Jak zmienić dzwonek lub dźwięk powiadomienia tekstowego SMS na iPhonie?

29 lipca, 2022

System operacyjny iOS musi zawsze prezentować innowacyjne rozwiązania milionom użytkowników, którzy z niego korzystają. Wśród nich jest możliwość zmiany tonu lub dźwięku wszystkich powiadomień tekstowych SMS , co dla wielu jest jedną z wielkich niewiadomych.

Platforma systemu iOS zawsze będzie innowacyjna, aby zaspokoić wszystkie potrzeby użytkowników na całym świecie. Biorąc pod uwagę, że w większości wersji systemu operacyjnego możesz dostosować powiadomienia do swoich upodobań i potrzeb, wykonując proste czynności.

Jak zmienić dzwonek lub dźwięk powiadomienia tekstowego SMS na iPhonie?

Twoje powiadomienia można bez żadnych niedogodności konfigurować lub dostosowywać w zależności od tego, w jaki sposób je wykorzystujesz. Możesz nie dostać go bezpośrednio na ekranie swojego urządzenia, ale nie ma się czym martwić. Sprzęt lub urządzenia mobilne Apple mają funkcje, które utrzymują wysoki standard jakości i bezpieczeństwa.

Możesz dostosować całą usługę wiadomości tekstowych zarządzaną przez iOS, szczególnie w odniesieniu do tonu lub dźwięku powiadomień , które musisz otrzymywać z tego obszaru systemu komunikacji.

Dzięki temu możesz być na bieżąco i świadomy wszystkich informacji, które otrzymujesz w ten sposób bez niedogodności. Chyba że zdecydujesz się np . blokować sms-y na jakiś numer.

Czytaj więcej  Jakie są najlepsze bezpłatne aplikacje do skanowania dokumentów za pomocą mojego telefonu komórkowego z systemem Android?

  Indeks

   Kroki, aby zmienić ton lub dźwięk powiadomień tekstowych sms na iPhonie

   Jak wskazaliśmy, dostosowanie tonu lub dźwięku wszystkich otrzymywanych powiadomień tekstowych SMS, jeśli to możliwe. Po prostu wykonując pewne kroki co do joty.

   Najpierw musisz wziąć swoje urządzenie mobilne i wejść w jego sekcję ustawień , w tym obszarze musisz poszukać sekcji powiadomień.

   Po przejściu do sekcji powiadomień musisz wybrać opcję wskazującą wiadomości, a automatycznie zobaczysz listę opcji do podjęcia. Wśród nich musisz wybrać, aby aktywować lub zezwolić na powiadomienia.

   Po aktywacji musisz dostosować lokalizację powiadomień o swoich wiadomościach , natychmiast musisz wybrać dźwięk powiadomień o tym samym. W ten sam sposób możesz aktywować dźwięk klawiatury iPhone'a , jeśli chcesz być jeszcze bardziej czujny.

   Masz również możliwość określenia, kiedy mogą być wyświetlane podglądy Twoich wiadomości. Następnie w tej samej sekcji ustawień należy poszukać sekcji dźwięków i wibracji lub dźwięków w zależności od modelu urządzenia. I musisz kliknąć opcję dźwięku wiadomości.

   Pojawi się kilka opcji, które wybierzesz w zależności od potrzeb. Na przykład naciśnij wibracje i wybierz inne opcje, lub w tym przypadku musisz nacisnąć dźwięk, który jest w tonach ostrzegawczych, lub możesz nacisnąć w sklepie z dzwonkami i wybrać dźwięk z konta iTunes Store. Jeśli go nie utworzyłeś, możesz otworzyć konto iTunes Store za pomocą Apple ID bez karty kredytowej .

   Czytaj więcej  Jak zaktualizować iPhone'a, iPada lub iPoda do najnowszej wersji z iTunes lub bez?

   Inne opcje tonów lub dźwięków dla powiadomień tekstowych SMS na iPhonie

   Masz inne opcje, takie jak ustawienie innego tonu w zależności od wybranego kontaktu . Aby to zrobić, wystarczy wejść do sekcji kontaktów swojego urządzenia.

   Po wejściu do tej sekcji należy wybrać określony kontakt, a następnie nacisnąć edytuj iw tym obszarze należy nacisnąć dźwięk tekstu i wybrać alternatywę w dźwiękach alertu. Dzięki temu musisz dokonać odpowiedniego wyboru, a jeśli to konieczne, możesz wybrać opcję nie przeszkadzać.

   Jeśli chcesz wyciszyć rozmowę, możesz to również zrobić, a wystarczy znaleźć się w sekcji wiadomości i przejść do przesuwania rozmowy, którą chcesz wyciszyć, w lewo. Następnie wystarczy nacisnąć opcję o nazwie ukryj ostrzeżenia. Dzięki temu możesz wprowadzić tę zmianę w powiadomieniach o wiadomościach.

   Jak widać, bardzo łatwo jest zmienić ton lub dźwięk i wiele innych opcji w powiadomieniach urządzenia mobilnego odnoszących się do systemu tekstowego sms. Wystarczy wykonać te proste kroki, a będziesz mógł dostosować wiele innych obszarów urządzenia iPhone bez większych niedogodności.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji