Jak zebrać pieniądze wygenerowane w bonusie Tiktokok

18 czerwca, 2021

Aplikacja TikTok, która ma ponad 750 milionów użytkowników , nigdy nie przestaje zaskakiwać i wprowadzać innowacje w świecie sieci społecznościowych. Najwyraźniej platforma coraz częściej szuka większej liczby użytkowników, którzy dołączą do tej niesamowitej aplikacji i mogą zarówno tworzyć, jak i konsumować jej zawartość.

Poszukaj więc sposobu, w jaki jego twórcy mogą zarabiać na swoich treściach i mieć możliwość tworzenia filmów TikTok na żywo. Bonus TikTok pozwala nam zarobić trochę pieniędzy, zapraszając ludzi lub znajomych do udziału w aplikacji.

Od jakiego wieku mogę wypłacić swoje zarobki?

Gdy zaprosisz do TikTok znajomych i znajomych , platforma sprawdzi, czy aplikacja została pobrana z Twojego linku i w ten sposób da nam punkty, które możesz wymienić na pieniądze.

Zgodnie z zasadami TikTok, tylko osoby, które ukończyły 18 rok życia , lub osoby, które osiągną pełnoletność, w zależności od kraju, w którym mieszkają, mogą wykupić i wypłacić swoje pieniądze z aplikacji.

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią, możesz zarejestrować swoje konto bankowe lub Paypal, aby móc wypłacić swoje pieniądze i rozporządzać nimi bez żadnych niedogodności.

Jak mogę odebrać pieniądze, jeśli mam mniej niż 18 lat?

Nikomu nie kłamie, że TikTok jest bardzo znaną aplikacją na całym świecie i została pobrana przez wiele osób w różnym wieku.

Istnieje kilka przypadków, w których znajdują się niepełnoletni użytkownicy i dlatego aplikacja posiada określone metody bezpieczeństwa . Jeśli masz monety w aplikacji, najprawdopodobniej chcesz z nich korzystać.

Czytaj więcej  Jak wybrać atrakcyjną i skuteczną nazwę dla mojej firmy — przydatne wskazówki

Musisz wiedzieć, że TikTok nie prosi o żadną identyfikację podczas wypłaty pieniędzy, wystarczy zarejestrować konto lub kartę.

Więc jeśli jesteś osobą niepełnoletnią, najbardziej zalecaną rzeczą jest to, że za zgodą osoby starszej możesz zarejestrować konto lub kartę tej osoby, aby móc wypłacić pieniądze zarobione na TikTok.

Jak mogę przelać zarobione pieniądze na moje konto bankowe?

Wypłata pieniędzy z TikTok jest tak prosta, jak wysłanie linku z zaproszeniem do znajomych . Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to poczekać, aż zgromadzisz wystarczającą ilość pieniędzy, aby je wypłacić, więc dokonasz jednej dużej transakcji.

Co musimy zrobić, to gdy jesteśmy w aplikacji, wchodzimy w nasz profil i widzimy, że pojawia się ikona monety . Tę ikonę można również zobaczyć, gdy filmy są odtwarzane w aplikacji z boku ekranu.

Naciskając ikonę monety , wejdziesz do okna, w którym możesz zobaczyć wszystkie pieniądze, które zgromadziłeś, gdy Twoi znajomi pobiorą i zaczną korzystać z TikTok . Zapłacą Ci również, gdy te osoby będą korzystać z aplikacji, w zależności od minut, które zajmą.

Możesz zmienić swoje monety zarobione w TikTok na prawdziwe pieniądze , w tym celu musisz nacisnąć " wypłać " i pojawi się opcja, abyś mógł dodać metodę wypłaty, możesz dołączyć swoje konto Paypal lub konto bankowe i w ten sposób swoje pieniądze czy to zostanie przeniesione na twoje konta.

Prowizje na TikTok Czy są?

TikTok nie pobiera prowizji w ramach swojej aplikacji , więc nie musimy się tym martwić. Chodzi o to, że jeśli wypłacimy pieniądze przez Paypal, musimy liczyć się z tym, że naliczy nam to prowizję.

Oznacza to, że TikTok jest wolny od prowizji, gdy wypłacasz pieniądze, ale Paypal pobiera procent .

Musisz pamiętać, że jeśli chcesz zmienić swoje pieniądze z Paypal na inne konto bankowe, aplikacja obciąży Cię prowizją.

Czy podatki są płacone od zarobków TikTok?

Wiele osób nie wie o podatkach na TikTok, ale powinni wiedzieć, że istnieją. Nie każdy, kto jest konsumentem lub twórcą na platformie, będzie musiał się tym martwić.

Czytaj więcej  Jak udostępnić lub wysłać moją aktualną lokalizację w Mapach Google z mojego telefonu komórkowego?

Podatki TikTok zależą od aktywności Twojego profilu , zaangażowania, które masz do swoich filmów i kwoty dochodu, którą generujesz jako influencer w sieci społecznościowej.

Czy istnieją alternatywne metody odbioru pieniędzy z TikTok?

W wielu przypadkach nie chcemy zamieniać naszych pieniędzy zarobionych na TikTok na prawdziwe pieniądze lub przelewać ich na konto bankowe.

Powinieneś wiedzieć, że nie jest to konieczne, zawsze możesz wymienić swoje pieniądze na usługi telefoniczne , czyli na kupony, aby móc mieć zniżki i promocje, a nawet doładować linię komórkową.

Inną metodą, z której korzysta wielu użytkowników, jest wymiana zarobionych pieniędzy na prezenty w aplikacji , chodzi o to, aby móc przekazać je swoim obserwującym lub komukolwiek innemu.

Użyj Paypal do zbierania

Odbieranie pieniędzy zarobionych na TikTok jest zbyt proste i bardzo wygodne, a najlepsze jest to, że możesz połączyć swoje konto Paypal, aby móc przeprowadzać te transakcje.

Jeśli nie masz konta, zalecamy utworzenie konta Paypal, jest to bardzo proste i jest bardzo przydatnym narzędziem, zwłaszcza jeśli nie masz własnego konta bankowego.

Aby móc wypłacić pieniądze z TikTok w Paypal musisz wejść na swój profil w aplikacji , wybrać ikonę monet, gdzie znajdziemy pieniądze, które zdobyliśmy w Aplikacji.

Stamtąd klikniemy na wypłatę i możemy wejść na nasze konto Paypal, musisz powiązać je ze swoim kontem TikTok i zalogować się do swojego Paypal i to wszystko.

W ten sposób musisz tylko poczekać, aż Twoje pieniądze spadną na platformę. Już posiadanie konta partnerskiego będzie łatwiejsze, aby wypłacić pieniądze.

Co mam zrobić, jeśli nie otrzymam rachunku po otrzymaniu prośby?

Istnieją różne powody, dla których Twoje pieniądze nie spadły w momencie dokonywania transakcji , może to być stresujące, ponieważ spadek często trwa kilka dni.

Czytaj więcej  Jak ukryć swój numer telefonu, aby zadzwonić jako numer prywatny?

Musisz mieć na uwadze, że pieniądze zarobione na TikTok minie trochę czasu, aby trafić na nasze konto, zwłaszcza jeśli korzystamy z Paypal. Aplikacja może potrwać do 15 dni, aby wysłać nasze pieniądze lub rozpatrzyć wniosek o płatność, jest to ze względów bezpieczeństwa, chociaż i tak zawsze zajmie to trochę czasu, zanim płatność zostanie zatwierdzona.

Kolejną wadą jest to, że platforma zatwierdza wypłatę pieniędzy i wysyła je, ale istnieje możliwość, że potrwa to dłużej przez Paypal.

Dzieje się tak, ponieważ musisz przestrzegać ich metod bezpieczeństwa, wtedy aplikacja Paypal może zatrzymać środki podczas weryfikacji procesów. Proces może potrwać do 21 dni, aby pieniądze były już dostępne w Twoim Paypal i w ten sposób możemy się nimi cieszyć.

Ważne jest, aby wiedzieć, że rejestrując dane do wypłaty środków, konto jest poprawne i bez błędów w informacjach, dlatego musimy być jak najbardziej ostrożni podczas wchodzenia na konto. Ponieważ w ten sposób TikTok nie ponosi odpowiedzialności za jakąkolwiek utratę pieniędzy.

Skontaktuj się z TikTok Bonus przez e-mail ( [email chroniony] )

Jeśli czekałeś długo, a twoje pieniądze nie wpadają na twoje konto bankowe lub Paypal, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to komunikować się bezpośrednio z aplikacją TikTok za pośrednictwem poczty e- mail [chroniony e - mail]

Musisz wysłać wiadomość na e-mail ze swoim problemem, wątpliwościami lub pytaniem, które masz. Wiadomość powinna zawierać kilka zrzutów ekranu , w ten sposób mogą wiedzieć, że problem, który przedstawiasz, jest prawdziwy i nie jest wiadomością, która może zostać przekręcona lub zirytowana.

Wpisz w wiadomości zrzut ekranu swojego profilu TikTok oraz zrzut ekranu transakcji dokonanej na Twoim koncie Paypal. Oprócz tego dodaj dane wersji aplikacji zainstalowanej na telefonie komórkowym oraz model telefonu komórkowego.

W takich przypadkach możemy poczekać, aż platforma odpowie bezpośrednio na wiadomość, a tym samym być w stanie pomóc w rozwiązaniu problemu, który przedstawiasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji