Jak zdobyć prawdziwych obserwujących i polubienia na Tik Tok za darmo bez weryfikacji za pomocą tych sztuczek?

28 lipca, 2022

Chcesz być znanym influencerem Tik Toker? Aby być na Tik Tok, zdobywać nowych obserwujących i prawdziwe polubienia, wystarczy nauczyć się kilku sztuczek.

Jak zdobyć prawdziwych obserwujących i polubienia na Tik Tok za darmo bez weryfikacji za pomocą tych sztuczek?

  Indeks

   Czym jest Tik Tok?

   Jest to nowa młodzieżowa sieć społecznościowa, o której wszyscy mówią. Udostępniane treści to krótkie filmy, do których dodajesz muzykę i filtry .

   Ma ponad 500 milionów aktywnych użytkowników , a jego głównymi odbiorcami są nastolatki. Jego sukces opiera się na tym, że użytkownicy tworzą krótkie filmy z dużą dozą kreatywności i łatwo stają się wirusowe.

   Jak zdobyć prawdziwych obserwujących i polubienia na Tik Tok za darmo i bez weryfikacji?

   Bycie sławnym na Tik Tok jest łatwiejsze niż się wydaje. Musisz mieć talent, kreatywność, być bardzo oddanym, stałym, zdyscyplinowanym i mieć plan, który pomoże ci zdobyć obserwujących.

   Czytaj więcej  Co to jest atak DDos i jak ich uniknąć?

   Bądź autentyczny i wyróżniaj się spośród innych

   Jeśli opublikujesz te same treści, co inni użytkownicy Tik Tok, będziesz tylko jednym z tłumu. Rób to, co lubisz i rób to we własnym stylu.

   Odważ się wprowadzać innowacje, tworząc treści z tematami, które Cię pasjonują i nie ograniczaj się do podążania za trendami. Twój rozwój może być powolny, ale będziesz robić coś, co lubisz i zyskasz lojalność wśród użytkowników.

   Utwórz atrakcyjne konto Tik Tok

   Każdy szczegół jest ważny i dlatego musisz stworzyć atrakcyjny profil, taki jak influencer Yeimi. Opublikuj zdjęcie profilowe, które przyciąga uwagę i ułatwia rozpoznanie, że to Ty.

   Umieść łatwą do rozpoznania nazwę użytkownika i używaj tej samej nazwy we wszystkich swoich sieciach społecznościowych. Napisz także krótki i konkretny opis, w którym wyjaśnisz swoim obserwatorom, jakiego rodzaju treści zazwyczaj publikujesz na swoim koncie.

   Użyj innych sieci społecznościowych, aby wesprzeć swój rozwój w Tik Tok. To sposób na rozwój osobistej marki w sieciach społecznościowych.

   Posiadanie profilu online tego, kim jesteś, jest dziś niezwykle ważne. Aktualizuj swoje sieci społecznościowe o wartościowe treści.

   Czytaj więcej  Jak zablokować numer telefonu, kontakty oraz połączenia przychodzące lub wychodzące na iPhonie?

   Twórz treści wysokiej jakości

   Korzystaj z aplikacji do edycji wideo, aby tworzyć profesjonalne filmy. Możesz korzystać z aplikacji komputerowych na komputer PC lub korzystać z aplikacji zgodnych z systemem iOS lub Android. Wybierz aplikacje, takie jak Inshot, które mają wiele profesjonalnych efektów i filtrów.

   Twórz krótkie filmy

   Filmy Tik Tok są krótkie. Ich maksymalny czas trwania wynosi 60 sekund , chociaż istnieją sposoby, aby nieco wydłużyć czas trwania.

   Zalecamy jednak tworzenie krótkich filmów, które trwają maksymalnie 60 sekund. Zachowaj ten sam standard z filmami, które przesyłasz na swoje konto.

   Utwórz plan wydawniczy

   Planuj treści, które zamierzasz publikować co tydzień lub co miesiąc. Wiedza o tym, co zamierzasz opublikować, pomaga zarządzać czasem i osiągać lepsze wyniki.

   Określa również stały czas na wysłanie. Sprawdź, o której godzinie Twoje posty mają najlepszą wydajność.

   Oprzyj się na innych twórcach treści

   Określ, którzy są najpopularniejszymi twórcami treści w Twojej niszy i współpracuj z nimi. Nagrywanie wspólnych treści może być bardzo przydatne w przyciąganiu nowych obserwujących.

   Pamiętaj, że musisz poprawnie wybrać osoby, z którymi chcesz pracować. Chemia jest ważna, więc wybieraj osoby, z którymi czujesz się komfortowo. Duety Tik Tok to świetny pomysł na początek.

   Czytaj więcej  Jak utworzyć plik danych PST w programie Outlook, aby zwolnić miejsce na moim komputerze?

   Weź udział w wyzwaniach

   Chociaż zaleceniem nie jest tworzenie takich samych treści, jak inne, wyzwania mogą być bardzo przydatne w przyciąganiu nowych obserwujących i zdobywaniu polubień. Szukaj wyzwań i hashtagów związanych z Twoją niszą.

   publikuj często

   Bądź spójny z treścią. Zaplanuj swój program i wykonuj kilka publikacji tygodniowo. Jeśli użytkownicy zobaczą, że często publikujesz, będą bardziej skłonni śledzić wszystko, co robisz.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji