Jak zgłosić lub zgłosić kanał lub konto YouTube krok po kroku

23 czerwca, 2021

Obecnie bardzo modne jest używanie YouTube do przesyłania na niego treści, ale w tym celu konieczne jest najpierw założenie konta lub kanału . W ten sposób będziesz miał również, jeśli chcesz, możliwość wgrywania treści , ale oczywiście zgodnie z wytycznymi platformy.

Ale co, jeśli zdasz sobie sprawę, że niektóre przesłane przez Ciebie treści zostały splagiatowane. W takim przypadku poinformujemy Cię, co musisz zrobić, aby zgłosić lub zgłosić kanał lub konto YouTube.

Chociaż może się to wydawać niemożliwe, YouTube bardzo trudno jest kontrolować wszystkie filmy, które są codziennie przesyłane na tę platformę. Można powiedzieć, że chodzi o miliony filmów i dlatego nie mogą one sprawdzać jeden po drugim. Ale użytkownicy mają narzędzia, które pozwalają im na przykład zgłaszać nieodpowiednie treści w filmie lub komentarzu.

Ale jest też możliwe i właśnie to zobaczymy w tym artykule, aby potępić lub zgłosić kanał lub konto YouTube . A jeśli nie wiesz, że masz taką możliwość, a tym bardziej, jak zrealizować tę reklamację. Zachęcamy Cię do dalszego czytania tych wierszy, które nauczą Cię kroków, które musisz wykonać.

Indeks
  Czytaj więcej  Jak podpisać dokument w programie Word bez drukowania — wstaw podpis cyfrowy w programie Word

  Z jakich powodów mogę zgłosić kanał YouTube

  Ważne jest, aby przed złożeniem skargi w serwisie YouTube jasno określić, dlaczego to robisz i czy jest możliwa przyczyna skargi. Jedną z głównych przyczyn jest kradzież treści lub tak zwane prawa autorskie. Gdy nie jest możliwe powielanie cudzych treści bez ich zgody lub zgody prawnej.

  Jeśli taka sytuacja ma miejsce w przypadku filmu na platformie, użytkownik może zażądać usunięcia lub usunięcia tej treści. Ponieważ nie ma niezbędnych uprawnień do powielania tych treści. Który jest chroniony przez regulamin platformy i jeśli wspomniany kanał trzykrotnie popełni tego typu wykroczenia, zostanie zamknięty na zawsze.

  Krok, aby zgłosić kanał lub konto w YouTube

  Użytkownik może podjąć decyzję o zgłoszeniu kanału lub konta YouTube z powodu, który został już przez nas narażony na kopiowanie treści lub wykorzystywanie bez pozwolenia. Ale możliwe jest również, że zgłosisz to, jeśli treść, która jest powielana lub zgłaszana, jest nieodpowiednia. Chociaż możliwe jest również podjęcie decyzji o rozpatrzeniu skargi, jeśli użyjesz swojego obrazu tła.

  Czytaj więcej  Jak naprawić problemy z połączeniem lub błędy z WhatsApp - WhatsApp nie łączy się?

  Następnie w każdym z tych scenariuszy możesz złożyć skargę na kanał lub konto YouTube i w tym celu musisz wykonać następujące czynności. Przede wszystkim wejdź na YouTube, gdy już znajdziesz się w środku, musisz poszukać kanału, na który chcesz zgłosić raport. Będąc w kanale musisz wyszukać i kliknąć opcję "O programie".

  Następnym krokiem, który musisz wykonać, jest wybranie opcji „Raport” i w tym celu musisz na nią kliknąć. Ta akcja wyświetli okno, w którym znajdziesz różne opcje, które możesz wybrać. Te opcje przedstawiają powody, dla których chcesz zgłosić kanał, zostaniesz również poproszony o podanie opisu powodu zgłoszenia.

  I tak w ten prosty sposób wykonałeś akcję, która pozwoli Ci złożyć formalną skargę na kanał lub konto użytkownika na YouTube. Teraz musisz tylko poczekać, aż zespół YouTube skontaktuje się z Tobą, ponieważ będziesz musiał przedstawić fizyczne dowody na poparcie swojej skargi, albo z powodu plagiatu, albo z podanego powodu.

  I tak w ten prosty sposób, jak aktywowanie ciemnego motywu YouTube na komórce, zakończyliśmy wyjaśnieniem tego artykułu, który będzie doskonałym przewodnikiem, dzięki któremu możesz w razie potrzeby realizować swoje reklamacje na YouTube. Ponieważ teraz wiesz, jak zgłosić lub zgłosić kanał lub konto YouTube.

  Czytaj więcej  Jak sprawić, by wiadomości e-mail danej osoby trafiały do ​​określonego folderu Gmaila

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji