Jak zmienić domyślny krój lub czcionkę w dokumencie programu Word Word

15 lipca, 2021

Microsoft Office Word to program do edycji tekstu, którego używamy od lat, aby kontrolować wszystko, co dodajemy do dokumentu, który zamierzamy wysłać komuś, lub zrobić kilka etykiet na urodziny lub notatkę biurową w ten weekend, czy to na cokolwiek użytkowania ważne jest, aby estetyka wyglądała dobrze i przejrzyście, estetyka obejmuje wiele rzeczy.

Jak zmienić domyślny krój lub czcionkę w dokumencie programu Word Word

Word to niewątpliwie program, który daje możliwość wykorzystania wielu rzeczy na swoją korzyść, ponieważ nie tylko można zmienić czcionkę, ale także daje nieskończone możliwości, aby Twoje wydanie wyszło jak najlepiej, bez miejsca na Wątpliwości to obecnie najbardziej kompletny program na rynku i prawdopodobnie tak będzie przez wiele lat.

Od momentu wprowadzenia na rynek ten program był „bezpłatny”, a raczej dołączony do wszystkich komputerów z systemem Windows dla Twojej przyjemności i użyteczności, jednak jest dostępny tylko w bezpłatnej wersji, która jest aktywowana przy pierwszym uruchomieniu programu i trwa przez cały czas nie bez znaczenia przez 7 dni z rzędu.

Czytaj więcej  Jak utworzyć i skonfigurować konto iCloud z mojego komputera, Androida lub iPhone'a?

Oznacza to, że w ciągu tych 7 dni będziemy mogli całkowicie bez problemu korzystać z oferowanego nam przez Microsoft programu . Ale po tym czasie program nie pozwala na dalsze wejście,

Istnieje jednak sposób, aby cieszyć się programem bez płacenia za to , korzystając z jego platformy online , gdzie za pomocą poczty Outlook lub konta OneDrive można uzyskać dostęp do jego platformy bez żadnych kosztów.

Oczywiście ta platforma internetowa nie ma wielu opcji, które ma program zainstalowany na komputerze, jedną z głównych jest oczywiście to , że nie można z niego korzystać bez dostępu do Internetu, że bez uwzględnienia wielu opcji oryginalnego Worda jest niedostępnych .

Indeks ()

 1. Jak zmienić krój lub czcionkę?
 2. Główne cechy, które należy wziąć pod uwagę oprócz kroju pisma lub czcionki
  1. Sztuka słowa
  2. Obrazy
Indeks

  Jak zmienić krój lub czcionkę?

  Używanie czcionki, którą chcesz, jest w Twoim zasięgu i nie powinieneś używać czcionki, która Ci się nie podoba, domyślnie czcionka "calibrí" jest w programie , jednak prawie nikt jej nie lubi i wygląda nieprofesjonalnie, teraz będę pokaż, aby nie zmieniać typu czcionki, jeśli nie do tego za każdym razem, gdy otwierasz program, ta wybrana czcionka jest domyślnie wybrana, w tym celu wykonaj następujące czynności:

  • W menu Start znajdź grupę „Narzędzia do czcionek” .
  • W prawym dolnym rogu pojawi się mała strzałka, kliknij tam lub możesz uzyskać do niej dostęp, dając CNTRL + M przy otwartym programie Word.
  • W otwartym oknie wybierz rodzaj czcionki i jej rozmiar.
  • Tutaj masz inne opcje, które możesz również ustawić jako domyślne, takie jak rozmiar, przekreślenie, kursywa itp.
  • Po zakończeniu ustawień , które chcesz , idź w dół i naciśnij przycisk „Ustaw jako domyślne”
  • Uruchom ponownie program i sprawdź, czy jest gotowy.
  Czytaj więcej  Dlaczego Mapy Google nie otwierają się, nie działają lub przestały działać? Jak rozwiązać ten problem

  Główne cechy, które należy wziąć pod uwagę oprócz kroju pisma lub czcionki

  Word ma wśród wielu innych funkcji, których nie należy lekceważyć, są one drukowane w tym samym programie i dostępne dla każdego.

  Wiesz już, jak zmienić czcionkę, ale teraz naucz się innych rzeczy, które możesz zrobić w swoim dokumencie , aby zaskoczyć osoby, które są do niego skierowane, zacznijmy od powierzchownych rzeczy, które możesz dodać do swojego dokumentu, bez potrzeba zewnętrznych aplikacji:

  Sztuka słowa

  To narzędzie służy do tworzenia kolorowych liter 3D, które sprawią, że Twoja praca będzie wyglądać piękniej i będzie pasować do sytuacji, można je wykorzystać na przyjęcia lub zaproszenia.

  Obrazy

  Dodanie obrazów do dokumentu może być niezwykle przydatne, mówią, że obraz mówi więcej niż tysiąc słów, to prawda , jest wiele miejsc, w których można je zdobyć, sam Google oferuje w swojej sekcji "Obrazy" spersonalizowaną wyszukiwarkę dla nich.

  Ale istnieją banki obrazów specjalizujące się w zapewnianiu najlepszej jakości za darmo, jednym z nich jest Pixabay, która ma ponad 2,2 miliona darmowych obrazów.

  Czytaj więcej  Jak utworzyć konto i zalogować się do PlayStation Network PS3 lub PS4, jeśli nie mogę się zalogować lub połączyć?

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji