację w aplikacji, czasami aby zobaczyć swoją pozycję musisz wejść w tryb jazdy.

  Ale jeśli nie jest to konieczne, po prostu kliknij na niebieski punkt, chociaż jeśli się poruszasz, będzie to strzałka lub trójkąt, wtedy pokaże nam samochody dostępne do zmiany ikony.Obecnie są 3 modele.

  Czerwony, żółty i zielony , dodatkowo pojazdy nie są takie same, możesz wybrać ten, który najbardziej Ci się podoba, a gdy się porusza, zawsze pojawi się niebieski pasek wskazujący drogę, możesz łączyć kolory i wiele więcej.

  Należy pamiętać, że ta procedura jest taka sama dla każdego urządzenia, ponieważ korzystamy z aplikacji Google i nie ma ona wpływu na oprogramowanie ani systemy, w których jest zainstalowana.

  Jak wejść w tryb samochodowy w Mapach Google.

  Jak wszystko wchodzimy do aplikacji Google Maps, a następnie na dole klikamy „ GO ” i otworzy się interfejs wyszukiwania, ale nie musisz wpisywać żadnego miejsca docelowego, po prostu znajdź i kliknij opcję „ Zobacz dane o ruchu w swojej strefie ” .

  Czytaj więcej  Czym jest Discord Nitro i jak działa? Ile kosztuje jego zatrudnienie i jakie daje korzyści?

  Po wykonaniu tej czynności, jeśli otworzy się lista z kilkoma opcjami, a jedną z nich jest „ Tryb jazdy ” i voila, będziesz w trybie jazdy, w którym możesz zobaczyć wiele danych o ruchu drogowym i inne rzeczy, które będą wyświetlane, gdy jesteś jazdy i korzystania z tego narzędzia.

  Jeśli jesteś jednym z tych, którzy często korzystają z trybu samochodowego Map Google, zawsze możesz zachować go na ekranie głównym , na telefonie komórkowym jako skrót, ponieważ istnieje wersja tej sekcji z widżetem.

  Aby to zrobić, wystarczy nacisnąć i przytrzymać ekran telefonu komórkowego lub tabletu, a pokażą nam opcję Widget , po naciśnięciu będzie to tylko kwestia szukania ikony z napisem „ tryb jazdy ”, natychmiast pojawi się na naszym ekranie z nazwą „ samochodem ”.

  Jak stworzyć własną mapę w Google Maps

  Aby móc tworzyć własne mapy musisz uruchomić sekcję, po wykonaniu tej czynności wystarczy wejść do aplikacji i kliknąć na ikonę swojego profilu, a następnie na „więcej” czyli w 3 punkty znajdujące się w lewym górnym rogu.

  Następnie zobaczymy szereg opcji, z których musisz wybrać „ Twoje witryny ”, w tym miejscu pojawią się niestandardowe mapy, które utworzysz, więc jeśli jesteś nowy, nie otwieraj żadnych, ale nadszedł czas, aby je utworzyć.

  Czytaj więcej  Jak surfować anonimowo i z zachowaniem prywatności w Internecie i wyglądać na ukrytego w Internecie?

  Aby móc ją stworzyć, wystarczy kliknąć miejsce, w którym jest napisane „utwórz mapę” i rozpocząć procedurę tworzenia własnej mapy, w której możesz dodać trasy, które chcesz odwiedzić w określonym czasie i możesz dodać nazwę do wszystko, co chcesz zrobić.

  Na mapie pojawi się kilka narzędzi, dzięki czemu Twoja mapa będzie bardzo dynamiczna i jakby tego było mało, będziesz już miał samochód lub pojazd zamiast domyślnej strzałki . Sukcesy!

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji