Jak zgłosić nieodpowiednią treść wideo YouTube do usunięcia?

23 czerwca, 2021

Bardzo często korzysta się z Internetu za pośrednictwem telefonu komórkowego lub komputera PC, aby oglądać filmy i nie ma lepszej platformy do tego niż YouTube . W którym możemy zobaczyć wszelkiego rodzaju filmy, czy to edukacyjne, zabawne, o ciekawostkach, między innymi. Ale co, jeśli podczas odtwarzania wideo wydaje się to nieodpowiednie.

I właśnie z tego powodu w tym artykule nauczymy Cię, co należy zrobić, aby zgłosić lub zgłosić nieodpowiednią treść filmu, aby można go było usunąć na YouTube.

Nie możemy zaprzeczyć, że penetracja, jaką YouTube miał w naszym codziennym życiu, jest absolutna i teraz widzimy, że powstała społeczność. Możesz też tworzyć i uzyskiwać dostęp do społeczności YouTube. I to nie mówiąc o znanym i lubianym YouTuberze, który jest odpowiedzialny za zalanie platformy treściami w celu zarabiania na swoich kanałach.

YouTube rozumie jednak niebezpieczeństwa związane z przesyłaniem milionów filmów, dlatego należy przestrzegać pewnych zasad. Ale gdyby zdarzyło się, że film pokazuje nieodpowiednie treści dla użytkownika. Może to wykorzystać metodę, która pozwala zgłosić lub potępić wspomniane wideo , jeśli nie wiesz, co to jest, tutaj dowiesz się, jak to zrobić.

Indeks
  Czytaj więcej  Jak wyodrębnić, otworzyć i skonwertować plik z rozszerzeniem EPUB na moim komputerze?

  Jak zgłosić lub zgłosić film na YouTube

  Fakt, że za pośrednictwem tej platformy są pobierane miliony filmów o zróżnicowanej zawartości, może być praktycznie niemożliwy dla personelu odpowiedzialnego za nadzorowanie tego, co jest przesyłane. Możliwość obejrzenia każdego z filmów i określenia, który z nich zawiera nieodpowiednie lub nieodpowiednie treści dla określonej grupy odbiorców, dlatego zdecydowali się przekazać tę odpowiedzialność użytkownikowi.

  Chociaż platforma wideo YouTube ma, jak wspomnieliśmy we wstępie, politykę treści. To nic innego jak parametry, których użytkownik musi przestrzegać podczas przesyłania swojej treści , aby nie została ona zablokowana. I możemy je wymienić poniżej.

  Użytkownicy nie mogą przesyłać na platformę filmów, które zawierają następujące treści nawołujące do nienawiści, treści seksualne lub nagość, nękanie i nękanie, wyraźną przemoc. Filmy chronione prawem autorskim, niebezpieczne treści, treści naruszające prywatność. Treści oszukańcze, oszustwa lub oszustwa, zagrożenie nieletnich, groźby.

  Ale jeśli nawet tak, możesz oglądać filmy z treściami, które są nie do przyjęcia dla rodziny, młodzieży i dzieci. Dlatego jako użytkownicy tej platformy mamy obowiązek zgłaszania tych filmów, które naszym zdaniem zawierają nieodpowiednie treści. Aby to osiągnąć, konieczne jest tylko przestrzeganie tych kroków.

  Czytaj więcej  Jak utworzyć i skonfigurować konto e-mail GMX Mail dla Androida i iPhone'a?

  Kroki zgłaszania filmu z nieodpowiednimi treściami w YouTube

  Aby spełnić naszą rolę jako klienta lub użytkownika YouTube i możemy zgłosić film, konieczne jest założenie konta na platformie. I na początek musimy się zalogować, potem będziemy szukać filmu, który chcemy zgłosić . Po zlokalizowaniu musimy przejść do menu i w tym celu klikniemy w trzypunktową ikonę.

  W menu opcji, które zostaną wyświetlone poniżej, dostaniemy opcję, która nas interesuje i jest to „Raport”. Ta czynność spowoduje wyświetlenie na ekranie nowego menu z różnymi opcjami do wyboru, aby zgłosić film. Musisz poszukać opcji odpowiadającej rodzajowi treści, które Twoim zdaniem są odtwarzane.

  Po dokonaniu wyboru musisz kliknąć opcję „Dalej”, ale w zależności od wyboru możesz zostać poproszony o dodanie dodatkowych informacji. Teraz zostaniesz poproszony o podanie momentu, w którym wideo odtwarza to, co uważasz za nieodpowiednie . Aby to zrobić, musisz teraz podać czas w minutach i sekundach, jeśli chcemy dodać jakieś dodatkowe uwagi, można to zrobić w tym momencie.

  Aby zakończyć, wystarczy kliknąć opcję „Zgłoś, aby wysłać raport do YouTube i gotowe, zrobiłeś raport, poczekaj na odpowiedź. Tak proste, jak włączenie ciemnego motywu w YouTube, byliśmy w stanie nauczyć Cię, jak zgłaszać nieodpowiednie treści wideo w YouTube.

  Czytaj więcej  Sieć LTE a 4G Co jest lepsze? Główne różnice

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji