Jak zduplikować lub skopiować ten sam slajd w programie PowerPoint — Dołącz do dwóch slajdów

24 lipca, 2021

Jak wszyscy wiemy, PowerPoint to oprogramowanie, które służy do opracowywania nieskończonych projektów, ponieważ służy do prezentacji formatu graficznego na wystawie, projektowania lub prezentacji dowolnego tematu grupie osób.

Jak zduplikować lub skopiować ten sam slajd w programie PowerPoint — połącz dwa slajdy razem

Idealnym rozwiązaniem jest maksymalne wykorzystanie wszystkich jego narzędzi i umiejętność ich używania do tworzenia dobrych slajdów, duplikowania lub kopiowania tego samego slajdu w programie PowerPoint. Połącz dwa slajdy i wiele narzędzi, ważne jest, aby znać kroki aby móc prawidłowo wykonać powyższe czynności.

Indeks ()

 1. Co to jest PowerPoint i do czego służy?
 2. Co to jest slajd PowerPoint? Znaczenie slajdu i znaczenie prezentacji
 3. Jak powielić lub skopiować ten sam slajd w programie PowerPoint?
  1. Powiel lub skopiuj ten sam slajd w programie PowerPoint
  2. Jak połączyć dwa slajdy w programie PowerPoint
Indeks

  Streszczenie

  Co to jest PowerPoint i do czego służy?

  Mówiąc o PowerPoint, mówimy o oprogramowaniu Microsoft, które służy do produkcji slajdów, głównie służy do prezentowania informacji w uporządkowany i dynamiczny sposób publiczności na wystawie, konferencji, spotkaniu lub innym scenariuszu.

  PowerPoint służy nie tylko do tworzenia mapy koncepcji , jest używany lub służy do tworzenia grafik, tworzenia kart projektowych, dodawania animacji lub podkładu muzycznego do prezentacji, aby była bardziej atrakcyjna.

  Jego użycie polega na pracy na czystym arkuszu, czyli tzw.

  Co to jest slajd PowerPoint? Znaczenie slajdu i znaczenie prezentacji

  Ogólnie rzecz biorąc, istnieją pomyłki między prezentacją PowerPoint a slajdem PowerPoint, a w przypadku tego rodzaju pomyłek może być trudno wykonać krok w celu opracowania czegoś konkretnego w PowerPoint.

  Prezentacja PowerPoint jest ostateczna praca, która została wykonana z oprogramowaniem, które jest, prezentacja pełna plików, który zawiera wszystkie informacje, a suwak jest pusty arkusz, w którym pracujesz, aby dodać informacje, jeśli prezentacja zawiera 10 arkuszy oznacza, że ​​ma 10 slajdów.

  Jak powielić lub skopiować ten sam slajd w programie PowerPoint?

  Wiele osób uważa, że ​​nie jest możliwe zduplikowanie lub skopiowanie tego samego slajdu w PowerPoint lub że połączenie dwóch slajdów jest bardzo skomplikowane, ale w rzeczywistości tak nie jest, jeśli możesz przekonwertować prezentację PowerPoint na wideo MP4 , oczywiście jest można powielić lub złożyć kilka slajdów.

  Czytaj więcej  Jak zablokować lub ograniczyć stronę internetową na moim telefonie z Androidem - łatwo i szybko

  Powiel lub skopiuj ten sam slajd w programie PowerPoint

  Podzielimy kroki, aby zduplikować slajd w programie PowerPoint, na trzy proste kroki: pierwszym krokiem jest ustawienie widoku miniatur slajdów tak, aby można je było zobaczyć po lewej stronie ekranu.

  Drugim krokiem jest wybranie slajdu lub slajdów, które chcesz zduplikować, po wybraniu musisz nacisnąć klawisz Ctrl, aby wykonać trzeci krok, który polega na spojrzeniu w górnej części ekranu na opcję „Powiel slajdy ' .

  Jak połączyć dwa slajdy w programie PowerPoint

  Aby połączyć dwa slajdy w programie PowerPoint, kroki mogą być dłuższe, ponieważ istnieją różne sposoby łączenia dwóch slajdów, ale pokażemy Ci najprostszy sposób, abyś mógł to zrobić bez komplikacji.

  Najpierw musisz zlokalizować na swoim komputerze dwie prezentacje, do których chcesz dołączyć , a następnie otworzyć oba pliki, aby najpierw wprowadzić plik, który chcesz dołączyć do drugiego. Innymi słowy, plik „A” będzie oryginałem, który zachowa swój format, a plik „B” będzie tym, który zostanie skopiowany do „A”, tak aby był tylko jeden.

  Czytaj więcej  Jakie są sztuczki, aby wiedzieć, czy mój telefon został zhakowany? Jak to rozwiązać

  Wprowadzisz plik „B”, aby wybrać slajdy, do których chcesz dołączyć, po wybraniu slajdów skopiujesz je, naciskając klawisz Ctrl + klawisz C, natychmiast otworzysz plik „A”.

  Kiedy jesteś w pliku „A”, umieścisz mysz na drugiej miniaturze slajdu, kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję „Wklej i zachowaj oryginalny format” i voila, otrzymasz pojedynczy slajd w tym samym formacie.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji